Sari la conținut

Vizitator chuckychuck

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

STIMA, azi plecand bujbeu de la ROXY ,neimplinit ,ce mi-am zis eu hai sa o fac lata si uite asa am ajuns dupa fo ora la Agnes dar cu gandul la cele patite 40 minute , OK ,dat telefon raspuns corect programare ca la carte , locatie in spate la MC Romana ,ales o finalizare 100 ron , cand am ajuns am aflat de la colege [ 3 la numar] ca vine acus , si asa a fost ,prima impresie a fost asa si asa era imbracata de strada doar , am admirat ca nu s-a pus la masa cu colegele ci a preferat sa ma rezolve, un mare plus.Trecut in sala de sport inceput cu pupaturi specialitatea casei pe gat tazte burtica si apoi repede la almik si dai si dai , voia repede sa ma rezolve, recunosc ca am trisat ca nu eram statut si a vazut fata ca are de munca si am trecut la pozitia puturosului eu pe spate si dai si dai pana am aproximat ca s-au cam terminat minutele si atunci am finalizat cu frica sa nu raman asa ca bou.

NOTE:

locatie 7-8 [ a intat la un moment dat o colega sa vada nu stiu ce]

fIZIC 8 [ personal nu cred ca sunt pozele reale , sau scz poate era naucit de la Roxy]

GFE 8

de revenit DA raport pret calitate bun

STIMA

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Am vizitat-o si eu pe Agnes acum cateva zile.Locatia este in spatele Mc-ului de la Romana. Este un cuib in adevaratul sens al cuvantului.Preturile nu sunt piperate dar aviz amatorilor sunt fete de 5-6-7 ca aspect.Locatia este maricica dar prost luminata. Am ales-o pe Agnes,parea cea mai ok dintre toate.

Fata este ok la corp in sensul ca imi plac fetele slim dar o trage inapoi fata.

CA prestatie: Dupa dus am intrat in camera s-a dezbracat si a inceput sa ma sarute pe corp.A insistat putin pe sfarcuri,foarte deranjant pentru mine.Oralul am ales sa fie protejat dar ca prestatie a fost incredibil de prost.fara deep,fara artificii,fara zone adiacente...La normal alta dezamagire,pare ca isi da silinta dar e complet lipsita de talent.mai bine o pui direct capra dai acolo si o rogi ssa nu se miste ca daca se misca o face in contratimp total :).Nu am incercat fk sau cunnilingus pentru ca nu eram sigur de igiena fetitei

Note

Locatie:6

Aspect:6-7 fata o trage mult in jos

Oral:5

Normal 6

Gfe nici nu se pune problema,nu ai cu cine

Ca o concluzie 100lei dai 100 de lei face.Poate de incercat dar mai bine tii banii in buzunar si te duci in alta parte.Va salut

  • Like 3
Link spre comentariu

Am incercat sa ma programez aseara, excitandu-ma anticipat pt sexul total despre care este vorba in descrierea de sus, ca sa descopar ca de fapt nici vorba nu este de asa ceva, si in plus Agnes mai si parasise locatia exact intre telefonul meu pentru informatii/preturi si cel pentru programare. Poate ca voi merge candva, dar cand Agnes imi spune ca sta "pana dimineata" si dupa 10 min nu mai este deja in locatie, sincer nu prea ma motiveaza sa mai sun.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

a aparut un nou anunt cu numarul asta:

DOAMNA matura, 35 ani, ofer sex total, masaj relaxare (diploma si experienta indelungata) p-ta Romana, central, 100 L fin./ 150 ora + 50 L anal. Mai multe detalii la telefon, D-na Miruna, I speak english; 08 Mar 00:33

0727.622.487 Bucuresti Pret:100L

post-63993-0-59713300-1362699943_thumb.jpg

post-63993-0-31437900-1362699944_thumb.jpg

post-63993-0-80248400-1362699944_thumb.jpg

post-63993-0-62924100-1362699945_thumb.jpg

post-63993-0-10589700-1362699946_thumb.jpg

post-63993-0-75930700-1362699946_thumb.jpg

post-63993-0-26379400-1362699947_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

buna sunt  agnes,  mi-am schimbat locatia si ma  puteti  gasi  pe  numarul de telefon  0732516989 ,serviciile mele sunt de contact  intim oral neproretejat in functie de igiena,cu finalizare corporala,sau normal in orice pozitie,masaj  erotic sau de relaxare,69,dus asistat,accept annilingus si cunnilingus,ca preturi 150 ron fin sau 200 ron ora,va astept cu drag a voastra agnes va  pupicesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Agnes te rog in numele comunitatii daca esti amabila sa urci ceva foto noi cu tine, iti multumesc in prealabil. Deasemenea zona in care te-ai mutat ar ajuta (cel putin pentru mine)

In ceea ce priveste folosirea numarului tau vechi, urat din partea "doamnei" Miruna !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut , 

Sper sa nu fie considerat off-topic dar la acel numar de tel apae altcineva pe anuntul : http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/irina-atenta-la-dorintele-tale-iti-ofer-clipe-de-relaxare-si-rasfat-intr-un_6297981.html , doar ca observatie . 

Salut contact este off-topic avand in vedere ca 2 posturi mai sus domnisoara titulara a acestui thread a spus ca a schimbat numarul si locatia iar numarul vechi a ramas la "doamna" Miruna.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara,

Mai exista vreun confrate care a intalnit-o recent pe dra. Agnes?

Este imposibil sa o gasesc, am fost clientul ei, as face o recenzie insa stiu ca nu se admit recenzii ale experientelor mai vechi.

Multumesc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...