Sari la conținut

0756629663 Laura


Vizitator apuci

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Bună seara! După ani buni....cam mulți , am ajuns cu greu la Laura! Am sa fiu scurt și direct la subiect! Aspect plăcut....bronzata super.....despre fesele ei nu mai pot sa spun nimic  .....maxim...cei care ați fost știți deja! Deși nu am reușit sa stau o ora.........din cauza timpului , am avut parte de partida bună de sex ! Oral incet și plăcut.....urmat de un 69.....aici dai de o priveliște de toate zilele...misionar , dogy......și terminat după mișcările ei! Părerea mea.....am sa revin de câte ori o sa am posibilitatea! Scuze Laura ca nu am reușit sa stau ora întreaga... data viitoare ma revansez!!!😊😊😊😊

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0756629663
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0756629663
  • Oras:Baia Mare

BUNA DRAGI MEI VA MULTUMESC TUTUROR PT VIZITELE FACUTE DE AZI VOI FI INDISPONIBILA PT 1 LUNA JUMATE !!!! Voi anunta revenirea mea va salut și va 😘

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
Acum 4 minute, montolivi a spus:

Bună Laura,

Oare pe cand estimezi revenirea?

Femeia e plecata de 1 luna de zile si tu te trezesti acuma:)) esti pe pula ta.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 22.06.2022 la 12:06, lalamaya a spus:

BUNA DRAGI MEI VA MULTUMESC TUTUROR PT VIZITELE FACUTE DE AZI VOI FI INDISPONIBILA PT 1 LUNA JUMATE !!!! Voi anunta revenirea mea va salut și va 😘

Buna Laura,

Au trecut 2 luni deja si nu ai mai dat nici un semn 😭 oare pe cand ai sa revii , nu de alta , dar poate ti-ai mai facut tatuaje noi ?

P.S. intreb pt un prieten 😛

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...