Sari la conținut

ramsay...prostu/a pulii4you


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

auzi bai advanced? vroiam sa-ti zic ceva... =))

 

s-a ascuns sub birou , da-l in plm de maimutoi , l-a facut ramsay de a dat in spaima :))))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

s-a ascuns sub birou , da-l in plm de maimutoi , l-a facut ramsay de a dat in spaima :))))

l-am gasit

 

http://barfblog.com/wp-content/uploads/2014/06/toilet.hide_.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Ma voi retrage, nu de frica ci de scarbaa. Ramsay, datele pe care le ai nu sunt de actualitate, ele erau stiute doar de câteva persoane iar una din ele ti le-a furnizat. Forumul nu l-am stricat eu, am răspuns doar cu aceiasi moneda anumitor persoane al căror rol aici este sa provoace, sa catalogheze aiurea anumiti useri. S-a ajuns mult prea departe, nepermis de departe. Spor la mostocareala ieftina si glume de cacat! Actiunea ta nu ma atingea cu nimic, însă cer ce ai fa ut tu, se cheamă altfel. La cat de obsedat esti, sunt sigur ca ai sa mergi pana la capăt.

Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Ma voi retrage, nu de frica ci de scarbaa. Ramsay, datele pe care le ai nu sunt de actualitate, ele erau stiute doar de câteva persoane iar una din ele ti le-a furnizat. Forumul nu l-am stricat eu, am răspuns doar cu aceiasi moneda anumitor persoane al căror rol aici este sa provoace, sa catalogheze aiurea anumiti useri. S-a ajuns mult prea departe, nepermis de departe. Spor la mostocareala ieftina si glume de cacat! Actiunea ta nu ma atingea cu nimic, însă cer ce ai fa ut tu, se cheamă altfel. La cat de obsedat esti, sunt sigur ca ai sa mergi pana la capăt.

 

felicitari pentru decizia luata!

nu ma asteptam sa fi rational

tot cred ca esti un om cu probleme mentale, dar sper sa inveti ceva din situatia asta.

si anume ca intotdeauna se gaseste unul mai nebun decat tine.

stai cuminte o vreme, si daca crezi ca poti, revino cu alt user, ca om normal.

dar ai grija, blogul ramane facut, din 3 click-uri e online.

 

p.s.

ai uitat de goldenberg si de karateca.

nu fi tampit, dezactiveaza-le si pe alea, ca e pacat sa te opresti la jumatatea drumului, mai ales cu atatea in balanta pentru tine.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

felicitari pentru decizia luata!

nu ma asteptam sa fi rational

tot cred ca esti un om cu probleme mentale, dar sper sa inveti ceva din situatia asta.

si anume ca intotdeauna se gaseste unul mai nebun decat tine.

stai cuminte o vreme, si daca crezi ca poti, revino cu alt user, ca om normal.

dar ai grija, blogul ramane facut, din 3 click-uri e online.

 

p.s.

ai uitat de goldenberg si de karateca.

nu fi tampit, dezactiveaza-le si pe alea, ca e pacat sa te opresti la jumatatea drumului, mai ales cu atatea in balanta pentru tine.

:clapp  :clapp  :clapp

:hihat  :hihat  :hihat  

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

alexandru69 ai lasat dusmanii sa castige jocul si te-ai retras cu coada intre picioare in loc sa ii invingi

Pesemne ca tu le-ai oferit informatiile CLONELOR .

Nu am nicio treaba  cu astia dar ca Administrator al site-ului nu actionezi corect , lasand vorbele sa zboare la voia intamplarii (nicaieri nu se practica asa ceva-vorbim de site-uri la general) . Asemenea fapte uneori se lasa cu urmari , din care poate intr-o zi vei ajunge si tu sa dai cu subsemnatul si sa oferi prejudicii morale. Poate pe unii ii distreaza , poate nu-i duce capul ...etc...dar tu ca Administrator de site ai cea mai mare putere astfel incat sa stopezi acest "fenomen" , care pe multi probabil ii distreaza , dar nu este OK , se poat ajunge si la fapte de ordin penal din care ...hmmmm

Ia ca un exemplu articolul acesta si documenteaza-te mai bine , ca data viitore s-ar putea sa dai peste unul care nu abandoneaza ca lasul si tine cont ca nu toti sunt cu Diplome de Avocatura obtinute pe cine stie unde . Crede-ma ca stiu ce vorbesc :rax2

http://m.zf.ro/zf-consultanta/implicatiile-legale-ale-amenintarilor-si-injuriilor-pe-retelele-de-socializare-si-in-mediul-online-12902655

  • Like 27
  • Minus 18
Link spre comentariu

 

 

p.s.

ai uitat de goldenberg si de karateca.

nu fi tampit, dezactiveaza-le si pe alea, ca e pacat sa te opresti la jumatatea drumului, mai ales cu atatea in balanta pentru tine.

Mai are conturi, gen: pacificatorul, fanedelascularie, sparrows... si bineinteles goldenberg.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Pesemne ca tu le-ai oferit informatiile CLONELOR .

Nu am nicio treaba  cu astia dar ca Administrator al site-ului nu actionezi corect , lasand vorbele sa zboare la voia intamplarii (nicaieri nu se practica asa ceva-vorbim de site-uri la general) . Asemenea fapte uneori se lasa cu urmari , din care poate intr-o zi vei ajunge si tu sa dai cu subsemnatul si sa oferi prejudicii morale. Poate pe unii ii distreaza , poate nu-i duce capul ...etc...dar tu ca Administrator de site ai cea mai mare putere astfel incat sa stopezi acest "fenomen" , care pe multi probabil ii distreaza , dar nu este OK , se poat ajunge si la fapte de ordin penal din care ...hmmmm

Ia ca un exemplu articolul acesta si documenteaza-te mai bine , ca data viitore s-ar putea sa dai peste unul care nu abandoneaza ca lasul si tine cont ca nu toti sunt cu Diplome de Avocatura obtinute pe cine stie unde . Crede-ma ca stiu ce vorbesc :rax2

http://m.zf.ro/zf-consultanta/implicatiile-legale-ale-amenintarilor-si-injuriilor-pe-retelele-de-socializare-si-in-mediul-online-12902655

Mars ma prostule, n-ai inteles nimic.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mars ma prostule, n-ai inteles nimic.

Stai in banca ta , ca din 10 postari  , toate 10 sunt injuraturi .Asa ca "inteligenta" ta e cu mult superioara ca sa mai inteleg eu ceva. Ragaie micii in alta parte :slap2

  • Like 26
  • Minus 18
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Pesemne ca tu le-ai oferit informatiile CLONELOR .

Nu am nicio treaba  cu astia dar ca Administrator al site-ului nu actionezi corect , lasand vorbele sa zboare la voia intamplarii (nicaieri nu se practica asa ceva-vorbim de site-uri la general) . Asemenea fapte uneori se lasa cu urmari , din care poate intr-o zi vei ajunge si tu sa dai cu subsemnatul si sa oferi prejudicii morale. Poate pe unii ii distreaza , poate nu-i duce capul ...etc...dar tu ca Administrator de site ai cea mai mare putere astfel incat sa stopezi acest "fenomen" , care pe multi probabil ii distreaza , dar nu este OK , se poat ajunge si la fapte de ordin penal din care ...hmmmm

Ia ca un exemplu articolul acesta si documenteaza-te mai bine , ca data viitore s-ar putea sa dai peste unul care nu abandoneaza ca lasul si tine cont ca nu toti sunt cu Diplome de Avocatura obtinute pe cine stie unde . Crede-ma ca stiu ce vorbesc :rax2

http://m.zf.ro/zf-consultanta/implicatiile-legale-ale-amenintarilor-si-injuriilor-pe-retelele-de-socializare-si-in-mediul-online-12902655

Interesanta teoria, dar te rog sa vii cu argumente, nu neaparat cu probe. Cum avea Pisicuts acces la date personale? Tie ti s-au cerut date personale cand te-ai inscris pe site?

 

Ai dreptate cu injuraturile. Daca Pisicuts il bana pe alexandru ( tatal injuraturilor )de acum 3-4 ani nu se mai ajungea aici.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Beraru
Reputație: 0

fara analiza astuia aia ramaneau ca ceilalti.

Asa prietene, te vreau istet! :) Da' daca esti implicat in scandal, fa abstractie de comentariile mele si pregateste-te de lupta. In timpul in care mi-ai scris adversarii au pregatit deja un *txt cu eventuale replici. Nu-i lasa! Da-le la cap! Promit sa sar in ajutor daca se sare calu'!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Interesanta teoria, dar te rog sa vii cu argumente, nu neaparat cu probe. Cum avea Pisicuts acces la date personale? Tie ti s-au cerut date personale cand te-ai inscris pe site?

 

Ai dreptate cu injuraturile. Daca Pisicuts il bana pe alexandru ( tatal injuraturilor )de acum 3-4 ani nu se mai ajungea aici.

pai si traficul de unde iesea?

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:fara
  • Oras:fara

Interesanta teoria, dar te rog sa vii cu argumente, nu neaparat cu probe. Cum avea Pisicuts acces la date personale? Tie ti s-au cerut date personale cand te-ai inscris pe site?

 

Ai dreptate cu injuraturile. Daca Pisicuts il bana pe alexandru ( tatal injuraturilor )de acum 3-4 ani nu se mai ajungea aici.

asa ar putea bana pe jumate din forum inclusiv pe mine , sa.mi bag P..A :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...