Sari la conținut

ramsay...prostu/a pulii4you


Postări Recomandate

  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Apeleaza la "pile" =))....vrei sa te invat eu?

 

PS: zii lui ramsay sa-mi suga "madularul" ...mie imi e lene sa-i scriu! =))

nu mi trebuie unlikuri eu am treaba cu culoarea si culoarea mea e prea comuna. m-am zbatut eu sa negociez dar nu ne-am inteles. sa ve\zi nebun a fost de acord sa imi faca culoare noua intr-un final ca apoi sa imi zica ca va fi pt mai multi useri. pai ce pana mea mai are special o culoare noua daca nu 

o am doar eu? am un simt al posesiei f dezvoltat

 

#Lăsațimișkinusãfacãcevrea...numa' în pielea lui sã nu fiți :(

ca mai stii tu ca iti era simpatic o vreme buna?

 

Cat spirit de sacrificiu si devotament ai in tine.

 

Daca era musulman, l-ai fi urmat in Siria.

:)

sunt o persoana loiala de fel si nu vad in asta un sacrificiu. ma faci oaie asa pe fata ?

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

nu mi trebuie unlikuri eu am treaba cu culoarea si culoarea mea e prea comuna. m-am zbatut eu sa negociez dar nu ne-am inteles. sa ve\zi nebun a fost de acord sa imi faca culoare noua intr-un final ca apoi sa imi zica ca va fi pt mai multi useri. pai ce pana mea mai are special o culoare noua daca nu

o am doar eu? am un simt al posesiei f dezvoltat

Nu te iubeste daca nu iti face "poftele"! E pe interes....te fute si atat. =))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Nu te iubeste daca nu iti face "poftele"! E pe interes....te fute si atat. =))

nu ma uit eu la asemenea maruntisuri :) sa fie pacatele lui daca are doar scopuri practice si fiecare e liber sa isi ghideze firea si principiile cum l-o taia capul. sex poti sa faci cu oricine si in general la mine e mereu ceva mai mult de atat. sex fac si animalele. nu pot reduce intimitatea mea cu nimeni la o valoarea mai putin intima decat o stranbgere de mana

 

un comportament precar nu ma va influenta totusi sa imi schimb eu valorile vreodata :) si am valori clasice, poate apuse daca vrei. sa moara bibi daca nu ii fac intr-o zi o serenada in privat :))) glumesc

 

ideea este ca daca te atasezi de o persoana oferi fara sa astepti, altfel esti tu o persoana de tot rahatul. daca oferi ca apoi sa pretinzi o replica pe masura ori foloase  esti mai praf ca persoana care ti-ar replica cu oportunism. daca devii ''altfel'' cand nu ti se raspunde pe masura sau cum ai vrea esti iarasi un om de nimic. odata oferit ceva trebuie sa aiba o anumita gratuitate, altfel mai bine nu oferi deloc :)

e drept ca am scutul meu ma atasez mai mult decat selectiv si f rar. si ca daca nu e meritat asta este deja asumat dinainte sa ofer,altminteri nu as face-o

in rest ma doare in pix de toti si toate

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

nu ma uit eu la asemenea maruntisuri :) sa fie pacatele lui daca are doar scopuri practice si fiecare e liber sa isi ghideze firea si principiile cum l-o taia capul. sex poti sa faci cu oricine si in general la mine e mereu ceva mai mult de atat. sex fac si animalele. nu pot reduce intimitatea mea cu nimeni la o valoarea mai putin intima decat o stranbgere de mana

 

un comportament precar nu ma va influenta totusi sa imi schimb eu valorile vreodata :) si am valori clasice, poate apuse daca vrei. sa moara bibi daca nu ii fac intr-o zi o serenada in privat :))) glumesc

 

ideea este ca daca te atasezi de o persoana oferi fara sa astepti, altfel esti tu o persoana de tot rahatul. daca oferi ca apoi sa pretinzi o replica pe masura ori foloase esti mai praf ca persoana care ti-ar replica cu oportunism. daca devii ''altfel'' cand nu ti se raspunde pe masura sau cum ai vrea esti iarasi un om de nimic. odata oferit ceva trebuie sa aiba o anumita gratuitate, altfel mai bine nu oferi deloc :)

e drept ca am scutul meu ma atasez mai mult decat selectiv si f rar. si ca daca nu e meritat asta este deja asumat dinainte sa ofer,altminteri nu as face-o

in rest ma doare in pix de toti si toate

Nu am citit ca sunt la volan (pe mare cu salupa) =)) si nu am timp dar cred ca-i de bine. =))

 

PS: ma duc sa fut in larg =))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Nu am citit ca sunt la volan (pe mare cu salupa) =)) si nu am timp dar cred ca-i de bine. =))

 

PS: ma duc sa fut in larg =))

nu e pb :)))

sper ca in largul tau,nu in largul ei

2. vreo rechinita ori preferi balenele? 

ps ce dracu ai cu sorina mereu? 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

 

 

ca mai stii tu ca iti era simpatic o vreme buna?

 

Fãi nebuno, mi-e simpatic și-acum, i-am dat like la orice postare mi s-a pãrut ok...spre deosebire de alții, nu știu dacã ai observat, chiar nu m-a afectat sindromul de turmã, mi se rupe fix pula de pãrerile anumitor useri luate la en-gros...apreciez un comm al unui 'dușman', da, îl punctez fãrã nici cea mai micã reținere...sunt pe pula mea aici, fac ce vreau, cum vreau și când vreau...nu-mi alege nimeni prietenii și nici nu-mi impune nimeni ce și cum sã fac ;)

 

 

Hai sictir...deja ți-am acordat prea mult timp =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

nu e pb :)))

sper ca in largul tau,nu in largul ei

2. vreo rechinita ori preferi balenele?

ps ce dracu ai cu sorina mereu?

Curioaso!! =))

 

Raspuns la peseu =)): nimic =)) public...doar ca suntem "vecini" si ne tachinam. =)) Ma iubeste dar mi-a spus sa nu zic,sa nu afle Roberto ca se supara. =))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Fãi nebuno, mi-e simpatic și-acum, i-am dat like la orice postare mi s-a pãrut ok...spre deosebire de alții, nu știu dacã ai observat, chiar nu m-a afectat sindromul de turmã, mi se rupe fix pula de pãrerile anumitor useri luate la en-gros...apreciez un comm al unui 'dușman', da, îl punctez fãrã nici cea mai micã reținere...sunt pe pula mea aici, fac ce vreau, cum vreau și când vreau...nu-mi alege nimeni prietenii și nici nu-mi impune nimeni ce și cum sã fac ;)

 

 

Hai sictir...deja ți-am acordat prea mult timp =))

vorbeste cuviincios :) .valseaza cu miskin cat ai tu chef :))

 

Curioaso!! =))

 

Raspuns la peseu =)): nimic =)) public...doar ca suntem "vecini" si ne tachinam. =)) Ma iubeste dar mi-a spus sa nu zic,sa nu afle Roberto ca se supara. =))

aha deci o iubesti la nebunie :))

da sunt f curioasa de fel lol

Link spre comentariu
  • Oras:duc cu sorcova
  • Oras:duc cu sorcova

chiar nu m-a afectat sindromul de turmã, mi se rupe fix pula de pãrerile anumitor useri luate la en-gros...sunt pe pula mea aici, fac ce vreau, cum vreau și când vreau...nu-mi alege nimeni prietenii și nici nu-mi impune nimeni ce și cum sã fac ;)

tre sa recunosti ca mai solitar pe pula mea si constant ca mine nu ie nimenea :)

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Pai nu la tigani se aleg mirii de pe la 12 ani?

 

Stau de sase tot vrea bilete de autobuz.

Nu mai bine ii dai tu biletul ala de Capri sau pe unde ai fost tu?

 

Nu la toți țiganii, mai E și d-ãștia haladiți, crescuți pîn hoccident :)

 

 

Stã de șase e super bãiat, super OM...lasã dreaq duJmãniile astea gratuite, existã viațã și dincolo de spațiul virtual ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Nu la toți țiganii, mai E și d-ãștia haladiți, crescuți pîn hoccident :)

 

 

Stã de șase e super bãiat, super OM...lasã dreaq duJmãniile astea gratuite, existã viațã și dincolo de spațiul virtual ;)

Stiam eu ca-i tigan =)) dă hoccident. Se vede dupa "menthalithate mo" =))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Nu la toți țiganii, mai E și d-ãștia haladiți, crescuți pîn hoccident :)

 

 

Stã de șase e super bãiat, super OM...lasã dreaq duJmãniile astea gratuite, existã viațã și dincolo de spațiul virtual ;)

Nu stiu ce om e asta micu', dar de când am secerat plictiseala cu remarca aceea vis-a-vis cocalarii din Starbucks, tot incearca sa se autodepaseasca.

 

Daca se lua cu una din secuime, erai deja fan kurtos kalacs.

Ca tot ziceai tu de coloane vertebrale si alte chestii straine tie.

:)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

=)) =)) =))

 

 

Vorbeam dã mine =)) =)) =))

 

 

 

Moooooooor...sã vezi ce puli îmi iau, ca la Starbucks =))

Daca dă cu minus sa-l transferi la mine in cont....fac cinste =))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Nu stiu ce om e asta micu', dar de când am secerat plictiseala cu remarca aceea vis-a-vis cocalarii din Starbucks, tot incearca sa se autodepaseasca.

 

Daca se lua cu una din secuime, erai deja fan kurtos kalacs.

Ca tot ziceai tu de coloane vertebrale si alte chestii straine tie.

:)

:laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Nu la toți țiganii, mai E și d-ãștia haladiți, crescuți pîn hoccident :)

Stã de șase e super bãiat, super OM...lasã dreaq duJmãniile astea gratuite, existã viațã mai bună ca a ta și dincolo de spațiul virtual ;)

Am corectat uMpic :)
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...