Sari la conținut

ramsay...prostu/a pulii4you


Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Cand spui ca esti sincer te referi si la hotelul pe care il ai in propietate.la vilele din nordul capitalei,la apartamentul din Bucuresti,la afacerile in domeniul imobiliar,ca esti casatorit,ca ai o facultate,ca esti inginer de sunet,inginet IT-ist,ghid turidtic,.............?

Ce afaceri are saracia asta parlita?   :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Hai arata-l mitomane si dupa aceea postez si eu pm-ul in care cereai informatii despre ana parasciv. Te-n gura de bulangiu mitoman! 

:laugh2 Si de ana paraschiv este interesat???

Ai-de PLM

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

De Ana Paraschiv era vorba,  tembelule mincinos? Ia mai gandeste-te bine ca ai creierii in pioneze se pare

Fi corect mincinosule despre cine a fost vorba si aceluia am sa-i trimit acel PM sa judece singur despre ce a  fost vorba .

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Limba in cur , raspunde corect la ce te-am intrebat , lasa-l pe tovarasul tau schizofrenic care atarna in toata discutia de aici .

 

Scrie numele aceluia (corect) despre care a fost vorba si lui am sa-i trimit acel PM

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

De Ana Paraschiv era vorba,  tembelule mincinos? Ia mai gandeste-te bine ca ai creierii in pioneze se pare

Fi corect mincinosule despre cine a fost vorba si aceluia am sa-i trimit acel PM sa judece singur despre ce a  fost vorba .

Hai sictir japita mitomana. Afiseaza-l aici zdreanta analfabeta si am sa postez si eu solicitarea ta gaozare

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Limba in cur , raspunde corect la ce te-am intrebat , lasa-l pe tovarasul tau schizofrenic care atarna in toata discutia de aici .

 

Scrie numele aceluia (corect) despre care a fost vorba si lui am sa-i trimit acel PM

Te cauta amica ta transexuala stiuletare!  :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

O dai cotita jegosule mincinos  . Besi in plm la somn , ca esti vraiste cu capul si razi ca un tembel constipat , neputand fi in stare sa-ti sustii niciodata minciunile sau vreun dialog civilizat cu cineva . Martalogule .

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

O dai cotita jegosule mincinos  . Besi in plm la somn , ca esti vraiste cu capul si razi ca un tembel constipat , neputand fi in stare sa-ti sustii niciodata minciunile sau vreun dialog civilizat cu cineva . Martalogule .

Tu o dai cotita sandilaule, tot spui ca te-am invitat la baute, ca am spus diverse lucruri, etc. Posteaza-le bai mitomanule analfabet, ai acordul meu. Nu ai sa o faci pentru ca nu ai ce jegosule!  Esti singurul cu care am un astfel de "dialog"  Chiar astazi cineva mi-a atras atentia ca am facut o greseala si am recunoscut civilizat ca asa este.

La ce fatau au, pari mult mai in varsta decat mine poponare!  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Esti penibil mitomane! Noi ne-am "certat"  cand am refuzat sa iti ofer informatii despre un user bulangiule. De aici si pana la a face tu aprecieri cu privire la mine, este drum lung poponare! Besi in pula calului si pune mana pe carte sandilaule!

PS. A inteles toata lumea ca a fost furtuna si ti-au zburat toate tiglele de pe    case :laugh2

Tu iti dai seama ce spui ?

Te iei la tranta cu michiduta care face dosare de cadre la diversi useri de doi ani incoace si umbla cu rautati pe aici ? Vai , vai , vai !

Ii dai apa la moara , asta este terminat fara replici pe forum.

Mortala faza cu tiglele de pe casa , he , he , he !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tu o dai cotita sandilaule, tot spui ca te-am invitat la baute, ca am spus diverse lucruri, etc. Posteaza-le bai mitomanule analfabet, ai acordul meu. Nu ai sa o faci pentru ca nu ai ce jegosule!  Esti singurul cu care am un astfel de "dialog"  Chiar astazi cineva mi-a atras atentia ca am facut o greseala si am recunoscut civilizat ca asa este.

La ce fatau au, pari mult mai in varsta decat mine poponare!  :laugh2

Ce a facut Miky in 2017 , s-a dat mare cocos ca vrea sa se intalneasca cu Pipilica.

Intr-un loc public.

Pipilica a zis Da , la restaurantul x din zona y , seara intre z si q.

Pe urma a cotit-o pe toate partile , numai pentru a se eschiva.

Daca Miky nu stie ce spune , cum am putea sti noi ?

Vorbeste gura fara el.

Acum i-am dat material de circ , sa il vedeti ce va debita , he , he , he !

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Face laba Gelugun  Reghetonul  , ca de obisnuit , in loc sa-l caute pe CEL MAI MUIST  care i-a luat punctele si i-a stricat  reputatia

 

 

 

Opa , asa se leaga lucrurile.

 

Ametitule  ai pierdut din firul povestii  , eu nu , sau ai omis cu buna stiinta multe chestii , in schimb eu nu am omis cand in trecut si tu (ca si asta)  te-ai legat de mama si m-ai jignit , amaratule batran si trist .
 

 , asta este terminat fara replici pe forum.
 

 

Si tu fara laba ta zilnica  si cersetoreala pe la fete

 

Tocmai de aceea n-ai sa poti sa futi niciodata ceva ca lumea , ca stai toata ziua si te milogesti pe langa fete/femei sa mai scada pretul  sau te guduri  pe langa toti sa  bage in seama un mormoloc atarnator , basca ca te aliezi  ca un tantalau (inclusiv cu niste clone , care rad de tine si te baga la treaba ca pe ultimul sclav , sa le faci  jocurile lor murdare)  si intarati ca ultima fusta de barbat ce esti (nu simti limbistule  ca pana si lui Pisilica ii este scarba de tine si arareori te baga in seama ?) , crezand ca mi se rupe mie pula de un obsedat sexual  dovedit si dat in primire pe aici tocmai de aceia cu care  iesea ca un prostanac la  bere  =))
 

 

 

Ba , eu te inteleg ca nu esti capitalist si ca nu ai bani deoarece castigi putin , dar sa te plangi peste tot ca e scump , fortand nota sa scada pretul , in capul tau bineinteles . ....hmmm ..... asta nu inteleg . N-ai bani stai acasa si joca-te cu rama , dar nu veni cu pretentii absurde sa te primeasca fetele  de 200 de lei , pe 50 de lei , ca pana mea nu esti pe centura , iar fetele au si ele cheltuieli de mentenata , nu sunt obligate sa accepte orice bleg care le provoaca sila . Intelegi cum sta treaba ? 

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Tu iti dai seama ce spui ?

Te iei la tranta cu michiduta care face dosare de cadre la diversi useri de doi ani incoace si umbla cu rautati pe aici ? Vai , vai , vai !

Ii dai apa la moara , asta este terminat fara replici pe forum.

Mortala faza cu tiglele de pe casa , he , he , he !

Stai linistit, nu ma impresioneaza  pe mine un troglodit analfabet si bolnav psihic! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Advanced  inceteaza cu circareala iefina  si cu aliantele dubioase ,  ca pe mine nu ma pun in vreo lumina proasta  stiind ca am dreptate  !

 

Vezi ca am dat replay la ceva ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Advanced  inceteaza cu circareala iefina  si cu aliantele dubioase ,  ca pe mine nu ma pun in vreo lumina proasta  stiind ca am dreptate  !

 

Vezi ca am dat replay la ceva ;)

Circareala ieftina faci tu, nu eu.  Nici pe mine nu ma pui intr+o lumina proasta, stai linistit. Reusesti doar sa iti atragi consecinte de alta natura!

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Bai....ce pulamea e aici ?

:))

Cine ce vrea ? Sa ridice mana.

Io zic să te ascunzi, măcar o perioadă, Miky se interesează de tine,cum te cheamă,unde stai.

Ai mare grija Miky e periculos, Păulică e mic copil pe lângă ăsta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Bine , atunci continua-ti activitatea  de lingerism infractional , e pe calapodul tau , tantalaule.

 

Am sa ma fac ca nu te observ cum iti manifesti propria depresie  , ca de obicei . Sa vedem care este mai toxic si mai nebun  .  Tu bineinteles , ca doar se observa din exaltarea  si stilul incoerent cu care te manifesti ilogic ,  si de ani de zile  pe diferite clone/conturi  ;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...