Sari la conținut

.


Vizitator carina_

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Neata Carina,

 

Nu pot sa-ti trimit pm pentru ca nu an 200 de postari, desi sunt de 6 ani pe froum :))). Te rog da-mi tu un pm cu numarul tau ca sa putem programa o intalnire.

 

Multumesc si o saptamana frumoasa!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Neata Carina,

 

Nu pot sa-ti trimit pm pentru ca nu an 200 de postari, desi sunt de 6 ani pe froum :))). Te rog da-mi tu un pm cu numarul tau ca sa putem programa o intalnire.

 

Multumesc si o saptamana frumoasa!

Nici ea nu poate sa-ti dea (nu ai mesagerie DELOC )

 

 

BYE  :bye  :bye  :bye

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Neata Carina,

 

Nu pot sa-ti trimit pm pentru ca nu an 200 de postari, desi sunt de 6 ani pe froum :))). Te rog da-mi tu un pm cu numarul tau ca sa putem programa o intalnire.

 

Multumesc si o saptamana frumoasa!

Nu poți nici să primești pm :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Neata Carina,

Nu pot sa-ti trimit pm pentru ca nu an 200 de postari, desi sunt de 6 ani pe froum :))). Te rog da-mi tu un pm cu numarul tau ca sa putem programa o intalnire.

Multumesc si o saptamana frumoasa!

Lectura face cultura...

Dacă ai citi atent ai putea sa-i dai chiar tu mesaj, fără să-ti mai sară lumea la beregată!

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Neata Carina,

 

Nu pot sa-ti trimit pm pentru ca nu an 200 de postari, desi sunt de 6 ani pe froum :))). Te rog da-mi tu un pm cu numarul tau ca sa putem programa o intalnire.

 

Multumesc si o saptamana frumoasa!

0762797304 - e intr-o postare a ei de pe pagina 4 a topicului.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

I-am trimis eu 2, si nimic...

Ehee..., muieti îs posmagii? Crezi că pe-aici se mai aplica regulile FIFO?

 

E coada pe aici ca la butelii.

Nu stiu cati dintre voi ati prins fenomenul, asa ca aduc o poveste usor tangentiala (cu ce e tangentiala, decideti voi...)

Iarna lui '88 spre '89, cartierul Bucurestii Noi, vacanta pentru noi astia scoleri. Un ger de-ti cadeau plombele. Ma trezeste tata (Dzeu sa-l ierte) pe la 5 dimineata si ma pune la coada la butelii, dupa ce ma trece, evident, in lista. Lista de dimineata.

"Ma, sa nu pleci de aici si sa fii pe faza cand se striga lista, ai inteles? Vezi ca vin sa te trimit acasa dupa ce ma intorc de la servici!" [adica pe la 15]

"Da, sa traiti!" Eu de colo...

Fireste ca mi-am gasit pe-acolo un tovaras, doi, de suferinta si timpul a trecut repede cu mistouri, bancuri si ceva tigari Snavov fumate in palma, cu priviri de jmecheri catre hoarda de pensionari certareti care ne priveau reprobator...

 

Se face ora, vine tata. Lista se strigase, eu nu eram pe ea (daca-mi ardea de tigari, na!). Nasol? Putin spus...

Am luat un sut in cur de-am ajuns acasa teleghidat.

 

In concluzie, si-acum, ca si-atunci:

"- Gigele, casca ochii dupa butelie!

- Casc de mi-au dat lacrimile, dar lista, unde-i lista? Sunt si eu pe ea?"

  • Like 4

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ehee..., muieti îs posmagii? Crezi că pe-aici se mai aplica regulile FIFO?

 

E coada pe aici ca la butelii.

Nu stiu cati dintre voi ati prins fenomenul, asa ca aduc o poveste usor tangentiala (cu ce e tangentiala, decideti voi...)

Iarna lui '88 spre '89, cartierul Bucurestii Noi, vacanta pentru noi astia scoleri. Un ger de-ti cadeau plombele. Ma trezeste tata (Dzeu sa-l ierte) pe la 5 dimineata si ma pune la coada la butelii, dupa ce ma trece, evident, in lista. Lista de dimineata.

"Ma, sa nu pleci de aici si sa fii pe faza cand se striga lista, ai inteles? Vezi ca vin sa te trimit acasa dupa ce ma intorc de la servici!" [adica pe la 15]

"Da, sa traiti!" Eu de colo...

Fireste ca mi-am gasit pe-acolo un tovaras, doi, de suferinta si timpul a trecut repede cu mistouri, bancuri si ceva tigari Snavov fumate in palma, cu priviri de jmecheri catre hoarda de pensionari certareti care ne priveau reprobator...

 

Se face ora, vine tata. Lista se strigase, eu nu eram pe ea (daca-mi ardea de tigari, na!). Nasol? Putin spus...

Am luat un sut in cur de-am ajuns acasa teleghidat.

 

In concluzie, si-acum, ca si-atunci:

"- Gigele, casca ochii dupa butelie!

- Casc de mi-au dat lacrimile, dar lista, unde-i lista? Sunt si eu pe ea?"

Atunci sa intelegem ca se aplica LIFO? :hmmm

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Atunci sa intelegem ca se aplica LIFO? :hmmm

Nu stiu de ce, dar nu cred ca este site-ul potrivit pentru experimentarea algoritmilor, indiferent de logica lor.  :350x

Mai trag inca nadejdea la thread-ul asta insa...

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Mai incearca, se zice ca a treia oara e cu noroc :)

Cum, necum, la mine s-a aplicat regula "three times lucky"...

In subconstient ma simt dator sa-ti dau un thumbs up!

 

Gata, eu nu mai spamez aici. Daca voi reveni, o voi face la obiect.

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...