Sari la conținut

Andreeutza


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Salut, domnisoara activeaza cu Alexandra,am fost cu amandoua,sunt un duo perfect,serviciile domnisoarei sunt ON ,NP,FK,CIM,RIMMING ACTIV,LESBI SHOW,100 RON 30MIN 60 MIN 150;LESBI SHOW 150 30 MIN...eu o recomand cu placere

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

15 : 50 ron sau 100 cu amand2 fetele

30 : 100 ron sau 150 cu amand2 fetele

H : 200 ron sau 250 ron cu aman2 fetele

Fara sex anal

Unul spune un tarif..u altul...cu una singura stiu ca este 150 h..si 250 cu amundoua...nu?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Unul spune un tarif..u altul...cu una singura stiu ca este 150 h..si 250 cu amundoua...nu?

Eeee..va aruncati prea mult..eu pana acum stateam cu 150 de lei o ora...acum va incurcati in tarife...nu fiti obraznice ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salut ,revin cu o recenzie asupra Andreei,am sunat acum cateva zile ,a raspuns promt si m-am programat in urmatoarea jumatate de ora ,locatia numai e cea din obor ,fetele sau mutat pe langa Concivia ,ajuns la locatie am sunat din nou ma indrumat pina am ajuns la ea,intampinat de Andreea ,vreau sa spun ca sa schimbat putin sa facut blonda ,simpatica ca de obicei ,am intrat ,i-am decartat 100 halatul ptr 30 min ,venisem fresh de acasa asa ca nu a fost nevoie de igienizare ,intrati in camera de fortza si stiind serviciile pe care le presteaza am lasat-o pe ea sa isi faca treba ,vreau sa mentionez ca sa schimbat total de la ultima intalnire asta fiind prin martie ,este foarte rece ,nu comunica ,cauta sa te termine repede,se grabeste  si-a schimbat mult serviciile iar ca note as putea da un 8 la oral ptr ca il face cu  CIM ,la normal as da un 7 ,atitudine 6 ,locatia destul de ok un 8, eu numai revin decat in trio cu Alexandra 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Luzern
  • Oras:Luzern

Salut ,revin cu o recenzie asupra Andreei,am sunat acum cateva zile ,a raspuns promt si m-am programat in urmatoarea jumatate de ora ,locatia numai e cea din obor ,fetele sau mutat pe langa Concivia ,ajuns la locatie am sunat din nou ma indrumat pina am ajuns la ea,intampinat de Andreea ,vreau sa spun ca sa schimbat putin sa facut blonda ,simpatica ca de obicei ,am intrat ,i-am decartat 100 halatul ptr 30 min ,venisem fresh de acasa asa ca nu a fost nevoie de igienizare ,intrati in camera de fortza si stiind serviciile pe care le presteaza am lasat-o pe ea sa isi faca treba ,vreau sa mentionez ca sa schimbat total de la ultima intalnire asta fiind prin martie ,este foarte rece ,nu comunica ,cauta sa te termine repede,se grabeste  si-a schimbat mult serviciile iar ca note as putea da un 8 la oral ptr ca il face cu  CIM ,la normal as da un 7 ,atitudine 6 ,locatia destul de ok un 8, eu numai revin decat in trio cu Alexandra 

Saptamana trecuta am luat.o si eu odata , se grabeste sa te termine repede si nu prea comunica . Iti rade in fata pervers si apoi dupa ce dai banu sanatate face ca sa te dea mai repede afara ca ii suna telefonu ala intruna . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunat răspuns imediat, locație în spate la cedarom

 

Note:

Locatie 7

GFE 6

Oral 9

Normal nu am incercat

 

Decartat 100. Nu e o experienta rea mai ales pentru CIM, dar gasesti mai bune si mai ieftin prin alte parti.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Da, cam asa e, s a cam schimbat in rau din pacate. Gfe f scazut, grabita, am crezut ca evolueaza dupa Alex, dar din contra. Zice ca are servicii similare Alexandrei dar nu prea (oral fara prea multa atentie la oo,anni aproape inexistent, la fel si sarut etc). Singura atractie ar fi ca e draguta, s a cam ingrasat insa, si ca face cim si cof.

Una peste alta este de vizitat, dar daca nu si imbunatateste serviciile nu e de revenit.

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

vizitat ieri domnisoara din topic andrrea , eu sunand defapt pe alexa submisiva colega sa care era insa ocupata si raspunzand ea la telef am acceptat sa intru cu ea,

Vream varianta scurta un oral la 50 de lei fiind in drumul spre munka neavand timp si de normal .

 

urcat in locatie vizavi de concivia ( va indruma la telefon daka e cazu ) stiind deja vizitand-o pe alexa nu demult ..aici fac si eu cunostinta cu andreea o fata frumusica la fata , vopsita blond . piercing si parka cu mai putine kg decat in pozele de pe aici .

ia-m inmanat banutii si a insistat ea sa ma dezbrace frecanduse de mn ..cu fundul acela rotunsor care se vedea prin acel body de plasa.

oral executat cu simt de raspundere cu deep, cu scuipat cu lins capul. fara atentie la oo dar satisfacator urmat de un cim in forta ...

incadrat oralu in cele 15 min spuse inainte la telefon, :)

note:

fata: 9 : curata sa dezbracat sani frumosii marisori . dragutza la fata . fund rotunsor ( numai bun de privit data viitoare la un dogy style )

locatie:8 curata, ordonat pe akolo din ce am vazut .

gfe:7 aici nu stiu ce putem sa ne spunem in cele 15 min ..eu cu gandu la oral sa dureze cat mai mult :P

oral:9 ( pt mn cel mai bun care lam primit pana akum )

halat: 50 de lei doar oral

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...