Sari la conținut

Alice Adore 0723929474


Postări Recomandate

  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Semeni un pic cu Wednesday Addams in pozele de mai sus. Ca stil, nu neaparat infatisare.

Si nu este o critica negativa, ci mai degraba o constatare.

O seara superba

 

hah, pentru mine e un compliment :D

merci la fel!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

sper ca nu o sa zici ca am ceva cu tine :) chiar nu am , numai ca pozele astea nu prea cred ca sunt asa noi cum zici :)

 

ps: sau ma insel eu nu te-ai referit ca sunt noi facute .....si pur si simplu niste poze noi puse pe site ...dar ele au ceva ani . 

 

Am zis ca nu ma contrazic dar ma mananca tastele.

 

1. nu ai nimic cu mine insa acum vreo 3-4 pagini il intrebai pe Asterica daca tot grasa si imputita sunt si ma faceai nebuna.

2. poate e greu de procesat pt tine, insa o femeie poate slabi si arata din nou bine.

3. acest reply nu este o forma de auto-justificare, insa nu suport sa ma faca lumea mincinoasa.

4. cum am mai spus cuiva pe aici, daca ai dubii despre felul in care arat acum, intra pe www.houseofsinn.net , cauta Mistress Alice Adore, baga cardul, sorteaza filmele dupa data si te vei convinge ca arat exact ca in pozele de mai sus. Pozele pot fi photoshopate, filmele nu.

 

5. alte intrebari?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

eu o vad pe Alice aproape zilnic si exact asa arata,......nu stiu cum arata inainte si nu stau sa ii iau apararea ca in primul rand e concurenta la mijloc indiferent ca suntem prietene sau nu..... daca nu stiti nu comentati!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

eu o vad pe Alice aproape zilnic si exact asa arata,......nu stiu cum arata inainte si nu stau sa ii iau apararea ca in primul rand e concurenta la mijloc indiferent ca suntem prietene sau nu..... daca nu stiti nu comentati!!

 

multumesc...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

stai calma draga mea...si mie mi-a spus un...brad pitt ca arat de 50 de ani..asa ca...nu merita sa te agiti pt orice com de la orice ....persoana...ca sa nu folosesc un cuvant urat...stii faza cu vulpea si cu strugurii???cam asa e si cu unele persoane...

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

stai calma draga mea...si mie mi-a spus un...brad pitt ca arat de 50 de ani..asa ca...nu merita sa te agiti pt orice com de la orice ....persoana...ca sa nu folosesc un cuvant urat...stii faza cu vulpea si cu strugurii???cam asa e si cu unele persoane...

 

Nu e fata vorba de asta. Dar omul nu m-am mai vazut live de prin 2012 daca imi aduc bine aminte? In fine...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Frumoase poze. Iti sta foarte bine in negru!

 

Multumesc frumos.

 

Apropo de asta, am trait sa aud una tare acum vreo saptamana de la o baba de prin vecini " asta e satanista, ca se imbraca numai in negru" :laugh2

 

Te imbratisez :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Multumesc frumos.

 

Apropo de asta, am trait sa aud una tare acum vreo saptamana de la o baba de prin vecini " asta e satanista, ca se imbraca numai in negru" :laugh2

 

Te imbratisez :kiss3

Baba habar nu are ce suflet ai ;)!!! Asa "is" bătrânii astia ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...