Sari la conținut

❤❤❤❤❤❤Monica Ciresica 0720583034 ❤❤❤❤❤❤


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua baieti..Am stat o clipa si m`am gandit si am ajuns la o concluzie care v`ar putea bucura zic eu :) .. 

Datorita faptului ca stau putin cam departe pentru unii dintre voi m`am gandit sa mai las un pic din preturi :)

Serviciile mele au ramas aceleasi : oral si normal protejat si anal

Noile tarife sunt : o finalizare 100lei oral si normal protejate.( se poate si oralul neprotejat dar este in functie de igiena) 

o ora este 150lei oral si normal protejate.( se poate si oralul neprotejat dar este in functie de igiena) 

analul este 50 lei si este in functie de dimensiune .. pe care o stabilesc eu aici cand ne intalnim...

post-197776-0-38528100-1483619979_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat mai devreme .. tarif schimbat la telefon .. 200h/100 anal .. not cool!!! Parca noile tarife erau 150h/50 anal ..

imi cer scuze pentru incurcatura de mai devreme... i-am lasat telefonul colegei mele iar ea nu a stiut ca am schimbat tariful. pentru nelamurire astept telefonul vostu sa va explic..

 post-197776-0-07908300-1484226996_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Am sunat mai devreme .. tarif schimbat la telefon .. 200h/100 anal .. not cool!!! Parca noile tarife erau 150h/50 anal ..

 

 

imi cer scuze pentru incurcatura de mai devreme... i-am lasat telefonul colegei mele iar ea nu a stiut ca am schimbat tariful. pentru nelamurire astept telefonul vostu sa va explic..

 

 

Ce colega neinformata ai !.....da marmota , marmota este bine ?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

nimic. nu deranjeza cu nimic.. vergeturile cu sexul nu au nici o legatura ;)

Pe tine nu te deranjează vergeturile dar pe noi da, să stii ;)

Rezolvă cumva cu ele că eşti fată tânără în pula mea !....vezi ca e o cremă de melci :hmmm.....ceva de genu ăsta oricum :habarnam

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...