Sari la conținut

Alis 0764324432 / 0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La ce etaj ai locatia?

Detaliul asta si multe altele poti sa le dai chiar tu pt a demonstra ca e cum spui tu in recenzia aia

spune mai multe despre locatie,despre alis,ce semne particulare are etc

Incearca sa dai cat mai multe detalii despre acea 'intamplare'

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Detaliul asta si multe altele poti sa le dai chiar tu pt a demonstra ca e cum spui tu in recenzia aia

spune mai multe despre locatie,despre alis,ce semne particulare are etc

Incearca sa dai cat mai multe detalii despre acea 'intamplare'

da brv zimi de tattoo ce tatoo am câte și unde ca locația e la parter scrie în alte recenzie si din interiorul locației e pozele cu anunțul meu zimi de mine de tattoo ale mele ce unde câte ? Acum te.ai ars fraiere !!!!! Brv mada69 :*
Link spre comentariu

Numar interfon 27, asta scrie in alta recenzie? Apartament la parter, intri in scara mergi inainte si pe hol faci dreapta.Normal in rasa ma tii ca nu am vazut ce tatuaje ai ca aveai halatul pe tine si nu am apucat nici sa facem ceva ca m-au scos in suturi boratzii aia pe motiv ca ti-am pierdut timpul.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Numar interfon 27, asta scrie in alta recenzie? Apartament la parter, intri in scara mergi inainte si pe hol faci dreapta.Normal in rasa ma tii ca nu am vazut ce tatuaje ai ca aveai halatul pe tine si nu am apucat nici sa facem ceva ca m-au scos in suturi boratzii aia pe motiv ca ti-am pierdut timpul.

am un scris pe mâna la încheietura mâinii care e vizibil din ori ce unghi si pe deget si asta e vizibil astea sunt doar doua din ele dacă se presupune că nu mai văzut dezbrăcată dar baie îmbrăcată nu am făcut nici o dată :)) pe astea le observai si pe strada _!_
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu ti le-am remarcat pt ca ma durea in pula de mazgalelile tale si nici nu am stat prea mult.Cine plm sta se uite la ce ai tu tatuat cand vine cu gandu sa futa si sa plece?Hai las-o dracu, te fortezi aiurea.

pai parcă ai stat 20min acum zici ca nu ai stat mult si ce făceam noi în 20min de u nu mă îmi loai seama nu mă vedeai doar ai plătit ai zis nu te uitai la ce urma să fuți ce draci am loat Cina amândoi am stat cu cearșaful pe mine ce draci ai mă nene te contrazici singur si te încurci în ele de nici echipa dela descarcerare nu te mai descurca _!_
Link spre comentariu

  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Mii trei lucruri mi si par absurdi. 1) Cum un prost analfabiet ka tini faşi analizi la cari ai pritentia di lojica. 2) Cum dreaq un dobitok ca tini traji concluzia cal si baga ciniva ân siama. 3) Cum naibi un ritard cari doar ânjura da cu judicata ka minti sau nu ciniva ?

 

Cam cât di prost poti tu sa fi ma conjugatorulie di verbe ??? ;)

 

Io âs libera sa cried ci vreau...si cred ka iesti un dobitok !!! :)

N ai mai murit ma , jigodie ordinara? Mos balos si abuzat sexual in copilarie ce esti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...