Sari la conținut

Alis 0764324432 / 0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E neserioasa domnisoara, am sunat-o , mi a raspuns , mi a spus sa o sun in 15 minute, am sunat o in 15 minute si nu mi a raspuns. Eu nu recomand.

Aliss e fata serioasa , si-a dat seama ce prost esti si de aia nu a mai raspuns

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Alis din țara minunilor


Sunat sâmbătă seară pe numărul ei unde mi-a răspuns o voce placută care m-a făcut curios să o cunosc, fapt pentru care mi-am făcut programare chiar în seara respectivă. Ajung la locație găsesc o tipă brunetă,înaltă,un corp frumos cu care am stat la o țigare și un pahar de cola pentru o mică conversație. Între timp ea a plecat la duș timp în care eu m-am făcut comod în patul ei care apropo e foarte mare. Odată pregătită începe cu oral foarte bine executat, atentă la partea de jos, umed și cu tente de deepthroat la care a trebuit să răspund și eu deasemenea. La normal începem cu ea deasupra în care s-a mișcat bine, nu chiar cum ar fi vrut deoarece avea un ovar inflamat pentru care deja lua un tratament,pentru că a obosit destul de repede am schimbat poziția în capră unde am continuat până când a expirat timpul.


aspect: 9.5


oral: 9.5


normal: 8


gfe 9


igiena 10


Personal fata este de 9


De revenit: da


  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa mi sugi tu mie oul drept? Bagatorule cu nasul in handel! =))) ce mi mai place ca mi dai atentie si tu si ma ta vitrega =))

Pai tu doar coiu driept il moi ai ca pi cielalalt ti li mincat mata frustratulie

:)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ZVARRR! Asa i l dau i cur ( LU ' MA TA!) =)))

Bine ma futacule

Cred ca ai basici in palma de la cat futi

Nici cu bani nu esti in stare

Zi mersi ca mata e proasta si inca nu lucreaza pe tarif ca mai futeai cateaua lu vecinu din Mangalia

Asta daca o prinzi,ca nici aia nu sta cand te vede

:))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Bine ma futacule

Cred ca ai basici in palma de la cat futi

Nici cu bani nu esti in stare

Zi mersi ca mata e proasta si inca nu lucreaza pe tarif ca mai futeai cateaua lu vecinu din Mangalia

Asta daca o prinzi,ca nici aia nu sta cand te vede

:))))))

=)) Ma bucur ca ti tocesti tastatura cu mine =))) Dar tot mi o sugi,din orice pozitie! =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...