Sari la conținut

Alis 0764324432 / 0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

Oral:10
Locatie 10, pt mine a fost ok am ajuns cu masina in 10 minute
Dus : nu am fost
Anal :10
Normal :10

GFE:10 vorbeste mult nu te lasa sa stai tacut, mereu aduce vorba de cate ceva, foarte sociabila

Arata mult mai bine in realitate decat in poze, are o constructie atletica destul de inalta, slabuta, pt cei care iubesc asa ceva o sa fie mai mult decat ok, in total este o fata de nota 10, una dintre cele mai bune, desigur pot sa mentionez ca are si un mini bar nu stiu cate fete au asa ceva, o garsoniera frumoasa, curata, pat urias !...Total 200 lei ora se merita pe deplin !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Oral:10

Locatie 10, pt mine a fost ok am ajuns cu masina in 10 minute

Dus : nu am fost

Anal :10

Normal :10

GFE:10 vorbeste mult nu te lasa sa stai tacut, mereu aduce vorba de cate ceva, foarte sociabila

Arata mult mai bine in realitate decat in poze, are o constructie atletica destul de inalta, slabuta, pt cei care iubesc asa ceva o sa fie mai mult decat ok, in total este o fata de nota 10, una dintre cele mai bune, desigur pot sa mentionez ca are si un mini bar nu stiu cate fete au asa ceva, o garsoniera frumoasa, curata, pat urias !...Total 200 lei ora se merita pe deplin !

Mulțumesc frumos pentru recenzie ai te mai aștept :*
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dupa lupte seculare (de 1 an) am reusit sa ajung la Alis. Zona ok cu locuri de parcare, locatie surprinzator de misto. Cat despre tipa, doar cuvinte de lauda, nimic de reprosat. Trec direct la note, si anume:

Oral 9+

Normal 10

Anal 10

O experienta bine meritata. Cadou 200, 1h. De revenit, clar, cu conditia sa prind 3some-ul mai sus aclamat.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dupa lupte seculare (de 1 an) am reusit sa ajung la Alis. Zona ok cu locuri de parcare, locatie surprinzator de misto. Cat despre tipa, doar cuvinte de lauda, nimic de reprosat. Trec direct la note, si anume:

Oral 9+

Normal 10

Anal 10

O experienta bine meritata. Cadou 200, 1h. De revenit, clar, cu conditia sa prind 3some-ul mai sus aclamat.

Multumesc frumos pentru recenzie și te mai aștept cu picioarele desfăcute :) :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...