Sari la conținut

Alis 0764324432 / 0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vineri in jurul pranzului, avand o fereastra in ceea ce priveste job-ul, am hotarat sa ii fac o vizita domnisoarei. Good choice!

Trec peste blabla-uri, direct la note:

 

Locatia: 9 - Usor de ajuns, locuri de parcare, camera ostilitatilor super, free bar (am servit un pahar de vin). Nu 10, datorita baii care nu se ridica la standardul camerei.

Alis: 8-9 - O fata inalta, zambitoare, cu picioare lungi, sani medii si o pasarica delicioasa

Actiune: 10 - ON (asezonat cu de toate), 69, NP, AP, finalizat in pozitia 69. Cireasa de pe tort a fost orgasmul domnisoarei in timpul unui facesitting :)

Cadou: 200/H

De revenit: Pentru mine cu siguranta DA.

 

Te pup Alis!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vineri in jurul pranzului, avand o fereastra in ceea ce priveste job-ul, am hotarat sa ii fac o vizita domnisoarei. Good choice!

Trec peste blabla-uri, direct la note:

 

Locatia: 9 - Usor de ajuns, locuri de parcare, camera ostilitatilor super, free bar (am servit un pahar de vin). Nu 10, datorita baii care nu se ridica la standardul camerei.

Alis: 8-9 - O fata inalta, zambitoare, cu picioare lungi, sani medii si o pasarica delicioasa

Actiune: 10 - ON (asezonat cu de toate), 69, NP, AP, finalizat in pozitia 69. Cireasa de pe tort a fost orgasmul domnisoarei in timpul unui facesitting :)

Cadou: 200/H

De revenit: Pentru mine cu siguranta DA.

 

Te pup Alis!

Mulțumesc frumos pentru recenzie și te mai aștept și eu te pupacesc 😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...