Sari la conținut

Alis 0764324432 / 0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dupa mult timp petrecut pe acest forum am decis sa o vizitez si eu pe domnisoara.Am sunat pe la ora 11 am facut o programare pe la ora 14:20 atunci puteam ajunge.la scurt timp mi-a trimis sms ca a intervenit ceva si daca pot la ora 15.Mi-am calculat timpul dupa care am confirmat ca ma pot duce la ora 15.La 14:30 iam trimis si mesaj ca sigur o vizitez.sa favut ora stabilita si am zis sa o sun sa imi dea exact detaliile locatiei.nu mi-a raspuns.am mai asteptat 10 min am zis ca poate are client am mai incercat o data dar tot nimic.si am plecat linistit spre casa cu coaiele umflate

Da ai perfecta dreptate îmi asum scuza este ca au venit proprietarii după chirie și au cam lungito nu am putut scapă de iei așa repede :((( mii de scuze și promit sa nu se mai întâmple promit ca am sa ma revanșeze dacă ai sa îmi dai ocazia scz 😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am reusit si eu sa ajung la domnisoara care este foarte comunicativa si foarte zambareata,calitatea serviciilor sunt foarte bune nu vreau sa intru in prea multe detalii.de revenit cu siguranta.

Te pupacesc și te mai aștept 😘😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Neața Disponibilă pana la ora 23:30😘

 

Èšin sa anunț ca prețurile mele vor rămâne ne schimbate pe tot sezonul 100 RON nr - 200 RON ora programul meu este de luni pana sâmbătă dela ora 9:00-23:30 serviciile mele sunt următoarele !!

 

ON/OP

 

CIM/COB/COF

 

NP

 

FK

 

69

 

GFE

 

Sex între sâni

 

Masaj erotic / relaxare

 

Uro doar activ

 

Anal protejat in funcție de mărime

 

Și sunt deschisă la propuneri va pupacesc 😘

Neața disponibilă pana la ora 23:30 😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca tot scrii ceva ca faci anal neprotejat,macar recunoaste ce chiar tu ai postat la pagina 6 pe forum.De asta nu raspunzi la telefon?M-am lamurit cine e Alis...

nu îți rsp pentru ca insisti cu neprotejat te-am explicat ca nu se poate și mai disperat cu tel am apelurile toate te-am blocat nr îți doresc o seara buna !!!!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

nu îți rsp pentru ca insisti cu neprotejat te-am explicat ca nu se poate și mai disperat cu tel am apelurile toate te-am blocat nr îți doresc o seara buna !!!!

pai de ce nu se mai poate ? adica acu' vreo 2 ani se putea, de ce schimbarea asta ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Faptul ca nu iti asumi ceea ce ai scris chiar tu denota anumite lucruri, in fine, nu vreau sa intru in polemica/discutii inutile cu nimeni, tu stii cel mai bine. Succes.

Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

revenim la recenzii

:bye

Bah!?

Te când ne spui tu sa revenim la recenzii la o fata ce a afirmat ca face anal neprotejat!?

M-aș fi așteptat la o alta atitudine de la tine pentru anul 2018... vino și fa tu o recenzie, reala, la ea!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...