Sari la conținut

Alis 0764324432 / 0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

Am sunat-o pe Alis.Am facut programare cu cateva ore inainte.Ajuns la ea,m-am racorit cu un pahar de apa rece,fumat o tigare si am stat la vb nitel!Am facut un dus asistat,ajuns in camera,a inceput un oral ca la carte,schimbat cateva pozitii.Nota 10 pt toate serviciile!Multumesc Alis! Platit 100 ron un nr!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am sunat-o pe Alis.Am facut programare cu cateva ore inainte.Ajuns la ea,m-am racorit cu un pahar de apa rece,fumat o tigare si am stat la vb nitel!Am facut un dus asistat,ajuns in camera,a inceput un oral ca la carte,schimbat cateva pozitii.Nota 10 pt toate serviciile!Multumesc Alis! Platit 100 ron un nr!

mulțumesc de vizita și de apreciere și te mai aștept 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Neața Disponibilă pana la ora 23:30😘

 

Èšin sa anunț ca prețurile mele vor rămâne ne schimbate pe tot sezonul 100 RON nr - 200 RON ora programul meu este de luni pana sâmbătă dela ora 9:00-23:30 serviciile mele sunt următoarele !!

 

ON/OP

 

CIM/COB/COF

 

NP

 

FK

 

69

 

GFE

 

Sex între sâni

 

Masaj erotic / relaxare

 

Uro doar activ

 

Anal protejat in funcție de mărime

 

Și sunt deschisă la propuneri va pupacesc 😘

Neața disponibilă pana la ora 23:30 😘
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am zis ( POSIBIL) Posibil sa nu îmi fii plăcut tonul tău sau sa insiști la tel cu cv nu știu exzact ce sa zic sau poate eram doar ocupată nu știu mai încearcă si vedem te pup 😘

am incercat de 2 ori de pe diferite nr,la fel.cred ca nici tu nu mai stii ce sa zici,cum sa mai minti
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hai sa o lăsam așa sa nu ne certam și mai încearcă pana ma prinzi și faci o programare 😉 sau poți sa îmi scri aici in pm ora la care vrei sa vi și eu îți confirm dacă sunt liberea sau nu 😘

Link spre comentariu

acum stiu..iti cauti avocati,hai nu plange ca meriti,csf daca ma tratezi cu vrajeli si minciuni

Ca ești prostovan, știam. Că ești incult, știam. Că ești dobitoc, știam. Dar nu credeam că poți da dovadă de o asemenea nesimțire! Mârlănule de mârlan ce ești!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Am revenit la aceasta minunata fiinta umana. Un vis frumos care devine realitate,Stiti gustul ala de capsuni proaspete pe care il ai in gura 10 min dupa ce ti-ai terminat portia?O actiune plina de continut si "rezonanta", "all in one" cum spunea un coleg de pe forum. 10 pe linie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am revenit la aceasta minunata fiinta umana. Un vis frumos care devine realitate,Stiti gustul ala de capsuni proaspete pe care il ai in gura 10 min dupa ce ti-ai terminat portia?O actiune plina de continut si "rezonanta", "all in one" cum spunea un coleg de pe forum. 10 pe linie.

mulțumesc de vizita și de apreciere te mai aștept cu drag 😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...