Sari la conținut

Alis 0764324432 / 0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poate vin si-ti fut una peste muie neprotejat sa vezi atunci cum fut

:)) pff hai sugeo în altă parte o-i fii eu de trei luni în meseria asta dar am o experiență vastă în a defila cu fraieri ca tine sau interlopii fără o chiflă în stomac :) si ai nr de tel aici afist chiar și adresa deci ești bine venit în orice moment din zi sau din noapte ușa e deschisă nonstop si chiar și prioritate ca ador masocheala :))))
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fataa...viezi ca acu 2 veri iera una prin Mamaia moi saraca ku duhu...ka tini...di provoka oamini...ka tini...pina ia infasurat unu cablu di la feru di calcat in juru gitului...si no mai provokat pi niminea dupa !!! Si ala di o omorito nu iera intierlop...iera popa !

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fataa...viezi ca acu 2 veri iera una prin Mamaia moi saraca ku duhu...ka tini...di provoka oamini...ka tini...pina ia infasurat unu cablu di la feru di calcat in juru gitului...si no mai provokat pi niminea dupa !!! Si ala di o omorito nu iera intierlop...iera popa !

cântă la alta masa te rog eu ca u ești raca certa forumului latri mai mult decât fuți așa că marsi ca nu sunt curioasa de părerile și poveștile tele de martalog !!!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:)

 

Draguta...io cint la ci masa vria pizda mia !

 

Da di undi sti tu cit fut io...protijat...ka io nu vriau sa ma bata vrun cleient sami scoata dinti din gura ca o dus vro blenoragiie acasa la nivasta di la curu mieu !

 

Tu iesti pericol public fetito ! In foamea ta di bani nu moi ai nisio masura di precautie, protiectie sau siguranta !!! Zau di nu inciep sai dau driptati lu Creata Mincinoasa, cari puni 2 preziervativi pi oricie pula !

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:)

 

Draguta...io cint la ci masa vria pizda mia !

 

Da di undi sti tu cit fut io...protijat...ka io nu vriau sa ma bata vrun cleient sami scoata dinti din gura ca o dus vro blenoragiie acasa la nivasta di la curu mieu !

 

Tu iesti pericol public fetito ! In foamea ta di bani nu moi ai nisio masura di precautie, protiectie sau siguranta !!! Zau di nu inciep sai dau driptati lu Creata Mincinoasa, cari puni 2 preziervativi pi oricie pula !

ce măsură de precauție să ați mai iei u mă martalog bătrân ca si așa mai ai doua episoade si închini steagu capacu va rog amin :)))
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Auzi fataaa...ALIS...inviers ie SILA !!! Spier din tat suflietu sa nu fii SIDA !

 

Da tu dai anainti si baga puli fara cauciuc in tini, ka ie bini ! Ie buna teoria asta ka vin cleienti sa tie sarute si sati dia limbi...da nari nisi cia moi mica triaba ku fututu...pienetrarea...in cur ! Acolo riscu ie Maxim ! SIDA asa so amprastiat di la poponari in lumie...ku futut in cur niprotijat !

 

Io iti prevad un viitor stralucit ! Iesti pi drumu ciel bun ! Singura nilamurire ii citi ai sa iei dupe tine ?!

 

;)

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ŞTIINţă-SăNăTATE 27 dec 2015

STUDIU: Gonoreea ar putea deveni în curând netratabilă

de: Departamentul Life - Mediafax

 

Gonoreea ar putea să devină în curând o boală care nu mai poate fi tratată, a avertizat Sally Davies, directorul Serviciului medical civil din Marea Britanie, informează bbc.com.

 

Sally Davies a expediat tuturor medicilor de familie şi farmaciştilor din Marea Britanie o scrisoare prin care i-a rugat să se asigure că vor prescrie medicamentele corecte împotriva acestei boli, după declanşarea unei epidemii de "super-gonoree" în oraşul Leeds.

 

Avertismentul ei a fost expediat după apariţia în comunitatea medicală a unor îngrijorări legate de faptul că unii dintre pacienţi nu au primit ambele tipuri de antibiotice de care au avut nevoie pentru vindecarea infecţiei.

 

Medicii din domeniul sănătăţii sexuale spun că gonoreea a dezvoltat "rapid" rezistenţă la medicamente. O tulpină de gonoree puternic rezistentă la medicamente a fost detectată în nordul Angliei, în luna martie.

 

Acea tulpină este capabilă să anihileze efectele antibioticului azitromicină, care este de obicei prescris alături de un alt medicament, ceftriaxonă, în tratamentul antigonoreic.

 

Administrarea doar unuia dintre aceste medicamente ajută bacteria care declanşează boala să dezvolte rezistenţă la tratament.

 

Gonoreea este cauzată de o bacterie, denumită Neisseria gonorrhoeae. Infecţia se răspândeşte prin raporturi sexuale neprotejate - vaginale, orale şi anale.

 

Simptomele pot să includă următoarele manifestări: eliminarea prin organele genitale a unui lichid vâscos galben-verzui, dureri la urinare şi hemoragii între două cicluri menstruale. Adeseori pacienţii nu prezintă simptome, dar pot să răspândească boala şi să infecteze, cu uşurinţă, alte persoane.

 

Infecţiile netratate pot duce la infertilitate, inflamaţii în regiunea pelvină şi pot fi transmise fetuşilor în timpul sarcinilor.

 

Gonoreea ocupă locul al doilea în topul celor mai frecvente boli cu transmitere sexuală din Marea Britanie, iar frecvenţa de apariţie a bolii a crescut spectaculos în ultimii ani.

 

Astfel, numărul de cazuri de gonoree a crescut cu 19% într-un singur an, de la 29.419 în 2013 la 34.958 în 2014.

 

http://m.mediafax.ro/stiinta-sanatate/studiu-gonoreea-ar-putea-deveni-in-curand-netratabila-14936083

  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

cafeaua să fie fără zahăr ca la cat sunt eu de dulce nu ați mai trebuie zahăr vre-o doi ani de acum încolo și cu limbuta fac ce nu face zoro cu sabia :) si daca nu ai sabia prea lungă promit sa te-o ascund toată protejată sau neprotejata :))

protejata protejata, si la final pot sa-ti pictez tenul fetei PLS PLS dar fara sa-l atingi pe junior, se poate? :D

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Da fantezia ta e porunca pentru mine te aștept să ți-o îndeplinesc :*

pentru normal neprotejat clientule trebuie sa plateasca ceva in plus sau este inclus in pret.

vreau sa stiu sa te recomand mai departe lui Raducu

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

R E M E M B E R ?!

 

 

 

Sexy si foarte pasionala in ceea ce fac, te astept pentru a petrece momente unice alaturi de mine si a-ti satisface toate fanteziile erotice. Ofer sex oral, normal si anal discutabil. . . pupici si va astept cu drag. ofer dar si rog seriozitate pozele sunt reale 100% nu raspund la numar ascuns - http://nimfomane.com/forum/topic/45096-0723730949-te-asteptttt-poze-reale-sex-total-neprotejat/

 

Salutare tuturor,

          Pe la sfarsitul saptamanii trecute, am decis sa o sun pe aceasta domnisora foarte draguta. A raspuns prompt cu o voce  placuta si am stabilit o intalnire in 20 de minute, primind totodata si indicatiile pentru a ajunge la locatie in Tomis Nord. Mi-a deschis o fata care arata destul de bine  si cu un corp sexy.

           Este o persoana sociabila si a reusit sa se faca placuta chiar din primele secunde.

           A inceput cu un oral neprotejat placut destul de deep foarte ok. Dupa o perioada de cateva minute de oral, am hotarat sa schimbam cu un normal neprotejat, trecand prin mai multe pozitii. pana la finalizare in ea. Al doilea nr. s-a desfasurat la fel, trecand dupa cateva minute si la anal neprotejat, unde am si finalizat.

Locatie: 9 - apartamentul destul de ok.
GFE: 10….FK la greu si implicare totala.

Aspect domnisoara: 9 - Arata bine per total - punct forte: fundul si pasarica extrem de sexy si stramta.
Oral: 9 - bine executat , fara maini.
Normal: 10 pasa stramta si primitoare, senzatii superbe. Se cam umpluse de sperma dupa primul nr  J)

Anal :10 cur sexy, contre, gamete….tot tacamul.

Halatul: 300 Ron oral neprotejat + normal neprotejat + anal neprotejat timp de 1 ora.

Concluzie - recomand

 

 

https://media.giphy.com/media/Jdf7t9XhPPUCQ/giphy.gif

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

imi cer scuze ca am ars-o in glume idioate cu fetita asta, e ultima data cand mai postez, cenzurat frate...n-am cautat atat de bine pe topic incat sa gasesc acea recenzie...daca e adevarat sa moara mama...e jale mare frate...vai mama imi aduce aminte de ce sa intamplat acum cativa ani cand o fata suparata foc pe iubitul ei ca i-a dat sida s-a apucat de cea mai veche meserie si a infestat o groaza de lume din oras, sper ca aceasta fata sa nu ia proportiile fetei de atunci si sa se opreasca aceasta inconstienta, daca recenzia aceea e adevarata...

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu citisem nimic pe acest topic, dar acum l-am lecturat atent, cap coada. Concluzia este ca... alis, esti frumoasa, dar esti proasta.

 

PROASTA rau de tot, incepand cu halul infect in care poti scrie, apoi aia cu primul venit primul servit, si musca pe cacat, faza cu neprotejatul. Esti foarte, foare proasta. Beshi.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sunt de 3 luni mari si late în domeniul ăsta si voi dacă chiar credeți că osa va lipiți vre.o data de normal ne protejat dela mine sau care face incurcaturi sau crede că comentând aiurea pe aici ca fara sa ma cunoasca nu eu sunt pizda de aici ci voi care latrati aiurea mai rău precum pizdele :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu citisem nimic pe acest topic, dar acum l-am lecturat atent, cap coada. Concluzia este ca... alis, esti frumoasa, dar esti proasta.

 

PROASTA rau de tot, incepand cu halul infect in care poti scrie, apoi aia cu primul venit primul servit, si musca pe cacat, faza cu neprotejatul. Esti foarte, foare proasta. Beshi.

neprotejat faci cu mata si prost e un dar al tău lăsat moștenire de familie marsi în morți tai de sclav !!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

R E M E M B E R ?!

 

 

 

 

 

https://media.giphy.com/media/Jdf7t9XhPPUCQ/giphy.gif

eu am niste tatuaje 5 la număr care le ascund mereu în pozele mele sunt tatoaje vechi au undeva la 5 ani si in pozele din anunțul asta nu sunt acoperite zonele unde ar trebui să fie tattooajele si care înjurați si aveți un limbaj nr adecvat va rog eu să vă abtineti ca e o dovadă de prostie de oameni retardați care sincer nu mă impresionează cu nimic si care va dați rai aveți nr meu aveți adresa sunteți bine veniți ori când va pupacesc pe toți chiar di pe cei fără creier ca na doar si voi sunteți oameni :)))
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si fceti niste acuzați si spuneți niste chestii si dați cu scrisul pe aici prin forum așa în lipsa de ocupație atitudina voastră mă lasă rece si îmi lasă o impresie super nașpa dar sunt sigură că nu toți de aici sunt la fel si nu va bag pe toți dintr-o oala de uni chiar sunteți jalnici scursuri ale acestei lumi deci taiativa cu lama în oglindă ăștia care va simțiții:))

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

mai aliss:

nu facem acuzatii! doar ne dam cu parerea ca NU e bine sa faci anal neprotejat! si asta tu ai spus-o!noi acuzam acest serviciu pt ca este riscant! intelegi?

eu am zis ca nu vreau sa te cunosc tocmai din aceasta cauza! nu ca esti clontoasa si aduci aminte de sandibell!

acum,tu decizi ce vrei sa faci cu viata ta, eu am decis cu a mea!

 

succes! dar gandeste-te bine! alea cateva sute in plus nu aduc averi!;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

mai aliss:

nu facem acuzatii! doar ne dam cu parerea ca NU e bine sa faci anal neprotejat! si asta tu ai spus-o!noi acuzam acest serviciu pt ca este riscant! intelegi?

eu am zis ca nu vreau sa te cunosc tocmai din aceasta cauza! nu ca esti clontoasa si aduci aminte de sandibell!

acum,tu decizi ce vrei sa faci cu viata ta, eu am decis cu a mea!

 

succes! dar gandeste-te bine! alea cateva sute in plus nu aduc averi!;)

ați respect decizia si am sa iau în calcul și sfatul tau , o seara buna ați doresc !!!
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...