Sari la conținut

New in orasul tau!! vanesssa Suna-ma te astept cu drag.(0748) 626 477


Postări Recomandate

  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Bună seara dragii mei!Țin să vă anunț că din motive personale voi amâna revenirea mea la Oradea,dar revin si ne vom vedea cu siguranță pe data de 22 iulie. Vă pup dulce  :gifs_ojos   :*  :kissing2   :kiss3

Hai si la Cluj sunt sigur ca multi clujeni vor sa te viziteze!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Un nou episod cu Vanessa.S-a consumat azi pe la ora 17/Din motive pe care doar eu si ea le stim,a fost o intilnire mai scurta fata de cela anterioare.Si acum sa va spun cum a fost.Ea era cu costumasul alb din poze ,bronzata,fara kg(grame)suplimentare,contrastul fain intre alb,tenul bronzat si parul negru.Am inceput cu un ONP facut cu simt de raspundere,adica de nota 10(la capitolul asta e campioana) ne-am rasfatat cu un 69 bestial,dupa care m-a calarit (NP)pina cind era sa ma termin prea repede.Asa ca am trecut eu la munca,pozitia clasica misionar si am terminat glorios pe sinii ei.Vanessa este neschimbata,un comportament pro-client ideal,note nu dau,sper ca data viitoare(sta pina vineri) sa mai incerc si un AP,am mai facut-o,alta data,dar are un fund facut pt. asa ceva(dogy...AP)ms. pt timpul petrecut cu tine si sper sa mai repetam saptamina asta

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

@pok*2

 

Pai fa plinul, verifica bujiile si trusa de scule din portbagaj, sufla jiclorul si mergi pana la Alba s-o futi. Sau sa stati la palavre.

 

Daca dupa Silvi stateai in limba s-o aduci cand vrea muschii ei de la Timisoara, atunci drumul de Alba e un mizilic pentru o bomboana de fata ca Vanessa.

Prin comparatie ma refer.

  • Like 4
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

 

@pok*2

 

Pai fa plinul, verifica bujiile si trusa de scule din portbagaj, sufla jiclorul si mergi pana la Alba s-o futi. Sau sa stati la palavre.

 

Daca dupa Silvi stateai in limba s-o aduci cand vrea muschii ei de la Timisoara, atunci drumul de Alba e un mizilic pentru o bomboana de fata ca Vanessa.

Prin comparatie ma refer.

mâncal-ar tata pe el ce memorie de elefanțel are . cum a ținut el minte ce vroiam eu să fac cu Silvi si de bujii si trusa de scule, etc... imi placi, chiar daca cu statul in limbă ai cam exagerat un pic(nu de alta da n-am auzit pe nimeni să țină 110KG in limbă)  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :rax2  :rax2  :rax2

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...