Sari la conținut

Bruneta sexy noua in oras 0750626601


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Din câte îmi aduc aminte și nu cred că mă înșel( daca mă înșel îmi cer scuze) am fost la dansa pe Lalescu și avea o problema la fufu....mirosea.Am futut fiind pe gustul meu că dimensiuni și a fost ok...nu tin minte notele și nu am chef sa caut dar nimic grozav.Aspect constatat și de alții.Intre timp a născut.Sper că a rezolvat problema.Daca prestează anal evident că mă bag și eu la dânsa...Rămân cu ochii pe jucători sa vad daca a rezolvat problema.Forta sa fie cu voi!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Azi am apucat sa merg și eu la

Domnișoara

Locatie in spate la Penny pe 6 Martie mai este ceva restaurant pe stânga cu Teresa de lem ! Apartament curat la fel și in baie prosop curat și 2 Geluri de dus

Fata e micuța de statura dar arată bine Din punctul meu de vedere mai bine ca și in poze

A început cu in oral n

bunicel dar se ajuta mult de mâna și nu o ea toată in gura

La normal am schimbat 2’pozti ea peste mine și porma capra unde am și finalizat in balonas nu am simțit nici un miros

Note !

Oral n din punctul meu de vedere merita un 7

Normal P 8

Locatie curată ușor de găsit poți parca mașina la Penny 10

Amenda 150 de lei timp pentrecut 20 ,25 de minute maxim

In schimb are un fund bestial pentru anal nu am întrebat dacă face dar sper sa facă cât de curând

Pentru mine personal ii de revenit !

Spor !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Rechinii, ştii cum e urechea de iepure ? Daca nu ai mai văzut prună cu urechi de iepure fă o vizită la gagicutză şi povesteşte cum a fost. Have fun.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Rechinii, ştii cum e urechea de iepure ? Daca nu ai mai văzut prună cu urechi de iepure fă o vizită la gagicutză şi povesteşte cum a fost. Have fun.

mersi mersi Orpheus,esti un mare domn :laugh2  :laugh2  :laugh2 sincer asa pruna nu am mai vazut :laugh2 suna interesant,poate ma risc ;) vad ce imi rezerva viitoru :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200316/1311/0541e1a809342ca39caa933838026b6f.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200316/1311/ff087f301cda68dea222f67cfaab8935.jpg

ii buna fata , nu am ce zice . DAR PRIN FAPTU CA I-AI PUS POZELE sau linku de pe publi , nu faci decat sa le chemi....

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...