Sari la conținut

declaratie de dragoste pentru vanessa31


Postări Recomandate

vanessa31, tu esti dragostea cucului meu. pentru mine esti afrodita iesita din spuma marii. timpul si spatiul sunt doar niste coordonate pe care trebuie sa invatam sa le ajustam. nimic nu poate sta in calea iubirii noastre.

te iubesc, in popou!

 

al tau, rafa - lingau de mat gros  :gifs_ojos

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

vanessa31, tu esti dragostea cucului meu. pentru mine esti afrodita iesita din spuma marii. timpul si spatiul sunt doar niste coordonate pe care trebuie sa invatam sa le ajustam. nimic nu poate sta in calea iubirii noastre.

te iubesc, in popou!

 

al tau, rafa - lingau de mat gros  :gifs_ojos

astai zici tu lu mata ca sati dea bani de tigari?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

ba, sa nu te iei de iubirea mea vanesa. pentru ea traiesc. pentru ea fac laba zilnic. 

 

Ma uimesti 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cat esti de handicapat! 

:laugh2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

vanessa31, tu esti dragostea cucului meu. pentru mine esti afrodita iesita din spuma marii. timpul si spatiul sunt doar niste coordonate pe care trebuie sa invatam sa le ajustam. nimic nu poate sta in calea iubirii noastre.

te iubesc, in popou!

 

al tau, rafa - lingau de mat gros  :gifs_ojos

 

Să fii și prost și lipsit de orice haz nu e la îndemâna oricui. Tu ai reușit cu brio.

 

Sincer, nu înțeleg de ce se permite aruncatul cu lături în halul ăsta și de ce cercopitecii ăștia nu-și primesc dungile.

 

Trafic nu aduc, mai degrabă scârbesc userii ok, care intră un minut și apasă pe X plini de greață. Floci din cur, bile de muci, bășini, câcați, ce poate fi mai încântător?

 

Cei interesați de fete nu pot găsi o recenzie utilă de la atâția labagii din născare, care n-au nimic mai bun de făcut decât să-și împrăștie slobozul din creier pe tastatură.

 

Fetele, la rândul lor, sunt luate la pulă de niște grobieni care n-au nici bani de semințe la kil, darămite de pizdă. Și ele probabil că își caută alte locuri de promovare, unele care aduc mai puțin a hazna și mai mult a spații virtuale unde-și pot găsi clienți cel puțin decenți.

 

Pisicule, mânca-ți-aș țâțoasele, lasă țambalul și fă nițică ordine p-aci.

  • Like 14
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...