Sari la conținut

APEL LA TOLERANȚĂ


Postări Recomandate

  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Fraiere coclit, io mă piș în farfuria ta și-ți dau la muie bă nulitate ce ești. Ăștia ca tine îmi spală mașina și-mi fac pantofii, bă bulangiule cordit.

Vii si tu pe nimfomane pentru putina validare pe care nu o primesti in viata de zi cu zi, unde esti o zdreanta cocalara.

Si colorata, peste toate.:)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vii si tu pe nimfomane pentru putina validare pe care nu o primesti in viata de zi cu zi, unde esti o zdreanta cocalara.

Si colorata, peste toate. :)

 

Validare? Zdreanta cocalara? Băi pișatule de pechinez, ridică-te-n pula mea-n picioare când mi te adresezi! Târfă proastă!

 

Ai măcar idee așa , o vagă informație despre mine și cine sunt, ce și cum, etc etc?

 

Mă muistă mică, dacă să zicem din cauza alinierii planetelor sau zi-i cum vrei, karma, soarta, ceasul rău , te găsesc vreodată...cam cât crezi că mă joc cu tine?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Validare? Zdreanta cocalara? Băi pișatule de pechinez, ridică-te-n pula mea-n picioare când mi te adresezi! Târfă proastă!

 

Ai măcar idee așa , o vagă informație despre mine și cine sunt, ce și cum, etc etc?

 

Mă muistă mică, dacă să zicem din cauza alinierii planetelor sau zi-i cum vrei, karma, soarta, ceasul rău , te găsesc vreodată...cam cât crezi că mă joc cu tine?

 

Am suficiente informatii incat sa stiu ca esti o zdreanta si un cocalar agramat. Cu un caracter infect si un limbaj pe masura.

Esti amabil, te rog, sa-mi explici ce inseamna ultima fraza? Esti cam incoerent si vreau sa fiu sigur ca te-am inteles bine.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Am suficiente informatii incat sa stiu ca esti o zdreanta si un cocalar agramat. Cu un caracter infect si un limbaj pe masura.

Esti amabil, te rog, sa-mi explici ce inseamna ultima fraza? Esti cam incoerent si vreau sa fiu sigur ca te-am inteles bine.

Ai o pulă ! ........

.........

 

.........

.

 

 

 

 

 

..

 

 

 

 

 

..........

Infipta in gât.... :))) și una in cur.... :)))

  • Like 6
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am suficiente informatii incat sa stiu ca esti o zdreanta si un cocalar agramat. Cu un caracter infect si un limbaj pe masura.

Esti amabil, te rog, sa-mi explici ce inseamna ultima fraza? Esti cam incoerent si vreau sa fiu sigur ca te-am inteles bine.

 

Ieși dracu-n pula mea că mă plictisești, găinațule.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Validare? Zdreanta cocalara? Băi pișatule de pechinez, ridică-te-n pula mea-n picioare când mi te adresezi! Târfă proastă!

 

Ai măcar idee așa , o vagă informație despre mine și cine sunt, ce și cum, etc etc?

 

Mă muistă mică, dacă să zicem din cauza alinierii planetelor sau zi-i cum vrei, karma, soarta, ceasul rău , te găsesc vreodată...cam cât crezi că mă joc cu tine?

 

 

Ieși dracu-n pula mea că mă plictisești, găinațule.

 

Zdreanta cocalara, ti-am cerut sa-mi explici ce ai vrut sa spui prin fraza de mai devreme!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Ai o pulă ! ........

.........

 

.........

.

 

 

 

 

 

..

 

 

 

 

 

..........

Infipta in gât.... :))) și una in cur.... :)))

 

Balbaitule retardat, vezi ca-mi esti dator cu un raspuns!

Dar macar de data asta ai avut tupeu sa ma injuri de pe contul tau, cocalar agramat.:)

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Balbaitule retardat, vezi ca-mi esti dator cu un raspuns!

Dar macar de data asta ai avut tupeu sa ma injuri de pe contul tau, cocalar agramat.:)

Ți.am luat familia în pulă de când o arzi pe aici pe forum... Dator sunt la mă.ta că am futut.o și nu i.am plătit. Jet
  • Like 5
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Ți.am luat familia în pulă de când o arzi pe aici pe forum... Dator sunt la mă.ta că am futut.o și nu i.am plătit. Jet

Ce sa-i ceri unui retardat cocalar?

Deficitul crunt de inteligenta si imaginatie te imping sa tot amintesti familiile altora.

 

PS Cineva pe aici pe forum spunea ca retardata de ma-ta se fute-n cur pe paine si lapte ca sa ai ce manca.

Si ca betivul imbecil de tac'tu te fute-n cur de cand erai la gradinita.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:vest
  • Oras:vest

Ce sa-i ceri unui retardat cocalar?

Deficitul crunt de inteligenta si imaginatie te imping sa tot amintesti familiile altora.

 

PS Cineva pe aici pe forum spunea ca retardata de ma-ta se fute-n cur pe paine si lapte ca sa ai ce manca.

Si ca betivul imbecil de tac'tu te fute-n cur de cand erai la gradinita.

da-te-n mortii matii in cavou de rujat  ce esti, sa-ti iau familia in pula jeg ce esti

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Ce sa-i ceri unui retardat cocalar?

Deficitul crunt de inteligenta si imaginatie te imping sa tot amintesti familiile altora.

 

PS Cineva pe aici pe forum spunea ca retardata de ma-ta se fute-n cur pe paine si lapte ca sa ai ce manca.

Si ca betivul imbecil de tac'tu te fute-n cur de cand erai la gradinita.

Da de ce morții mă.tii te bagi tu în seamă cu noi dacă suntem cocalari și anagramați cum spui tu? Căcău! Te.am întrebat eu ceva pe tine ? Vezi.ți de drum, bătăiași joacă.te cu copiii de vârsta ta lache flausat!

 

Când spui "Ce sa-i ceri unui retardat cocalar?"

Nu cere nimic boule că îți dă toată lumea și fără sa cerșești... Jet

  • Like 4
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Da de ce morții mă.tii te bagi tu în seamă cu noi dacă suntem cocalari și anagramați cum spui tu? Căcău! Te.am întrebat eu ceva pe tine ? Vezi.ți de drum, bătăiași joacă.te cu copiii de vârsta ta lache flausat!

 

Când spui "Ce sa-i ceri unui retardat cocalar?"

Nu cere nimic boule că îți dă toată lumea și fără sa cerșești... Jet

Retardatule, uiti sau doar te prefaci ca tu mi-ai sarit de pantaloni impreuna cu celelalte javre?

Nu m-a interesat niciodata existenta ta de cocalar pana nu te-ai legat de mine.

 

PS Astept raspunsul la PM.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Retardatule, uiti sau doar te prefaci ca tu mi-ai sarit de pantaloni impreuna cu celelalte javre?

Nu m-a interesat niciodata existenta ta de cocalar pana nu te-ai legat de mine.

 

PS Astept raspunsul la PM.

Vezi.ti mă de treaba ta cacat bolnav! Zmardoiu pizdii! Ești ne vorbit? Vrei să te întâlnești cu mine? Stai potolit in pula mea de gușter!
  • Like 4
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Ce caracter infect are nazista justlove!

Apreciaza pozitiv injuraturile si referintele la mame si familie.

Gretos, pur sin simplu ...

da ce treaba ai tu cui dau io puncte pozitive? oficosule :laugh2

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/13644113_1197411420298518_391192493_n.png?oh=ba7f2d1916f9415ac1f5a60940e973cf&oe=57A521A6 :laugh2

  • Like 5
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

da ce treaba ai tu cui dau io puncte pozitive? oficosule :laugh2

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/13644113_1197411420298518_391192493_n.png?oh=ba7f2d1916f9415ac1f5a60940e973cf&oe=57A521A6 :laugh2

 

Esti in companie selecta, nimic de spus. Doar cine se aseamana se aduna.

Oficoaso!:)

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Ce caracter infect are nazista justlove!

Apreciaza pozitiv injuraturile si referintele la mame si familie.

Gretos, pur sin simplu ...

http://banculmeu.ro/_pu/7/46743781.jpg

nici la sapun nu te.as baga cocalar ce esti ca ar iesi prea negru  :laugh2

  • Like 6
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Vezi.ti mă de treaba ta cacat bolnav! Zmardoiu pizdii! Ești ne vorbit? Vrei să te întâlnești cu mine? Stai potolit in pula mea de gușter!

Lache cacacios, te simti tare cand injuri din spatele monitorului.

Retardat balbait, mars inapoi la azil si sa nu uiti sa-ti verifici stocul de Prostamol si Aspacardin.:)

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

http://banculmeu.ro/_pu/7/46743781.jpg

nici la sapun nu te.as baga cocalar ce esti ca ar iesi prea negru  :laugh2

 

Dupa ce ca esti o mahalagioaica de cea mai joasa speta si ai un caracter infect, se pare ca suferi si de un sever retard intelectual.

Cocalari si ciori sunteti tu si prietenii tai carora le iei apararea, e clar pentru toata lumea.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...