Sari la conținut

Cel mai scarbos user (varianta pe bune si finala)


Cel mai gretos user  

76 membri au votat

  1. 1. Care credeti ca este cel mai scarbos user de pe nimfomane?

    • raffaello
      9
    • justitiaru
      16
    • daywalker78
      21
    • trollescoviciulos
      25
    • marean no 1
      17
    • justlove
      17
    • d d p o f
      13
    • l y n x
      22
    • machucambo
      11
    • the godfather
      16
    • jupanulcj
      7
    • beraru
      7
    • lopix
      9
    • dorel nr 1
      12
    • pipilica
      16
    • thecat
      9
    • bic.c
      14
    • picon
      26
    • putzache
      13
    • rasfa
      5
    • ynelcryss
      8


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Cam asta este realitatea, brigada se imparte in doua, o parte care ia la misto prostia cu adevarat, cealalta parte, reprezentata de tiganul suprem troleul, care ia la misto tot ceea ce este impotriva! Tigane, stai in bancuta matele ca ti-o furi de la viata, de la soarta. Un satrar ca tine, tot la coada calului sfarseste! Hai sictir bulangiule, suge pula in alta parte, pe la valcea, iasi, timisoara, pe acolo sunt amicii tai!

 

post-104506-0-71559800-1471276367_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

iti mai aduci aminte cand ti-a dat amelia ignore? :))) daca stii ce zic

  

Mormolocule, te-ai gandit ca topicul poate fi deschis chiar de clona unui user de pe lista?

  

Desenează-i :)

  
  

Degeaba, e blocat in  bucla frazelor obosite. E prea tampit sa mai sesizeze.

Doi obositi terminati, asta sunteti! Putin imi pasa ce topic poate deschide un user de pe lista. Adevarul ca oricare dintre nebunii de pe forum, inclusiv voi doi, poate manca cacat grupa mare. Voi sunteti printre cei care nu va mai saturati. Unul dator, unul batut si dat afara din timisoara!

Link spre comentariu

        

Doi obositi terminati, asta sunteti! Putin imi pasa ce topic poate deschide un user de pe lista. Adevarul ca oricare dintre nebunii de pe forum, inclusiv voi doi, poate manca cacat grupa mare. Voi sunteti printre cei care nu va mai saturati. Unul dator, unul batut si dat afara din timisoara!

N-am nicio treaba/legatura cu Timisoara 'tu-ti capu ala bolnav.  :slap2 Locuiesc in Bucuresti (de peste 15 ani) si dovada sta ip-ul meu. 

Ma repet, esti voma forumului si altul mai dobitoc ca tine nu-i... nIci macar clonele astea!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Dar vai , ce onoare sa ma aflu pe lista userilor invidiati pe forum :laugh2

Sa inteleg ca in atata amar de vreme am calcat pe bataturi doar 11 handicapati mintal ? (sau ma rog, 2,3 + clone )

Putin , foarte putin ! Hai , indrazniti ,ca doar nu m-am chinuit sa indes pula-n gatul catorva zeci de cretini de pomana .

 

P.S: sunt foarte nervos ca unchiu' are mai multe voturi :laugh2

Brutare (,sau ce sloboz esti) , esti bine ?

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dar vai , ce onoare sa ma aflu pe lista userilor invidiati pe forum :laugh2

Sa inteleg ca in atata amar de vreme am calcat pe bataturi doar 11 handicapati mintal ? (sau ma rog, 2,3 + clone )

Putin , foarte putin ! Hai , indrazniti ,ca doar nu m-am chinuit sa indes pula-n gatul catorva zeci de cretini de pomana .

 

P.S: sunt foarte nervos ca unchiu' are mai multe voturi :laugh2

Brutare (,sau ce sloboz esti) , esti bine ?

Nepotul carui personaj esti? :D
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Votul este, din nou, secret, asa ca va puteti exprima opiniile fara retineri.

 

Prezenta pe lista a majoritatii celor mentionati nu ar trebui sa fie o surpriza pentru nimeni, singurele nume care putea starni o mica nedumerire pentru unii ar fi lopix si the cat. Desi nu au limbajul grobian si agresivitatea verbala a celorlalti "candidati", gasesc absolut dezgustatoare interventiile lor directe (thecat) sau voalate - mai mult prin puncte de reputatie (lopix) prin care incearca sa confere o justificare intelectuala si rationala grobianismului si marlaniilor colegilor lor.

Prostane pe mine m-ai uitat dar iti transmit sa-mi sugi pula si tu clonele tale :))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dar vai , ce onoare sa ma aflu pe lista userilor invidiati pe forum :laugh2

Sa inteleg ca in atata amar de vreme am calcat pe bataturi doar 11 handicapati mintal ? (sau ma rog, 2,3 + clone )

Putin , foarte putin ! Hai , indrazniti ,ca doar nu m-am chinuit sa indes pula-n gatul catorva zeci de cretini de pomana .

 

P.S: sunt foarte nervos ca unchiu' are mai multe voturi :laugh2

Brutare (,sau ce sloboz esti) , esti bine ?

Esti asa tinerel?...
Link spre comentariu

  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Daca nu as incalca vreo cateva legi si un regulament (fara sa mai vorbim de ban-ul pe care mi l-as lua aici), mi-ar face mare placere sa public cel putin doua dovezi ca esti o jigodie umana si un smardoi de femei. Dar tu insista, ca am invatat cu totii cate ceva din wikileaks :)

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...