Sari la conținut

Noua in Iasi ! te astept la mine :-* poze 100% reale !! (Sorana)


sorana96

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Hello.

Am facut un popas azi la domnisoara.Locatie,pe langa hala centrala,m-a dirijat dumneai cu rabdare.

Aspect fizic: tanara,21/25 de ani,ca nota 8,5.Pentru amatorii de sport,seamana perfect cu Catalina Ponor :)) am poposit pret de un numar,100 de lei,200 ora,pentru interesati.Asta daca mai are vreun rost sa mai zic tarifele deja celebre pe Iasi.

Am purces o mica socializare inaintea actiunii propriu zise.Amabila,nu e chiar noua in domeniu,din ce spune ea.Destul de vorbareata,placuta,trecand la actiune,isi da silinta sa pleci satisfacut si multumit de acolo.

Inainte de plecare,m-a invitat sa mai stam la o tigara.Deci dam un plus pentru asta,nu grabeste clientul.As fi stat o ora,da' lasasem masina parcata cam de-am pulea.

Oral : 8,stie cu ce se mananca

Normal: 8 ,am schimbat doua pozitii,un misionar si terminat pe la spate.Destul de placuta privelistea  :girly mai ca-mi venea s-o pup.

Igiena ok.

Per total,o experienta buna,de revenit.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

vaaaii dar nu suunt asa de urata are nasul urat tare..

Nu e frumos sa scoti in evidenta si mai ales sa vorbesti public despre fizicul cuiva, si sa spui ca e urat. Spre deosebire de tine, Catalina Ponor este o gimnasta recunoscuta la nivel mondial. Tu esti doar o tarfa ordinara si o tarfa vei ramane si vei imbatrini urat.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Nu e frumos sa scoti in evidenta si mai ales sa vorbesti public despre fizicul cuiva, si sa spui ca e urat. Spre deosebire de tine, Catalina Ponor este o gimnasta recunoscuta la nivel mondial. Tu esti doar o tarfa ordinara si o tarfa vei ramane si vei imbatrini urat.

ok.asta este parerea ta.
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...