Sari la conținut

Pentru fetele visatoare


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Omul are nevoie de ajutor ca e folosit.

In loc sa-l ajuti tu vb de Caragiale.

Discutia asta trebuia sa o aibe cu prietenii lui sau cu tatal lui cand era mai tanar sa i se explice chestiile astea.

 

Am convingerea că bubutz38 e suficient de matur ca să știe în ce s-a băgat, fără să-l mai dăscăliți voi. Și o știe de la bun început, încă dinainte de a face primul gest concret de ajutor.

 

Bazîndu-mă pe ce a scris pînă acum am convingerea că va găsi o soluție elegantă de extragere din această situație.

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

 

Am convingerea că bubutz38 e suficient de matur ca să știe în ce s-a băgat, fără să-l mai dăscăliți voi. Și o știe de la bun început, încă dinainte de a face primul gest concret de ajutor.

 

Bazîndu-mă pe ce a scris pînă acum am convingerea că va găsi o soluție elegantă de extragere din această situație.

 

Nu e vb de maturitate ci de faptul ca nu cunoaste anumite aspecte ale vietii mai concret oameni care din asta traiesc.Cer de la altii.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Vladimir Putin.

 

Stergeti mucii condescendenti, când mi te adresezi.

Plus ca daca intr-adevar doream sa fiu rau cu tine flacau,te atentionam ca ,cuvantul stergeti scris impreuna se refera la plural ,si scriam ceva de genu 

''Ti-i stergem daca ne dai batista inapoi''

 

Dar m-am gandit ca a fost de vina telefonul si te-am lasat sa scapi cu asta.

Dar doar azi :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Burkina Faso
  • Oras:Burkina Faso

Plus ca daca intr-adevar doream sa fiu rau cu tine flacau,te atentionam ca ,cuvantul stergeti scris impreuna se refera la plural ,si scriam ceva de genu

''Ti-i stergem daca ne dai batista inapoi''

 

Dar m-am gandit ca a fost de vina telefonul si te-am lasat sa scapi cu asta.

Dar doar azi :)

Si eu, daca as fi dorit, insa nu vreau, pentru ca mi-e mila, te-as fi atenționat ca "aibe" nu exista.

Link spre comentariu

  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Vreau sa-mi bat joc de Nobel asta, dar nu gasesc nimic inteligent venind de la el.

 

Ce a ajuns si forumul asta....

Stii si tu cum a zis Andre Gide "Trebuie sa ai totusi ceva inteligenta ca sa te doara ca nu ai destula''

Asa ca te inteleg ca te deranjeaza . :)

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...