Sari la conținut

Crys lori, in vizita la pitesti 0769533512


Vizitator crys lori

Postări Recomandate

  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Nu stiu cum s-a inpamplat dar am comis-o din nou .... :slap2

Tocmai cand ma hotarasem sa stau si eu linistit a aparut ispita , sau mai bine zis ispitele ... :girly :girly. Si uite asa am ajuns iar cu Cris si Alexa , o noua experienta de data nu a mai fost asa ad-hoc , fetele au fost pregatite cu camasute de noapte , lejerie incitanta , gata nu ma mai gandesc ca maine e votarea si-mi vine sa-i f..t in gura .... . Ultima amintire e cum zburau sutienele si cadeau chiloteii .....

 

http://pozepizde.com/img/981063.jpg

 

pozele nu sunt reale ... , sau poate sunt... , nu mai stiu :crazylove

 

poate ar mai fi de mentionat si un hotel de trei stele , pat matrimonial , lux ....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Nu stiu cum s-a inpamplat dar am comis-o din nou .... :slap2

Tocmai cand ma hotarasem sa stau si eu linistit a aparut ispita , sau mai bine zis ispitele ... :girly :girly. Si uite asa am ajuns iar cu Cris si Alexa , o noua experienta de data nu a mai fost asa ad-hoc , fetele au fost pregatite cu camasute de noapte , lejerie incitanta , gata nu ma mai gandesc ca maine e votarea si-mi vine sa-i f..t in gura .... . Ultima amintire e cum zburau sutienele si cadeau chiloteii .....

 

http://pozepizde.com/img/981063.jpg

 

pozele nu sunt reale ... , sau poate sunt... , nu mai stiu :crazylove

 

poate ar mai fi de mentionat si un hotel de trei stele , pat matrimonial , lux ....

O facusi si p.asta!..Felicitari!  :laugh2 :bow 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut colegi. 
Chiar acum vin de la aceasta domnisoara, si cu toate ca am fost de mai multe ori, doar acum ii las o recenzie, nu pentru ca nu ar fi prestat bine pana acum ... dar azi a fost... criminala... 

Sa incepem. Am sunat, programat dupa 3 ore. 

Locatia : Hotel in Bascov ( nu dau numele dar e nou :P ) = 10 

Fata = 10  ( frumoasa, jucausa, imbracata in lenjerie, etc ) 

Igiena = 10 

Anal = 10 ( cu toate ca nu am apucat sa practicam prea mult, a fost de senzatie )

*** Am lasat pentru sfarsit, motivul pentru care fac aceasta recenzie ***

ONP Deep = 12 . Pe scurt, nu am avut parte toata viata de un asemenea oral ... chiar a incercat sa o bage pe toata, si a reusit intr-un final ... Va spun sincer ca nu am mai avut o astfel de experienta pana acum. 
Preturile le are ea oricum postate mai sus, eu doar vroiam sa punctez prestatia ... Ma bucur ca a decis sa ramana la noi in oras.

** am uitat sa mentionez : prima finalizare a fost in gat .... asa ceva... pfff

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba

Am crezut ca nu e advarat cand a inceput sa o suga , nu ma asteptam sa o inghita pe toata , nu mai erau decat una pereche de oo si gura ei , restul disparuse si nu parea sa reapara asa curand . Este greu sa mai faci o recenzie dupa un asemenea oral , nu ca la normal si anal nu ar fi fost bine dar la capitolul sex oral este altceva decat stiam si experimentasem eu .

Chiar daca experienta a fost ceva mai demult pot totusi sa punctez cateva aspecte :

locatie 4 , in trivale , initial nu am vrut sa intru acolo acum stiu ca nu mai e de actualitate

aspect 9 , si asta datorita unui fardat excesiv ,

corp 9 , se vede ca a aratat si mai bine decat atat

normal + anal 10 , foarte energic si pasional era si cam cald pe atunci

si da , oral de nota 12 , 15 , 20 , nu stiu cat sa fie , eu nu am avut parte pana la ea de asa ceva

finalizarea a fost deasemenea o premiera pt mine , direct in gat , m-a tras inauntru si m-a tinut bine sa nu scap

Cadoul 150

Motivul pentru care fac aceasta recenzie este pt ca ar trebui sa fie la top , fara recenziile noastre nu se poate

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am crezut ca nu e advarat cand a inceput sa o suga , nu ma asteptam sa o inghita pe toata , nu mai erau decat una pereche de oo si gura ei , restul disparuse si nu parea sa reapara asa curand . Este greu sa mai faci o recenzie dupa un asemenea oral , nu ca la normal si anal nu ar fi fost bine dar la capitolul sex oral este altceva decat stiam si experimentasem eu .

Chiar daca experienta a fost ceva mai demult pot totusi sa punctez cateva aspecte :

locatie 4 , in trivale , initial nu am vrut sa intru acolo acum stiu ca nu mai e de actualitate

aspect 9 , si asta datorita unui fardat excesiv ,

corp 9 , se vede ca a aratat si mai bine decat atat

normal + anal 10 , foarte energic si pasional era si cam cald pe atunci

si da , oral de nota 12 , 15 , 20 , nu stiu cat sa fie , eu nu am avut parte pana la ea de asa ceva

finalizarea a fost deasemenea o premiera pt mine , direct in gat , m-a tras inauntru si m-a tinut bine sa nu scap

Cadoul 150

Motivul pentru care fac aceasta recenzie este pt ca ar trebuii sa fie la top , fara recenziile noastre nu se poate

Salut, 

Dupa cum povestesti ( plina de energie, etc ... ) este Lori , dar locatia era la Hotel in Bascov ( cel putin azi, 12.12.2016 ) ...

Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba

Salut, 

Dupa cum povestesti ( plina de energie, etc ... ) este Lori , dar locatia era la Hotel in Bascov ( cel putin azi, 12.12.2016 ) ...

sigur ca despre ea vorbesc , dar cred ca sunt doua luni de atunci , era in trivale la o pensiune

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

nu esti firma serioasa draga . pe altii ii primesti pe mine nu . eu nu o sa te mai deranjez ca am vazut ca pe whatsap nu te stresezi sa raspunzi . aveam impresie ok despre tine . o seara frumoasa sa ai si spor la clienti

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...