Sari la conținut

Crys lori, in vizita la pitesti 0769533512


Vizitator crys lori

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna seara

 

Tocmai am vizitat-o pe Lory . A fost pentru prima data cand am fost la ea . Mi-am facut programare telefonica , am ajuns la locatia ei si dupa un dus am inceput actiunea .Ca note ce sa zik :

 

Locatia :10 la Hotel , camera ok , Aer coditionat , Curatenie .

Aspect : fata arata bine ,miroasa ff bine si m-a intampinat intr-o tinuta scolareasca :)) a fost misto nu am ce sa zic.

Oral: 10 cu felcitari . Cred ca este punctul ei forte ..cel putin pe mine m-a impresionat faptul ca face deepthroat :D

Anal :10 :implicare totala din partea ei 

Una peste alta este o fata de nota 10 , eu m-am inteles ff bine cu ea si cu siguranta o sa revin la ea  cu placere pt este o fata deosebita , se implica ff mult si ii place ceea ce face. 

Din cate fete am vizitat de la noi mie mi se pare una dintre cele mai ok din toate pt de vedere si ar merita sa fie la TOP.

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna seara

 

Tocmai am vizitat-o pe Lory . A fost pentru prima data cand am fost la ea . Mi-am facut programare telefonica , am ajuns la locatia ei si dupa un dus am inceput actiunea .Ca note ce sa zik :

 

Locatia :10 la Hotel , camera ok , Aer coditionat , Curatenie .

Aspect : fata arata bine ,miroasa ff bine si m-a intampinat intr-o tinuta scolareasca :)) a fost misto nu am ce sa zic.

Oral: 10 cu felcitari . Cred ca este punctul ei forte ..cel putin pe mine m-a impresionat faptul ca face deepthroat :D

Anal :10 :implicare totala din partea ei 

Una peste alta este o fata de nota 10 , eu m-am inteles ff bine cu ea si cu siguranta o sa revin la ea  cu placere pt este o fata deosebita , se implica ff mult si ii place ceea ce face. 

Din cate fete am vizitat de la noi mie mi se pare una dintre cele mai ok din toate pt de vedere si ar merita sa fie la TOP.

Merita, fara discutie! Dar... vad ca nu depinde numai de noi sau de recenziile comunitatii. Simt ca moderatorii nu vad, nu vor sau ... nu pot! 

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Mai fraților, părerea mea este că Lori o să ne primească pe toți, bine, poate mai puțini pe cei certați cu bunul simt!

Atât cât am cunoscut o eu, nu este in nici un caz, o persoană aroganta, fitoasa sau...mai stiu eu cum!!!

Așa că sa aveți încredere în Lori si ea sigur nu ne va dezamagi!

 

Lori, să ai un "Crăciun Fericit" alături de cei dragi!  :hug1

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...