Sari la conținut

Este foamea atat de mare, de se renunta atat de usor la conditia umana ?


v-ships

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Acum Anonna sa ti-o spun sincer nu-i frumos sa dai asemenea PM aici ca nu mai tine de discretie.

Cu ce a gresit omul? Nu te-a injurat in PM , nu nimic. Puteai sa-i raspunzi ca nu poti , nu ai ....si asta basta. Nu stiu ce vrei sa demonstrezi . :hmmm

 

Deci ne intoarcem la capitolul maturitate in gandire  sau nu? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum Anonna sa ti-o spun sincer nu-i frumos sa dai asemenea PM aici ca nu mai tine de discretie.

Cu ce a gresit omul? Nu te-a injurat in PM , nu nimic. Puteai sa-i raspunzi ca nu poti , nu ai ....si asta basta. Nu stiu ce vrei sa demonstrezi . :hmmm

 

Deci ne intoarcem la capitolul maturitate in gandire  sau nu? :)

Din contra mi-a dat numarul de telefon eu si mi-a spus ca are poza pe whatsup am intrat si nu avea iar cand mi-am facut cont nou i-am adus aminte ca trebuia sa-mi trimita niste poze ca sunt curios cum arata pentru ca in perioada aceea i-am luat apararea in fata lui pipilica care ii cara minusuri si a lui paul care o lua la misto,dar acum cred ca bine ii facaeau ca este nu o persoana persecutata ci una perversa care te-ar vinde precum Iuda pe doi bani

  • Like 11
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum Anonna sa ti-o spun sincer nu-i frumos sa dai asemenea PM aici ca nu mai tine de discretie.

Cu ce a gresit omul? Nu te-a injurat in PM , nu nimic. Puteai sa-i raspunzi ca nu poti , nu ai ....si asta basta. Nu stiu ce vrei sa demonstrezi . :hmmm

 

Deci ne intoarcem la capitolul maturitate in gandire  sau nu? :)

din contra mi-a dat numarul de telefon dar nu ma cobor sa-l postez , suntem croiti din altfel de material

  • Like 10
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Din contra mi-a dat numarul de telefon eu si mi-a spus ca are poza pe whatsup am intrat si nu avea iar cand mi-am facut cont nou i-am adus aminte ca trebuia sa-mi trimita niste poze ca sunt curios cum arata pentru ca in perioada aceea i-am luat apararea in fata lui pipilica care ii cara minusuri si a lui paul care o lua la misto,dar acum cred ca bine ii facaeau ca este nu o persoana persecutata ci una perversa care te-ar vinde precum Iuda pe doi bani

si daca-i propunei o ora de amor unde era greseala ? hai sa fim seriosi  :)

  • Like 5
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

chiar vroiam ca nu stiam ca nu este din bucuresti pe urma am realizat ca aia luau la misto pe cineva care nu este din bucuresti

las-o sa explice ca sa vedem cu ce ne abureste  :)

  • Like 5
  • Minus 16
Link spre comentariu

Bun , am zis ca am sa-mi explic actiunea postarii acelui PM care la o adica nu este nimic compromitator sau ceva intim....

 

 

nici nu o sa ne cunoastem dar putem fi '' cunostinte'' aici pe forum

 

 

mai ales ca nu este prima data cand incearca (subtil) cu anumite vorbe.... asa ca domnule Liviu58, alias cinsestie... te rog frumos sa nu te dai paun cand de fapt esti doar un .... papagal :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bun , am zis ca am sa-mi explic actiunea postarii acelui PM care la o adica nu este nimic compromitator sau ceva intim....

 

 

 

 

mai ales ca nu este prima data cand incearca (subtil) cu anumite vorbe.... asa ca domnule Liviu58, alias cinsestie... te rog frumos sa nu te dai paun cand de fapt esti doar un .... papagal :D

ce am zis gresit? sau crezi ca esti Ileana cosanzeana si voi cheltui bani pe benzina sa fut o cucuvea? :laugh2

Link spre comentariu

Din contra mi-a dat numarul de telefon eu si mi-a spus ca are poza pe whatsup am intrat si nu avea iar cand mi-am facut cont nou i-am adus aminte ca trebuia sa-mi trimita niste poze ca sunt curios cum arata pentru ca in perioada aceea i-am luat apararea in fata lui pipilica care ii cara minusuri si a lui paul care o lua la misto,dar acum cred ca bine ii facaeau ca este nu o persoana persecutata ci una perversa care te-ar vinde precum Iuda pe doi bani

 

 

Ne-am lamurit... esti un mincinos ordinar, numarul de telefon este afisat aici... 

Nu ti-am trimis poza pentru ca nu trimit poze, nu am si promis ca trimit poza cu mine, am zis doar ca dau poza pe whatsapp, ce fel de poza dau, nu am precizat :) , iar distanta este considerabila si nici gand sa ne intalnim in viitorul apropiat. Iar ca sa ma adaugi in colectia ta de fete vizitate =)) fara vizita ... nu prea se pupa cu socotelile mele :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...