Sari la conținut

Este foamea atat de mare, de se renunta atat de usor la conditia umana ?


v-ships

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  Cat de disperata poti sa fii ca femeie sa ajungi sa te transformi in carpa, nu mai ai niciun respect de sine si sa te vinzi unor bosorogi cacati la cur, libidinosi, scarbosi, mincinosi si impotenti care ti-ar putea fi bunici, precum trupa celor 10-20 de dementi senili trecuti sau in apropierea varstei de 50 de ani prezenti pe forum, niste jeguri umane ?

 Degeaba s-a abolit sclavia, degeba au murit oameni pentru a lupta pentru drepturile altora, din pacate unii/unele chiar nu merita sa beneficieze de acest drept.   :no2  :cry2

 

Motivele pentru care unele femei decid sa se apuce de asa ceva difera de la una la alta. Probabil ca pentru unele chiar este disperarea ca nu isi pot asigura traiul pentru ziua de maine. Nu toata lumea se naste in centrul Bucurestiului si provine din familii instarite. Dar nu e cazul sa le condamnam noi pentru asta. In definitiv nu omoara pe nimeni. 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu totul se rezuma la acele lucruri de mai sus, depinde de viata fiecaruia cum si-o construieste !!!  Vorba aceea: cum iti asterni asa dormi, sau  Dumnezeu iti da dar nu-ti baga si-n traista !!!

Uite iti dau una si mai sanatoasa. :laugh2

Intr-o lume haotică există trei  probleme în relațiile dintre bărbați și femei : comunicarea, sexul și banii.

 

sau

 

post-194745-0-12398000-1477854842_thumb.jpg

 

PSu: Ptiuuuu naibii ...si cate chestii sunt in stransa legatura cu lovelele , nici nu concepi

  • Like 5
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Inainte sa te exprimi in acest mod abject ("...transformi in carpa, nu mai ai niciun respect de sine si sa te vinzi unor bosorogi cacati la cur [le-ai practicat tu rimjob, din moment ce stii ca sunt asa?], libidinosi, scarbosi, mincinosi si impotenti care ti-ar putea fi bunici..."), cauta tu pe Google "Flavio Briatore". Nu mai comentez de fina Boureanu cu nasul Vladescu, din peisajul autohton. Explica-ti de ce niste superbe celebritati mondiale, care au milioane si zeci de milioane din toate valutele forte cunoscute, castigati exclusiv din aspect si prestatia proprie, s-ar expune (nu doar sex ocazional!) cu un exemplar masculin de genul acestui Briatore. Nu este George Clooney, Sir Sean Connnery, Peter O'Toole, Omar Sharif, Sylvester Stallone sau alt exemplar de exceptie care nu imbatraneste, ci se maturizeaza. Este Flavio Briatore, care dovedeste in primul rand nesimtire si ingalare totala in aparitiile sale publice (cel putin din punctul meu de vedere). Si totusi, atrage... Astept lamuriri, cu argumente, si din partea unor doamne sau domnisoare, daca se poate. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

...distruse emotional, instabile psihic...

 Vezi "Cele 8 pacate capitale ale omeniri civilizate", Konrad Lorenz. Doar asa, ca sa intram in atmosfera. Putem continua cu "On Aggression", "Agresivitatea Umana" de Irenaus Eibl-Eibesfeldt samd.  Dup-aia sa-mi aratati mie un mediu social in care se poate cultiva o fiinta umana stabila psihica si intarita emotional si va arat eu ca nu aveti nici o legatura cu el  :no2  . Fiinta umana are nevoie de frumusete naturala si frumusete culturala, pe o baza solida de cultura stiintifica, pentru a fi sanatoasa dpdv psihic. Iar asta este un privilegiu pe care il au tot mai putine cercuri si se poate pierde mult prea usor. 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Burkina Faso
  • Oras:Burkina Faso

Da, bre, sunt varii motive, pentru care o femeie o ia pe aceasta cale.

Respectul meu merge catre milioanele de femei care, desi au fost atat de jos, si-au purtat cu demnitate soarta, nepunandu-si curu' la mezat.

 

Pentru ca sa apara apoi alde licurici-lingerica sa ne spuna ca lumea s-ar termina, fara sacrificiul sisific al panaramelor, mai da-o-n :) mea.

Iar astea sa se considere niste primadone, curtezane a la Borgia.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Jamaica
  • Oras:Jamaica

Babalaii astia atata pot.Sa faca pe Belmondo cu panarame ieftine pe nimfomane.com.

Divortati si batuti in cap de soarta, cand incearca si ei cu "civile", nu e.Doar mu e.

 

Vezi Raffaello cu Vanessa ( :) )

Picon cu Lana ( hahahahahaha)

Unii fac pe belmondo şi cu alea ne-ieftine.:)

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  Io cred ca sunteti marea majoritate prezenta acilea ori proxeneti rau intentionati, ori oligofreni facuti din laba si aruncati in pizda aceleiasi mame oligofrene, ca altfel nu-mi explic de ce sunteti toti ca oile in gandire si repetati cu toti ca papagalii aceleasi idiotenii.

 Bai idiotilor care sunteti voi cretini, ne le mai lingeti atata in cur  pe toate pizdele pamantului care decid sa-si petreaca marea parte a vietii cu pula-n gat, venind care mai de care cu abiliuri pentru ele cat mai cretine si penibile. 

 Este vorba strict de femeile prezente aici, care in ciuda faptului ca va vede cat de cretini si distrusi sunteti marea majoritate dintre voi, accepta sa se terfeleasca si sa se umileasca cu asemenea specimene dezaxate ca voi, pe care nicio femei normala la cap sau consoartele(asta in cazul miraculos ca ati avea asa ceva) v-ar baga in seama.

 Am utilizat cuvantul 'foame'=foame-n glanda=lesinate dupa bani=disperate dupa cat mai multi bani, si nu 'foamea' produsa de necesitatea fiziologica.

 Atat de cretini sunteti majoritatea de trebuie sa va explic cuvand cu cuvant, ceea ce doresc sa exprim ?

 Bai handicaptilor care sunteti voi cretini, am avut relatii muuult mai intime si de muuult mai mare durata( nu amaratul vostru de futai sparcait de 2 minute intr-o ora, si restul gefeu si limbi in pizda) cu astfel de femei, stiu cum gandesc marea majoritate dintre ele, si credeti-ma ca nu au o parere buna despre voi bai menestreilor impotenti si limbisti.

 Sunteti niste idioti daca ajungeti sa le divinizati doar pentru faptul ca sunteti atat de nesiguri pe voi si cretinoizi, de ajunge o  pizda va ia complet mintile.

 Bai tampitilor bagativa mintile in cap, sunteti doar niste portofele ambulante pentru ele.

 De aceea marea majoritate dintre ele sufera asemenea de o mare lipsa de incredere, nedorindu-si barbati puternici mental, de frica de a nu fi parasite, si ajung marea majoritate dintre ele sa se incurce cu tot felul de sclaveti submisivi perversi care ajung sa profite de ele.

 Foarte multi dintre voi sunteti prea prosti pentru secolul asta, ti-ai dreaq de casanove rupte-n cur, bocci si ratate.   :no2   :slap2
Link spre comentariu
  • Oras:Jamaica
  • Oras:Jamaica

 

  Io cred ca sunteti marea majoritate prezenta acilea ori proxeneti rau intentionati, ori oligofreni facuti din laba si aruncati in pizda aceleiasi mame oligofrene, ca altfel nu-mi explic de ce sunteti toti ca oile in gandire si repetati cu toti ca papagalii aceleasi idiotenii.
 Bai idiotilor care sunteti voi cretini, ne le mai lingeti atata in cur  pe toate pizdele pamantului care decid sa-si petreaca marea parte a vietii cu pula-n gat, venind care mai de care cu abiliuri pentru ele cat mai cretine si penibile. 
 Este vorba strict de femeile prezente aici, care in ciuda faptului ca va vede cat de cretini si distrusi sunteti marea majoritate dintre voi, accepta sa se terfeleasca si sa se umileasca cu asemenea specimene dezaxate ca voi, pe care nicio femei normala la cap sau consoartele(asta in cazul miraculos ca ati avea asa ceva) v-ar baga in seama.
 Am utilizat cuvantul 'foame'=foame-n glanda=lesinate dupa bani=disperate dupa cat mai multi bani, si nu 'foamea' produsa de necesitatea fiziologica.
 Atat de cretini sunteti majoritatea de trebuie sa va explic cuvand cu cuvant, ceea ce doresc sa exprim ?
 Bai handicaptilor care sunteti voi cretini, am avut relatii muuult mai intime si de muuult mai mare durata( nu amaratul vostru de futai sparcait de 2 minute intr-o ora, si restul gefeu si limbi in pizda) cu astfel de femei, stiu cum gandesc marea majoritate dintre ele, si credeti-ma ca nu au o parere buna despre voi bai menestreilor impotenti si limbisti.
 Sunteti niste idioti daca ajungeti sa le divinizati doar pentru faptul ca sunteti atat de nesiguri pe voi si cretinoizi, de ajunge o  pizda va ia complet mintile.
 Bai tampitilor bagativa mintile in cap, sunteti doar niste portofele ambulante pentru ele.
 De aceea marea majoritate dintre ele sufera asemenea de o mare lipsa de incredere, nedorindu-si barbati puternici mental, de frica de a nu fi parasite, si ajung marea majoritate dintre ele sa se incurce cu tot felul de sclaveti submisivi perversi care ajung sa profite de ele.
 Foarte multi dintre voi sunteti prea prosti pentru secolul asta, ti-ai dreaq de casanove rupte-n cur, bocci si ratate.   :no2   :slap2

 

 

 

Mesajul asta e bun, imi place :)

Dar pune în pula mea i-ul pulii la boccii, ca deja de prea multe ori ai repetat cuvântul ciuntit, nu mai suport :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  Ai dreptate, de-ar fi doar boccii ar fi bine, din pacate sunt mult mai multe greseli pe care le comit din lenea de a-mi reciti aberatiile inainte de a le posta. La boccii mi se intampla mai des sa asimilez dublu 'ceul' cu dublu i-ul atunci cand scriu repede.
  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

 

  Io cred ca sunteti marea majoritate prezenta acilea ori proxeneti rau intentionati, ori oligofreni facuti din laba si aruncati in pizda aceleiasi mame oligofrene, ca altfel nu-mi explic de ce sunteti toti ca oile in gandire si repetati cu toti ca papagalii aceleasi idiotenii.
 Bai idiotilor care sunteti voi cretini, ne le mai lingeti atata in cur  pe toate pizdele pamantului care decid sa-si petreaca marea parte a vietii cu pula-n gat, venind care mai de care cu abiliuri pentru ele cat mai cretine si penibile. 
 Este vorba strict de femeile prezente aici, care in ciuda faptului ca va vede cat de cretini si distrusi sunteti marea majoritate dintre voi, accepta sa se terfeleasca si sa se umileasca cu asemenea specimene dezaxate ca voi, pe care nicio femei normala la cap sau consoartele(asta in cazul miraculos ca ati avea asa ceva) v-ar baga in seama.
 

 

 

Parol d'honor, mon cher, io sunt cu ochii numa' pe tine, shoricelule.... Nu vreau sa mi te rapeasca vreuna de pe aici.... 

 

Ati auzit hahalerelor, baiatul asta este doar al meu si numai al meu, sa nu sariti  vreuna pe el ca v-ati ars .... eu vreau sa-l .... sug, ling, domin, las far de bani si energie

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Parerea mea este ca Marinelu'si-a luat iar teapa de la vreo curva. S-a dus si el, dupa 6 luni de facut laba, la o curva, l-a supt aia vreo 4 minute, i-a spus cat are el pula de mare si  prostul s-a indragostit de ea. S-a dus acasa la ea, la tac'su si la ma-sa sa-i cunoasca dar nu prea i-a placut acolo pentru ca, curva mai avea o sora, chiar mai frumoasa ca asta si si-a dat seama ca isi in teapa. A incercat el la ea, dar sor'sa i-a spus lu' tac'su si  sora'si  ce poama de marinar a adus acasa si l-a gonit aia, s-a intors la supt pula. Acum, c u orgoliul ranit,cu banii cheltuiti si cu coaiele inca pline incepe si  isi varsa oful pe bietele curve care castiga si ele un ban cinstit, fara sa fure.

PS. Cat de curand ne vom da seama cine este aia pentru ca va incepe sa ii spuna numele....

 

 

 

 

Edit:  Buna dimineata, la cafea. :251x

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Parol d'honor, mon cher, io sunt cu ochii numa' pe tine, shoricelule.... Nu vreau sa mi te rapeasca vreuna de pe aici.... 

 

Ati auzit hahalerelor, baiatul asta este doar al meu si numai al meu, sa nu sariti  vreuna pe el ca v-ati ars .... eu vreau sa-l .... sug, ling, domin, las far de bani si energie

Creste-l si educa-l , tu  :rax2    Sa ai spor :laugh2

Parerea mea este ca Marinelu'si-a luat iar teapa de la vreo curva. S-a dus si el, dupa 6 luni de facut laba, la o curva, l-a supt aia vreo 4 minute, i-a spus cat are el pula de mare si  prostul s-a indragostit de ea. S-a dus acasa la ea, la tac'su si la ma-sa sa-i cunoasca dar nu prea i-a placut acolo pentru ca, curva mai avea o sora, chiar mai frumoasa ca asta si si-a dat seama ca isi in teapa. A incercat el la ea, dar sor'sa i-a spus lu' tac'su si  sora'si  ce poama de marinar a adus acasa si l-a gonit aia, s-a intors la supt pula. Acum, c u orgoliul ranit,cu banii cheltuiti si cu coaiele inca pline incepe si  isi varsa oful pe bietele curve care castiga si ele un ban cinstit, fara sa fure.

PS. Cat de curand ne vom da seama cine este aia pentru ca va incepe sa ii spuna numele....

 

 

 

 

Edit:  Buna dimineata, la cafea. :251x

De unde ai ghicit-o ? :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 4
  • Minus 15
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

pe langa tine pentru el sau in privinta indreptarii lui catre o viata mai roz in loc de cea gri in care marsaluieste? 

adunate , inmultite si impartite  :laugh2  da crezi ca-mi bat capul de lunea cu asemenea oameni ? :slap2

Oricum in conceptia mea , ca o parere proprie, omul se foarmeaza ca pers. in ceea ce priveste educatia , pana la varsta de 18 ani (influentat in cea mai mare masura de familie  si urmat de profesori, anturaj....), dupa ori incepe degradarea , ori continua sa mai adauge ceva surplus . Deci ....p'asta l-am citit destul de usor . E plin de : ura , ranchiuna , complexe  si frustrari. Iradiaza , chiar.  :no2

  • Like 5
  • Minus 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...