Sari la conținut

0761188378 blonda


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca ii dam 1 sapt cate 100 de euro pe numar oare se schimba preturile?

Copiii din ziua de azi se uita la manga (desenele animate japoneze in care au parul in "N" nuante), de acolo si aceasta.

Ce e "manga" asta? Manga ma mai fac uneori cand beau prea mult. :)

Papusa asta e de varsta apropriata cu mine. Iar eu inca ma mai uit la Viata cu Louie si ce i cu Andy. Deci nu de la manga s a vopsit asa. Poate de la ranga. :-?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bah...ce draq sa zic...cam am fantezii cu suvitele alea albastre-gri sa ma alinte pe pwla.

La coafura tipa aduce ca stil cu Alicia White Gluz (solista de death metal intr-o trupa Arch Enemy, pentru cine cunoaste si nu o arde pe manele sau muzica populara). Daca o vezi dand interviuri te plictiseste maxim, zici ca scrie nuvele. Daca o vezi pe scena (mai ales pe viu la fata locului) ai senzatia unei dizvirginari brutale (cum o fi in pwla cu adevarat, Dumnezeu stie).

Asa si asta mica. Nu stiu de ce, dar ceva imi spune ca se fute pe viata si pe moarte.

Deci, ce facem cu ea? O bagam la testate sau o mai tinem sa se coaca?

Cum mai sta cu activitatea? Ceva reusite pe lumina sau e vampir si suge sangele din pwla doar la ore la care, ca niste copii cuminti, adormim sub supravegherea nevestelor si accesul la zbuciumul tineretii sale ne e practic interzis astora care teoretic avem o viata ordonata?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bah...ce draq sa zic...cam am fantezii cu suvitele alea albastre-gri sa ma alinte pe pwla.

La coafura tipa aduce ca stil cu Alicia White Gluz (solista de death metal intr-o trupa Arch Enemy, pentru cine cunoaste si nu o arde pe manele sau muzica populara). Daca o vezi dand interviuri te plictiseste maxim, zici ca scrie nuvele. Daca o vezi pe scena (mai ales pe viu la fata locului) ai senzatia unei dizvirginari brutale (cum o fi in pwla cu adevarat, Dumnezeu stie).

Asa si asta mica. Nu stiu de ce, dar ceva imi spune ca se fute pe viata si pe moarte.

Deci, ce facem cu ea? O bagam la testate sau o mai tinem sa se coaca?

Cum mai sta cu activitatea? Ceva reusite pe lumina sau e vampir si suge sangele din pwla doar la ore la care, ca niste copii cuminti, adormim sub supravegherea nevestelor si accesul la zbuciumul tineretii sale ne e practic interzis astora care teoretic avem o viata ordonata?

Dacă era bună si rupea măgărușul în două...să fi sigur că era coadă la ea, și avea zeci sute de postări si recenzii ca multe altele!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...