Sari la conținut

Carmen din berceni 0721359748 un GFE excelent cu sanii mari!!


Vizitator

Postări Recomandate

Reputație: 1138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara dragilor! Libera la programări începând cu 29 mai.Va sărut și vă aștept cu drag. Începând cu luna iulie o sa ai m in servicii anal.Pretul va fi afișat în semnătura.

 

 Felicitari pentru intentia de diversificare a serviciilor :slap2 . Mi se pare cam mult 2 luni pentru a pune la lucru a 3-a gaurica :laugh2 . E o zona sensibila si delicata, dar se poate pregati in avans pentru un pret modic ( include un pic de "sala" si o dieta corespunzatoare).   ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 Felicitari pentru intentia de diversificare a serviciilor :slap2 . Mi se pare cam mult 2 luni pentru a pune la lucru a 3-a gaurica :laugh2 . E o zona sensibila si delicata, dar se poate pregati in avans pentru un pret modic ( include un pic de "sala" si o dieta corespunzatoare).   ;)

Poate nu știe dacă îi place sau nu, mai are timp să reflecteze și să încerce. Bravo, Floricica, ești plină de idei, inovezi. Iar pozele sunt superbe. 

  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Felicitari pentru intentia de diversificare a serviciilor

Bravo, Floricica, ești plină de idei, inovezi.

 

În actuala situație lista de așteptare se întinde pe minim trei săptămâni!

După diversificarea răsfățului maxim preconizez dublarea timpului de așteptare! :thinking

 

Nu știu voi,dar eu voi aștepta!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

În actuala situație lista de așteptare se întinde pe minim trei săptămâni!

După diversificarea răsfățului maxim preconizez dublarea timpului de așteptare! :thinking

 

Nu știu voi,dar eu voi aștepta!

Și eu ard de nerăbdare.

  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Poate nu știe dacă îi place sau nu, mai are timp să reflecteze și să încerce. Bravo, Floricica, ești plină de idei, inovezi. Iar pozele sunt superbe.

 

Mulțumesc!Te sărut și te aștept cu drag.💋💋💋💋💋💋
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

ÃŽn actuala situație lista de așteptare se întinde pe minim trei săptămâni!

După diversificarea răsfățului maxim preconizez dublarea timpului de așteptare!T

Nu știu voi,dar eu voi aștepta!

Te sărut și te aștept cu drag .💋💋💋💋💋💋😘😘😘😘
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cred că toți cei care o cunosc gândesc la fel,doar că puțini au puterea să recunoască 

E sublim să-ți proclami adorația! 

  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu
Reputație: 1138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

În actuala situație lista de așteptare se întinde pe minim trei săptămâni!

După diversificarea răsfățului maxim preconizez dublarea timpului de așteptare! :thinking

 

Nu știu voi,dar eu voi aștepta!

 

Hai sa plusez si eu. Asteptarea poate se intinda si pe 1 an. Si eu o voi astepta ca Ulisse pe Penelopa...adica ( invers) peste mari si tari  :laugh2 .

 

Sunt inlacrimat si plin de nostalgie dupa ea  ;) . O diva perfecta pe care am pierdut-o demult, cu putine sperante sa o mai regasesc vreodata  :D .

 

PS : Bai baieti, ati luat-o razna rau cu fata asta ! E o mica vrajitoare si atat. Si "mica" e un fel de a spune. :wink2   

 

Mai sus am scris un pamflet pentru cine cunoaste titulara si stie de gluma. Restul se vor convinge singuri  :slap2 .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai sa plusez si eu. Asteptarea poate se intinda si pe 1 an. Si eu o voi astepta ca Ulisse pe Penelopa...adica ( invers) peste mari si tari  :laugh2 .

 

Sunt inlacrimat si plin de nostalgie dupa ea  ;) . O diva perfecta pe care am pierdut-o demult, cu putine sperante sa o mai regasesc vreodata  :D .

 

PS : Bai baieti, ati luat-o razna rau cu fata asta ! E o mica vrajitoare si atat. Si "mica" e un fel de a spune. :wink2   

 

Mai sus am scris un pamflet pentru cine cunoaste titulara si stie de gluma. Restul se vor convinge singuri  :slap2 .

Păi asta și căutăm la fete...magie și vrăjitorie. Iar după ce plecăm de la ele, vraja se risipește și viața revine la normal. 

  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu
Reputație: 1138
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Păi asta și căutăm la fete...magie și vrăjitorie. Iar după ce plecăm de la ele, vraja se risipește și viața revine la normal. 

 

  Nu prea ai inteles mesajul meu, dar voi fi mai explicit. Eu am cautat sex si atat. Cam toti barbatii cauta asta. Si te asigur ca si multe fete sunt de parerea mea. Important e sa iasa banu. Pentru asta e acest site, nu pentru poezie si vrajeluta.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu zic sa nu ma mai citezi..

Am citit activitatea ta din ultima perioada si mi-am schimbat părerea radical ;)

 

 

Peseu: nu beau bere .... mai ales la pet :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună, Flori!! m-ai sunt locuri pe 1iulie?? vreau și eu 2 m-ai in doss, daca se poate la prima oră!!te😘😘😘😘😉😉 mereu surprinzătoare!

Link spre comentariu
  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Bună, Flori!! m-ai sunt locuri pe 1iulie?? vreau și eu 2 m-ai in doss, daca se poate la prima oră!!te mereu surprinzătoare!

Bună!Te astept cu drag.Te sărut💋💋💋💋💋💋
  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Apărătorii Patriei
  • Oras:Apărătorii Patriei

Buna!

Am incercat de cateva ori insa erai ocupata.

Care ar fi cea mai apropiata programare posibila?

Bună!Te sărut și te aștept cu drag începând cu 29 mai.Raspund la mesaje pe WhatsApp.😙😙😙😙😙
  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...