Sari la conținut

Adina 0737.364.002


yuri2006

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

vizitat si eu posesoarea topicului ....sunat programat ...mici probleme la programare ......mesterul repara ceva pe balcon ....un vecin (a vazut-o singura si neajutorata...) nu eram eu vecinnu' ...am optat pt un oral +normal  100 Ron  ...dar am avut parte de un oral si atat pt ca am terminat ...e artista o suge de rupe frate  ...tipla...ii place pula sa o suga clar ....trebuie sa ii fac o vizita si pt normal si anal ...trebuie sa ma pregatesc bine  ...trag o laba in lift ... :)) ca sa ma tzina sa dau bine in pasarica  ;) se merita  ...recomand ....

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Draga mea adina..oare e ok ce ai facut?te sun vorbim ramane sa ne vedem la ora 8:30 spunandu ti ca nu sunt din oras si ajung cam intr o ora ca am de parcur 50 de km...ajung la ora stabilita si numai raspunzi la telefon.mai ok era sa spui nu pot sau nu vreau orice...

Link spre comentariu

Stiu despre cine este vb..ideea este ca am fost ocupata ceva timp si nu am avut cum sa raspund la telefon..

Cand am observat apelurile era deja tarziu pentru a suna inapoi..lucru ce il fac doar daca este prin preajma clientul pt ca nu doresc sa deranjez inutil sau sa creez probleme❤️

Imi pare rau pt ca nu am putut sa ne vedem si raman datoare❤️

O seara faina.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...