Sari la conținut

id=florescu_cris tel=0760534266


sexxes

Postări Recomandate

  • Oras:ph
  • Oras:ph

cristina 35 ani blonda cu radacini negre cam 165 inaltime 55kg sani maricei dar cam lasati, fund mic . Are diferite anuturi pe mai multe saituri . Ea are niste tarife cam exagerate (200 lei ora)dar face tot ce i se cere fara sa comenteze . Locatia este pe str Banesti aproape de Mega Image . Locuieste cu parinti si lucreaza cand sunt ei plecati de obicei de vineri seara pana duminica la pranz . In cursul saptamani este dispusa la deplasari cu conditia sa fie luata din zona. Apreciaza mult micile atentii suc cafea alune ...... face si reduceri daca-i place ambianta si cum este tratata. Eu am dat 70 lei pt o ora cu 2 finalizari oral si normal dar am servit-o si cu un pahar de suc si am stat si la discutii

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Te rog sa revii cu ceva completari (de exemplu note locatie,oral,normal....) Gasesti ghid in semnatura mea catre regulament , acolo gasesti cum am vrea noi sa arate o recenzie.

Multumesc.

PS: +1 pentru inceput ;)

Link spre comentariu
  • Oras:ph
  • Oras:ph

Te rog sa revii cu ceva completari (de exemplu note locatie,oral,normal....) Gasesti ghid in semnatura mea catre regulament , acolo gasesti cum am vrea noi sa arate o recenzie.

Multumesc.

PS: +1 pentru inceput ;)

nota pt locatie nu am cum sa dau pt ca totul sa desfasurat la mine acasa ....

la oral nota 8 cu multiple tentative de DT ,fara prez

normal 9, cu prez

face si anal in aceeasi bani, dar nu am incercat

de revenit .....tipa este fff vorbareata dar uneori mai vb aiurea...

Link spre comentariu
Vizitator migdale
Reputație: 0

este cam nebuna dupa parerea mea.....face sex oral ....normal......dar vorbeste aiurea....ce comporta ciudat.....nerasa la subrat si la pusy...parul era in crestere....am vazut dupa ce m-am apucat de treaba....

 

recenzii fara detalii = banare permanenta

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Hi Microsddd, I have spoken to her on messenger but had the chance to meet yet. She is only available for outcall except Friday evening through to Sunday, she confirmed sex total but the price seemed to vary depending on when I spoke with her, last she said was 150/hour + 50 for hotel room. If I ever manage to visit I will post review.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
cristina 35 ani blonda cu radacini negre cam 165 inaltime 55kg sani maricei dar cam lasati, fund mic . Are diferite anuturi pe mai multe saituri . Ea are niste tarife cam exagerate (200 lei ora)dar face tot ce i se cere fara sa comenteze . Locatia este pe str Banesti aproape de Mega Image . Locuieste cu parinti si lucreaza cand sunt ei plecati de obicei de vineri seara pana duminica la pranz . In cursul saptamani este dispusa la deplasari cu conditia sa fie luata din zona. Apreciaza mult micile atentii suc cafea alune ...... face si reduceri daca-i place ambianta si cum este tratata. Eu am dat 70 lei pt o ora cu 2 finalizari oral si normal dar am servit-o si cu un pahar de suc si am stat si la discutii

nu mai are numarul ala , mai sti ceva de ea ca nu am mai vazuto

Link spre comentariu

salutare si raespect futaciosilor exprimentati,

fata exista,am vb in seara asta cu ea dar era cam tarziu si nu a putut sa ne vedem.

a ramasa ca ne auzim saptamna asta la un tel

din voce poti spune ca are mai mult de 35 de ani.

are si pagina de fceb.

revin cu recenzie dupa ce testez.

a confirmat ca in cursul saptamanii nu are locatie .

stima

Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

salutare si raespect futaciosilor exprimentati,

fata exista,am vb in seara asta cu ea dar era cam tarziu si nu a putut sa ne vedem.

a ramasa ca ne auzim saptamna asta la un tel

din voce poti spune ca are mai mult de 35 de ani.

are si pagina de fceb.

revin cu recenzie dupa ce testez.

a confirmat ca in cursul saptamanii nu are locatie .

stima

Salut  da ne si noua pagina ei de Facebook daca se poate!

Respect!

 

Nu se poate!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

am reusit eu sa vorbesc astazi cu ea pe mess,locatie se pare ca inca nu are..la fel lucreaza sambata si duminica in "camera" asa o numeste ea..iar in cursul saptamanii daca nu ai locatie a zis ca mergem "in bloc"..undeva intre niste pereti..stie ea un loc secret cica....la tarif 150 ron/h ..la web arata ok..sani ok..pasarica era rasa..o sa revin cu o recenzie sambata daca reusesc sa ajung la ea !

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Colegii nu stiu ce sa zic in afara de recenzia colegului sexxes neni nu a reusit sa dea de domniaoara, sper ca cineva sa ajunga la ea incerc chiar si eu acest lucru, dar nu stiu de ce nu mi se pare ca o sa reuseasca cineva sa ajunga la ea.

 

Bafta

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

@Microsddd am vb si eu cu ea. Nu e inaccesibila cum zici tu, fata e prezenta in peisaj. Zilele astea a fost si pe mess destul de des. Nu am vizitat-o pt ca mi-am impus mie insumi un anumit nivel de calitate de la care nu vreau sa fac rabat. Insa sunt foarte curios sa citesc recenzia ta dupa ce o vei fi vizitat pe dsoara :) Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Si eu am incercat si am vorbit cu domnisoara pe mess dar nimic concret nu ajungi la o intalnire cu ea sau asa mi se pare mie, am incercat sa o intalnesc pentru ca sunt tare curios daca exista sau nu ca si prezenta in peisaj...daca ajung postez colegule juan...numai bine

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

I finally visited Cristina yesterday. Went to what she described as the space between the walls.

Not a great location! Anyway, was there so decided to stay. Started with oral, very good, took it all deep throat no problems, face fuck and cum in mouth which she swallowed it all.

2nd number started with oral then the problem began, she took down her jeans and turned round, her ass was very hairy which put me off and the smell was not pleasant, I told her just to complete 2nd number orally.

 

Tale of two services, amazing oral, wouldn't even try normal! Price was 100/hr but that was for sex total, anal included, I chose only oral!

Girl 5

Oral 10

Normal didn't try

Anal included but didn't try

GFE 6

 

Not likely to return

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salutare fratilor.

 

Am fost de curand la Cristina. Blonda (vopsita), 35 de ani, arata destul de ok pentru varsta ei. Totusi nu m-as afisa cu ea pe strada.

A fost de departe cea mai ciudata (dar nu la modul placut) experienta pe care am avut-o. Locul "secret" dintre pereti, clar nu e pentru sex. E frig, nu ai unde sa iti pui hainele, nici macar un scaun, nimic. In plus usa nu se poate incuia, ma asteptam ca in orice clipa sa intre un vecin de-al ei sa vada cum i-o trag la falci. Am optat doar pentru un oral. Nu aveam de ce sa ma chinui, eu cu pantalonii in vine, ea cu pantalonii in vine sa ne futem si sa mai apara si un vecin sa filmeze scena (asta in cel mai bun caz). Tipa e ok, comunicativa, dar ciudata. Iti povesteste intens intamplari din viata ei (eu venisem sa ma descard, nu sa fiu psiholog). Ciudat. Ciudat rau.

 

Note:

Aspect: 7

Oral: 8

Locatia: 2

GFE, Normal, Anal: Nu s-a pus problema, doream doar sa ma suga sa imi dau drumu sa fug mai repede de acolo.

 

Eu unul nu o sa revin.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

salutare

 

sa zicem ca am avut o incercare de a stabili cu domnisoara o intalnire, modalitate de contact numarul de telefon din titlu, de asemenea pentru cei care vor pot gasi poze destule pe internet fara sa caute prea mult si pot spune ca nu arata deloc rau domnisoara....insa dupa ce a ramas sa revin poate reuseste sa fie libera in locatia ei personala lucru ce nu s-a mai realizat am abandonat din cauza fricii de a fi vazut de vecini in locatia ei secreta....ce pot spune domnisoara poate avea potential daca ar avea o locatie permanenta pentru ca, ca si fizic nu arata deloc rau

 

bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...