Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sunt dator cu o recenzie . Desi fusei dezamagit de partenera ei de apartament am fost totusi in vizita si la Adele acum ceva timp .

Programat telefonic ajuns in locatia clasica . Suportat un pic de narcisism am facut un dus pe rand si am trecut la cele trupesti . O tehnica buna la oral ... nu la ce ma asteptam dar buna si desi a incercat nu a reusit sa ma faca sa ejaculez (in afara de Serafina oricum nu prea a mai reusit cineva parca si una din Cristine ) am trecut la normal unde se vede "experienta ei " . Nu as putea spune ca am foat impresionat si faza cu 50 de lei in plus ptr sarut a reusit sa strice o experienta acceptabila .

Locatie 8

Oral 8

Normal 9

Gfe 6 niste narcisism cu o prea buna imagine de sine a stricat ora.

Tarif 200 +50 ... ca deh buzele mele costa.

Sunt dator cu o recenzie . Desi fusei dezamagit de partenera ei de apartament am fost totusi in vizita si la Adele acum ceva timp . Programat telefonic ajuns in locatia clasica . Suportat un pic de narcisism am facut un dus pe rand si am trecut la cele trupesti . O tehnica buna la oral ... nu la ce ma asteptam dar buna si desi a incercat nu a reusit sa ma faca sa ejaculez (in afara de Serafina oricum nu prea a mai reusit cineva parca si una din Cristine ) am trecut la normal unde se vede "experienta ei " . Nu as putea spune ca am foat impresionat si faza cu 50 de lei in plus ptr sarut a reusit sa strice o experienta acceptabila .Locatie 8 Oral 8Normal 9 Gfe 6 niste narcisism cu o prea buna imagine de sine a stricat ora. Tarif 200 +50 ... ca deh buzele mele costa.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Adică eu mă duc la ea,vreau sa o sărut,eu dantura buna in gura,ea 50 lei per sărut,ok.Dar nu stau SI mă gândesc că prostu,înaintea mea ia luat limba în gură pe 50 lei,unuia cu carii in gura ei care i mirosea gura

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Talibane,nu e nevoie sa te învăț eu pe tine sau eu pe altcineva,vine de la sine,daca tu taliban te duci la una care îți cere 50 lei pentru sărut,înaintea ta,ia mai cerut cuiva prețul asta,dar te ai întrebat dacă pentru sărutul ăla de 50 lei cate carii SI dinți lipsa SI mirosuri groaznice a suferit ființa aia ptr ,50 de lei?

Link spre comentariu
  • Oras:Banat de Orange46
  • Oras:Banat de Orange46

da ..da nae77 ai fumat ceva aiurea rau de tot...asta este al 3sau al 4 topic in care te iei de cineva.....chiar toti au probleme??cred ca tu ai ceva cu cineva...sincer curva cere banii pentru orice...vrei platesti..nu asta ee...dar nu fi stupefiat ca taxeaza extra!....Vb de oameni jegosi. "Tare asta cu 50 lei pentru sărut,asta am pățit si eu,am dantura super ok,nu că mă laud,dar ea pentru 50 de lei în plus sărută orice nespălat in gura...bleeahhh"....hai sa nu jignim nici curva si futacul

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sunt dator cu o recenzie . Desi fusei dezamagit de partenera ei de apartament am fost totusi in vizita si la Adele acum ceva timp .

Programat telefonic ajuns in locatia clasica . Suportat un pic de narcisism am facut un dus pe rand si am trecut la cele trupesti . O tehnica buna la oral ... nu la ce ma asteptam dar buna si desi a incercat nu a reusit sa ma faca sa ejaculez (in afara de Serafina oricum nu prea a mai reusit cineva parca si una din Cristine ) am trecut la normal unde se vede "experienta ei " . Nu as putea spune ca am foat impresionat si faza cu 50 de lei in plus ptr sarut a reusit sa strice o experienta acceptabila .

Locatie 8

Oral 8

Normal 9

Gfe 6 niste narcisism cu o prea buna imagine de sine a stricat ora.

Tarif 200 +50 ... ca deh buzele mele costa.

 

inseamna ca atitudinea ei de fast-fuck de la inceputuri sta sa evadeze din nou

Eu nu am mai fost la ea de ani buni de cand intrase pe piata si o ardea fast fuck

  • Like 2
Link spre comentariu

Mie mi-a recomandat-o un prieten care nu are cont aici. Zicea ca face cel mai bun oral din cta dar ca la corp nu este cine stie ce ( are burta naspa cica) Chiar e cea mai buna la oral? Eu nu am reusit sa o prind ptr ca am timp liber doar dimineata pana in 12-1

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...