Sari la conținut

Siana, secretul starii tale de bine


Postări Recomandate

   Voi, care jigniti pe toata lumea si trageti cu coltii ca niste salbaticiuni de oricineva casuna voua, ca de o prada, fara a cunoaste personal pe nimeni, cu ce argumente puternice veniti in afara de insulte ? Am rugat pe toti cei care ma viziteaza sa nu imi faca recenzii, sa nu dea detalii care sa ma compromita si care sa imi creeze neplaceri. Picon este unul dintre clientii mei si ai vazut ca nu s-a apucat sa iti faca tie pe plac. Ce dracului sunteti voi aici, informatori ? Cred ca ati fi in stare sa vindeti pe un covrig si pe mamele voastre si pe un sandwich o intreaga tara.

 

Eu am spus ca arati bine in poze, nu te-am jignit

Ti-am atras atentia asupra unor lucruri si tu te-ai aratat foarte contrariata.

Tu iti doresti sa fii laudata si cand gresesti? Acele persoane se numesc pupincuriste.

Link spre comentariu
  • Oras:Judas
  • Oras:Judas

Adică ma-ta este prostituată si faci show cu ea? Există familie mai dezumanizata că a ta?

Ce emotionant ! M-am udat pana la calcaie PROSTULE. Esti putere puterii exemplului, adica PROSTUL si IMBECILUL suprem !! Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm Popa PROSTUL ??

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Judas
  • Oras:Judas

nefacandu-i o recenzie desi o aperi pana in panzele albe, ai dovedit ca esti un pupincurist prost

vino cu argumente cacanare. tu n-ai contrazis pe nimeni ca nu e mamaie doar ai injurat ca un dobitoc

Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata... Ce stii sa mai faci cu dreapta in afara de a te gandi la pizda cu ea Prostule ? :laugh2 :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: adriancorhy
  • Oras:Brasov
  • Telefon: adriancorhy
  • Oras:Brasov

    Iar ai scapat din lanturi si nu au apucat medicii sa iti dea in seara asta calmantele pentru halucinatiile si obsesiile pe care le ai ? Nu, eu nu sunt ma-ta, du-te si caut-o in alta parte, bate la alta poarta, daca te crezi Stefan ce  Mare ! Te-a dat ma-ta cu teasta de toti peretii si te-a alungat de acasa cand erai mic, de esti asa diliu ?

 

CONSUELA, tu esti mama, lasa oglinda.

 

Ti-a zis mă-ta (cu cratimă) sa te tii de carte, tu NU si NU, ca vrei sa devii o tarfa ieftina care ia puli in cur.

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

CONSUELA, tu esti mama, lasa oglinda.

 

Ti-a zis mă-ta (cu cratimă) sa te tii de carte, tu NU si NU, ca vrei sa devii o tarfa ieftina care ia puli in cur.

Mamaia recunoaște singură în postarea de mai sus ca face show cu mă-sa,iti dai seama ce familie are asta?

Mamă cu fica se ling in pizda una pe alta.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Scularea si adunarea, bravi ostasi ai tarii ! Sus, in trei picioare, toti tragatorii de elita ! Buna dimineata ! V-ati trezit plini de cartuse pe teava ? Poligonul privat de trageri din dormitorul meu va asteapta sa va descarcati armele de cartuse  la cea mai sexi tinta de sex feminin ! Pe cel mai bun tintas la funduletul, pasarika si gurita mea, il voi premia.

 

                                                    0737662980       :kiss3      450 ron / ora

post-84499-0-89479200-1487315985_thumb.jpg

post-84499-0-83932800-1487315996_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Prezinta-te imediat sub tocurile mele, soldat, sa te disciplinez ! Baga rapid 10 flotari pupandu-mi pantofii la fiecare aplecare ! Scoate arma din dotare la vedere, apasa pe  tragaci si trage niste focuri in aer in timp ce ma lingi in fund, ca sa exersezi tragerea si sa capeti deprinderi bune ! Camufleaza-te in planta si intinde-te pe jos in fata mea ca sa te ud cu un uro la radacina !

 

                                                             0737662980        :stiletto

 

                                                                     :movingthem1            100 euro / ora

post-84499-0-85193200-1487316236_thumb.jpg

post-84499-0-59390900-1487316295_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Imagineaza-ti cum ar fi sa fii atins de ingeri si sa simti ca, la randul tau, ai atins bolta cerului. Suna-ma daca vrei sa traiesti o experienta minunata, sublima, sa te lasi rasfatat, atins, sedus de un inger de fata ! In bratele mele vei descoperi raiul pe pamant. Iti voi asterne raiul la picioare. Zambetul meu, glasul meu, rafinamentul meu, tandretea mea, atentia pe care ti-o acord, picioarele mele lungi, funduletul meu perfect, trupul meu zvelt, gratios, iti vor confirma intrarea in paradis.

 

 

                                            :innocent       0737662980        :hi3        450 ron / ora  :ellao

 

  POZE NOI.

post-84499-0-52151900-1487317598_thumb.jpg

post-84499-0-04658800-1487317617_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Judas
  • Oras:Judas

cate postari vrea sa mai faci ca sa-ti dea pizda gratis?

Cam cate or sa fie nevoie ca sa imi bat joc de tine. Vezi ca mai sunt locuri pentru PROSTI si IMBECILI ca tine la Universitatea Rahova, unde te poti specializa in, cum sa fi mai zdreanta decat presu` matii de la intrare. :laugh2 :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Judas
  • Oras:Judas

CONSUELA, tu esti mama, lasa oglinda.

 

Ti-a zis mă-ta (cu cratimă) sa te tii de carte, tu NU si NU, ca vrei sa devii o tarfa ieftina care ia puli in cur.

Adrieneeeee...Vrei să te fuți în cur ? Nu ? Ha ! Înseamnă că vrei să sugi pula, că e gaura opusă ! Te-am prins PROSTULE ! :clapp

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eleganta, rafinata,

tocuri cui, fusta crapata,

ciorapi fini, portjartier,

ruj rezistent la transfer,

eu sunt azi profa de mate

si iti predau ca la carte.

Iti predau in dormitor

teoreme despre-amor.

Vino sa-mi masori, baiete,

unghiul drept dintre catete !

 

:hug1    :doggystyle   :tittyfuck

 

        0737662980

             :inlovee

       450 ron / ora

 

         poza noua

post-84499-0-38543700-1487318196_thumb.jpg

post-84499-0-10049500-1487319381_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Judas
  • Oras:Judas

Nene,nu l-ai recunoscut pe asta? Este Gigel,ala care caută stăpâne să le dea limbi când sunt pe ciclu.Cum PLM să te bagi in seamă cu asemenea latură?

POPA PROSTUL, trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam ca exista paradisul PROSTILOR unde esti imparat. :bow2

 

PS. Invata din greselile parintilor tai. Foloseste prezervativul ! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

       Numele-mi e Pasiune

si Tandretea mi-e prenume.

Am un trup imbietor

si prin fiecare por

eman si respir amor.

Creata sa fac in ciuda,

dragostea sa nu-mi ajunga,

sa nu ma satur de ea,

sa zic : - Da-mi, ca as mai vrea !

sunt, la mine-n pat, regina

peste oricare inima.

 

  0737662980

       :onbed

 100 euro / ora

 

poza noua

post-84499-0-13330300-1487318909_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Ingeras cu par balai,

acum am cazut din rai.

La o pana de curent,

cu un gest mai imprudent,

faceam dus, cu cerul stins,

cand pacatul m-a impins

peste bolta cea cereasca

incetand sa-mi straluceasca

aripile. Nu le vezi,

dar le am, desi nu crezi.

Aripile-mi sunt mai grele,

mi s-au frant, de la cadere.

Cum spuneam, am vrut sa fac

dus de vise si colac

de salvare, nu mi-am luat,

mintile mi le-a furat

nu stiu cine, ca le-as cere,

de la el, inapoi, vere.

Am privit spre lume-o clipa,

si-am fost, de bezna, rapita.

Fu tare periculos

cand, cu fata, m-am intors

spre lume. Stelele toate

parura ingrijorate

si s-au stins intr-o clipita

si-am vazut cum sunt iubita

de barbati si risipita

in visele lor fierbinti,

in ganduri ce poti sa simti,

cand te vor. Foarte-ndragita

si-n inima lor dorita,

eu, m-am cam lasat vrajita

si de ei ademenita.

Din cer mi s-a dat un branci,

sa cunosc placeri adanci.

Usor am alunecat

si pe bec eu am calcat

si pe loc m-am transformat

in dama viselor tale,

intr-o calauzitoare

spre stele si fantezii

pe care tu nu le stii.

M-am infipt, cand am cazut,

intr-un par, dar mi-a placut.

Ai fi vrut si ai visat

sa cad chiar la tine-n pat,

sa pic chiar in al tau par

plina de farmec si har,

sa iti fac poftele toate,

sa-mi fii Luceafar de noapte.

 

      0737662980

             :innocent

     450 ron/ ora

 

      poza noua

post-84499-0-78005300-1487321647_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: adriancorhy
  • Oras:Brasov
  • Telefon: adriancorhy
  • Oras:Brasov

Cu placere si iti multumesc si eu..

Imi place sa fac misto de prosti. Am destul timp si toate vorbele la mine ca sa fac misto de ei si sa sa le arat cat de prosti si imbecili sunt. Aproximativ 30% din oamenii din jurul meu sunt mai prosti decat planta "basina porcului" si vreo 40% abia au avansat la nivelul de rama. Ca atare am tot dreptul dat de univers, sa fac misto de ei, iar ei sa imi faca un belisi pe furisi pe chestia asta. Multi din semenii mei ar spune ca de fapt eu sunt un om nasol si prost crescut, pentru ca ma distrez facand misto de oamenii prosti. Nu este asa. Sunt constient ca exista oameni care imi pot da lectii in multe domenii si sunt dispus sa le ascult, in masura in care ma intereseaza domeniile respective, dar nu sunt dispus sa ii ascult pe prosti. Prostii de pe acest thread sunt tinta perfecta pentru mine. Fac pe "hazlii", cred ca sunt plini de sentimente nobile si sunt disperati dupa atentie. Nu ai cum sa-i explici unui astfel de prost imbecil, ca este penibil sa pui mizerii si sa intoxici profilul unui user de pe orice forum chiar si cum este acest forum, unde nu ai pretentia sa se discute despre fizica cuantica. Si atunci ce sa faci? Sa treci cu vederea faptul ca o fiinta care se crede om de langa tine este extrem de prost? Poti face asta si te scutesti pe moment de niste nervi, dar asteapta un timp si ai sa vezi cum se-nmultesc prostii si cum o sa-ti fie apoape imposibil sa ii ignori pe toti. "Next level" va fi noul standard, deci tu vei fi un ciudat cand comentezi la imbeciclitatile lor si nu ei care improasca cu mizerie. Ce iti ramane?....pai sa faci misto de ei si sa ii insulti fara sa le explici de ce o faci, pentru ca fiind foarte foarte prosti, nu or sa inteleaga argumentele tale. Este terapeutic sa fac asta. Putin cate putin, or sa realizeze cat sunt de prosti. Atunci or sa fie mult mai dispusi sa asculte decat acum, cand cred ca daca ai o problema cu ei, inseamna ca esti nesimtit sau ai chef de scandal. NU ! Sunt asa pentru ca ma provoci Prostule !!!! Asta inseamna atitudine !!!

Lingău mic și libidinos, crezi că prinzi și tu o bucata de pizda dacă behăi pe topicul zdrentei?

 

Ai prea mult timp liber, probabil că ești paznic sau profesor de desen.

 

Ai prins curaj in fata tastaturii, lua ți as morții in pula de avorton :))))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Stiu, c-atunci cand ma privesti,

numai cu pacat gandesti.

Cand ma vezi in chilotei,

intri la multe idei.

De aceea, vreau, cu tine

sa traiesc clipa ca-n filme.

Mi-arunc textila pe jos,

si-un striptease periculos

show-ul cel mai pacatos,

program artistic frumos,

fantezii fara cenzura,

clipe cu dulce glazura,

un pasional amor,

iti ofer in dormitor.

 

    0737662980

         :hug1

450-500 ron / ora

 

https://www.youtube.com/watch?v=FoKaKlwzK1s

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: adriancorhy
  • Oras:Brasov
  • Telefon: adriancorhy
  • Oras:Brasov

Adrieneeeee...Vrei să te fuți în cur ? Nu ? Ha ! Înseamnă că vrei să sugi pula, că e gaura opusă ! Te-am prins PROSTULE ! :clapp

Spre deosebire de mă-ta, nu sug pula, eu o dau pe la bot celor că ține, care zbiara pe forum sperând că primesc pizda gratis.

 

Ești amuzant in prostia ta, continua.

 

Btw, te salută mă-ta

Link spre comentariu

  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Intre ce oameni traiesti si tu! Ne este mila de tine, cred ca esti din randul celor cu 35%...ceva gen euglene. Acum am inteles de ce ii iei apararea.

Aproximativ 30% din oamenii din jurul meu sunt mai prosti decat planta "basina porcului" si vreo 40% abia au avansat la nivelul de rama.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...