Sari la conținut

Siana, secretul starii tale de bine


Postări Recomandate

Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce babă tâmpită

 

Am citit câteva postări și m am căcat pe mine de râs

 

Chiar face fantezii uro, scato? Se caca pe ea clienții?

 

Câtă degradare...

 

Ce scârboșenie......

 

     Arunca-te, mai paduche lat, lepadat de mama, avorton nefericit si labagiu, singur, la cos ! Doar in mintea ta bolnava practic eu fantezii extreme.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu cred că arăți bine pe motor, sunt preferate fetele tinere, care au ce arăta... Matale la 45 de ai ești că piftia

 

     Mars, dracu, de gunoi bolnav mintal si fara ocupatie, fara mama, fara tata, fara nimeni pe lume, ca nu ma intereseaza ce crezi tu si ce preferi tu! Cand mi-ai vazut tu, buletinul, cretinule ? Ti se pare ca sar femeile pe tine, cand te vad nebun, sarac, prost ca noaptea, hartuitor, bun de nimic ? De ce mai stai pe topicul meu, daca preferi pe cele care ti-ar putea fi nepoate si stranepoate, bosorog ratat, ce esti ?

  • Like 1
Link spre comentariu

   Arunca-te, mai paduche lat, lepadat de mama, avorton nefericit si labagiu, singur, la cos ! Doar in mintea ta bolnava practic eu fantezii extreme.

 

Unde credeti ca a invatat Siana umilinta? Uro, scato, supt pula din cur, dominare si umilinta crunta? :sado

 

In Buzau? In Poplaca, jud. Sibiu? La Debrecen? Ei bine NU! IN JAPONIA! :snap  Acolo sunt cei mai perversi oameni din lume. Acolo fac aia sex cu pisat, cu voma, cu cacat, adica exact specialitatile Sianei, fosta Consuela.

 

Dupa ce a prestat o perioada in Ucraina la strada, nu a mai suportat bataile si umilintele si a plecat in Japonia cu un turc sau ceva de genul. Japonezii au fost cei care au frant orice urma de umanitate din ea si i-au impus cele mai mari perversiuni ale universului... :laugh2

 

In acest articol vast, printre alte lucruri apare si prostituata CONSUELA (actuala SIANA) care povesteste din pataniile vietii ei:

 

http://www.opiniastudenteasca.ro/reportaj/povesti-fara-timbru/traficul-de-dragoste-vie-se-face-la-sosea.html

 

Cititi si va minunati! :serenade

 

Dovezi clare

Link spre comentariu

Si inca ce bine te cunosc! Cred ca in postarile mele am descris foarte bine ce prestezi, cum prestezi samd. ARATA-MI POSTAREA IN CARE AM ZIS CA NU AM FOST LA TINE!

Ce detalii mai vrei? Vrei sa iti desenez schita tonei in care prestezi sa o postez? Vreo poza cu usa ta pe care scrie CABINET AVOCAT sau poze din casa?

Vrei sa postez conversatiile in care te plangeai ca vine nu stiu ce sarbatoare si nu ai bani de cadou pentru aia mica? Sau in care te plangeai ca nu iti mai ajung banii pentru... nici nu mai zic ca nu e frumos... NU O SA LE POSTEZ din respect pentru mine ca nu postez conversatii private.

 

Imi mancai din palma si din cur cand venem la tine si nu aveai curajul sa ridici ratul din pamant si acum esti tare in gura pe net...Iar nu ti-ai luat medicamentele? :pope

 

 

 

 

Nu mai baga raca mamaie! A spus ca bolnavi sunt aia care vin la tine sa-i futi in cur si sa te caci pe ei. Eu unul nu am o problema cu ei. E dreptul lor sa ceara ce servicii vor.

DAR EU NU SUNT INCLUS ACOLO! Eu veneam la tine ca stapan. Luai apa calda in gura si iti dadeam in gat pana vorbeai pakistaneza. Apoi imi lingeai talpile si imi dadeai limbi in fund pana iti tremurau falcile! SI NU E DE RAU! ERAU SERVICII EXCELENTE! :hooray

 

 

 

 

Eu cand ma duceam la ea o dominam de fiecare data asa ca mananca cacat! Si eu as numi-o WC pentru ca ofera niste servicii mai extreme... E de apreciat. Nu cu toate poti sa faci EFECTIV CE VREI! Un LIKE la faza asta!

CE E GRAV E CA NU RECUNOASTE SI SE DA PRINTESA!

Siano, NU CUMVA TU ESTI DE FAPT VIRGINA? Si clientii vin la tine doar sa iti dea bani si sa plece? Ia zi! :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

 

ALTE DOVEZI CLARE

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi se pare absurd . De ce nu banează Bogdan cacaturile astea de oameni?...

La Banat de 10000 de ori , si tot își face conturi , asta este un Cacat de om refulat dintr-un wc public care își trăiește viața pe un forum crezând ca este important , este logic ca in viața lui de kkt nu il bagă nimeni in seama .

  • Like 22
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

La Banat de 10000 de ori , si tot își face conturi , asta este un Cacat de om refulat dintr-un wc public care își trăiește viața pe un forum crezând ca este important , este logic ca in viața lui de kkt nu il bagă nimeni in seama .

Atunci sa blocheze topicul frate, că așa nu știe lumea ce sa creada

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mi se pare absurd . De ce nu banează Bogdan cacaturile astea de oameni?...

 

   Nu stiu cum de se poate clona la nesfarsit. Vrea sa ma saboteze, dar mai mult imi face reclama, tampitul si prostul. La fiecare postare a lui am facut si raport catre administratia forumului. Duce ce este banat, apare sub un nou user name.

  • Like 2
Link spre comentariu

:pope: :pope: :pope:

 

FEREASCA SFANTUL SA AJUNGETI LA ACEASTA BARAGLADINĂ BĂTRÂNĂ

 

:pope: :pope: :pope:

 

FEREASCA SFANTUL SA AJUNGETI LA ACEASTA BARAGLADINĂ BĂTRÂNĂ

 

:pope: :pope: :pope:

 

FEREASCA SFANTUL SA AJUNGETI LA ACEASTA BARAGLADINĂ BĂTRÂNĂ

 

:pope: :pope: :pope:

 

FEREASCA SFANTUL SA AJUNGETI LA ACEASTA BARAGLADINĂ BĂTRÂNĂ

 

:pope: :pope: :pope:

 

FEREASCA SFANTUL SA AJUNGETI LA ACEASTA BARAGLADINĂ BĂTRÂNĂ

 

:pope: :pope: :pope:

 

FEREASCA SFANTUL SA AJUNGETI LA ACEASTA BARAGLADINĂ BĂTRÂNĂ

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Nu stiu cum de se poate clona la nesfarsit. Vrea sa ma saboteze, dar mai mult imi face reclama, tampitul si prostul. La fiecare postare a lui am facut si raport catre administratia forumului. Duce ce este banat, apare sub un nou user name.

Te cred Atunci cere blocarea topicului ....

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

PVG PARE USER SERIOS SI NU MINTE

 

DECI CONSUELA, AI FOST DECONSPIRATA

 

     Minte in draci, nu ma cunoaste, fapt confirmat de el insusi in trecut, este un psihopat, dar nu asa de prost ca tine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu cum de se poate clona la nesfarsit. Vrea sa ma saboteze, dar mai mult imi face reclama, tampitul si prostul. La fiecare postare a lui am facut si raport catre administratia forumului. Duce ce este banat, apare sub un nou user name.

Este atât de prost in cat nu își da seama ca defapt iti tine tot timpul anunțul sus =))

Si băieți de calitate chiar te vizitează , si nu se ia dupa aberațiile lui ..

  • Like 21
Link spre comentariu

Prostituţia NU mai e INFRACŢIUNE în noul Cod Penal. ”Cea mai tânără prostituată avea şapte ani, un turist american a sunat înnebunit la 112, că nu înţelegea în ce ţară a ajuns”

 

 

Un primar de comună din România aşteaptă de câteva luni bune o prostituată pentru a o pune "la treabă". Treaba pe care femeia în cauză trebuie să o presteze se traduce prin muncă în folosul comunităţii, pentru că ea a adunat la primărie amenzi în valoare de circa 100.000 de lei, practicând cea mai veche meserie din lume. Prin noul Cod Penal care va intra în vigoare la 1 februarie 2014, practicarea prostituţiei în România nu mai este considerată infracţiune, ci doar contravenţie, astfel că amenzile vor continua să curgă. Nu în acelaşi ritm va fi şi plata lor.

 

 

Potrivit articolului 328 din actualul Cod penal din România, prostituţia reprezintă fapta persoanei care îşi procură mijloacele de existenţă sau principalele mijloace de existenţă, practicând în acest scop raporturi sexuale cu diferite persoane, faptă care se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la 3 ani. Proxenetismul este pedepsit, în baza articolului 329 din acelaşi Cod, cu închisoare de la doi ani şi până la 18 ani pentru cazurile de trafic cu **spam editat** în scopul exploatării sexuale.

 

Din datele furnizate de IGPR, la solicitarea gândul, reiese că în primele zece luni ale acestui an, au fost sesizate 909 de cazuri de prostituţie, în creştere faţă de perioada similară a anului trecut. De asemenea, în primele 10 luni ale anului 2012 (1 ianuarie – 31 octombrie), au fost sesizate 732 de cazuri de prostituţie, comparativ cu 712 de cazuri în aceeaşi perioadă a anului 2011.

 

Aceleaşi date mai arată că, în primele 10 luni ale anului 2013, au fost sesizate 208 de cazuri de proxenetism. În aceeaşi perioadă a anului 2012, au fost sesizate 243, comparativ cu 207 de cazuri sesizate în acelaşi interval din 2011.

 

În ceea ce priveşte contravenţiile pentru prostituţie, numai în Bucureşti au fost aplicate în primele 11 luni ale anului circa 11.100 de amenzi cuprinse între 500 şi 1.500 lei, potrivit datelor furnizate gândul de către Poliţia Capitalei.

 

 

 

Datele au furnizate de Poliţia Capitalei pentru gândul

 

Noul Cod penal românesc: prostituţia nu mai e incriminată, ci doar proxenetismul

 

Odată cu intrarea în vigoare a noului Cod penal, de la 1 februarie 2014, prostituţia nu mai este incriminată, ci doar proxenetismul şi traficul de persoane în scopul exploatării sexuale.

 

„Prin noul Cod, se permite, cel puţin în această situaţie, practicilor ilegale să înflorească. Gândiţi-vă că prostiituţia, fiind doar contravenţie, cu atât mai mult victimele respective vor fi expuse reţelelor de traficanţi pentru că nu riscă decât o contravenţie. Până acum, atâta timp cât prostituţia era infracţiune, mai existau victime care depuneau plângere împotriva lor, acum, fiind contravenţie, chiar nu le mai pasă, mai ales că astea sunt infracţiuni care se probează cu martori şi este foarte greu să găseşti fete să depună mărturie împotriva celor care fac parte din aceste reţele”, a afirmat avocatul Iulian Urban, fost parlamentar, pentru gândul. După părerea acestuia, soluţia cea mai bună pentru România era ca prostituţia să rămână incriminată, “dar să fie legalizată, pentru că este exact pragul în care poţi să elimini reţelele de trafic de carne vie”.

 

Psiholog: Trei sferturi dintre victimele traficului de carne vie sunt **spam editat**

 

Franţa a decis recent amendarea celor care solicită şi plătesc pentru servicii sexuale. Germania, în schimb, a devenit un paradis sexual odată cu legalizarea prostituţiei, multe dintre prostitiuate fiind romance. Unele dintre ele ajung acolo fără voia lor, prin intermediul reţelelor de trafic de persoane. Potrivit datelor Agenţiei Naţionale Împotriva Traficului de Persoane (ANITP), solicitate de gândul, în primul semestru al acestui an au fost identificate 222 de victime ale traficului de persoane – exploatate sexual, toate fiind de gen feminin. Mai mult de jumătate dintre acestea, respectiv 130 de victime, erau **spam editat**e.

 

În anul 2012, au fost identificate 526 de victime, dintre care 279 **spam editat**e (271 fete şi 8 băieţi).

 

 

 

Datele provin de la ANITP

 

Reţelele de trafic de persoane au racolat în scopul exploatării sexuale, în ultimii trei ani, persoane, în principal, din judeţele Dolj, Iaşi, Olt, Timiş, Botoşani, Argeş, Constanţa, Braşov, Suceava, Arad Galaţi şi Mureş. De altfel, potrivit Agenţiei, aceste judeţe sunt şi în topul sclaviei sexuale. Principalele destinaţii în afara graniţelor ale persoanelor traficate în scopul exploatării sexuale sunt Italia, Germania, Spania sau Marea Britanie.

 

Psihologul Iana Matei, preşedintele organizaţiei „Reaching Out Romania”, care încearcă să refacă vieţile victimelor traficului de persoane, contrazice datele Agenţiei: “Cazurile de persoane traficate în scopul exploatării sexuale sunt mult mai mari. Noi nu raportăm date către Agenţia Traficului de Persoane pentru că ei impun să furnizăm şi CNP-ul victimelor sau alte date cu caracter strict personale, pe care fetele nu vor să le dea”.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Legea actuală prevede pedepse cu închisoarea pentru prostituţie, însă infracţiunea este greu de probat. Potrivit Codului Penal în vigoare, se face vinovată de această faptă persoana care îşi câştigă existenţa practicând raporturi sexuale cu diferite persoane:

 

Prostituţia în actualul Cod Penal, Art. 328:

 

Fapta persoanei care îşi procură mijloacele de existenţă sau principalele mijloace de existenţă, practicând în acest scop raporturi sexuale cu diferite persoane, se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la 3 ani.

 

Pentru a dovedi că o persoană practică cea mai veche meserie din lume, poliţiştii trebuie să o prindă în flagrant şi apoi să demonstreze că aceasta îşi duce traiul doar din banii câştigaţi în acest mod. Aşa că, de obicei, prostituatele scapă doar cu amenzi cuprinse între 500 şi 1500 de lei, de cele mai multe ori rămase neplătite.

 

La Iaşi există 12 dosare penale întocmite pentru practicarea prostituţiei. Pentru cei care nu achită amenda pentru prostituţie, alternativa este munca în folosul comunităţii. Soluţia este la fel de neviabilă ca şi amenda, explică viceprimarul municipiului Iaşi, Mihai Chirica: „Există o Direcţie de Asistenţă Comunitară care îi dirijează pe toţi cei care trebuie să presteze în folosul comunităţii, dar se pare că nu prea am avut noi ocazia să avem oameni care prestează în folosul comunităţii, pentru că nu se dau foarte uşor la muncă.”

 

De la 1 februarie 2014, în noul Cod Penal vor fi incriminate doar proxenetismul şi traficul de persoane în scopul exploatării sexuale

 

Potrivit Agenţiei Naţionale Împotriva Traficului de Persoane, în primele şase luni ale acestui an au fost identificate 222 de femei care au fost exploatate sexual, dintre care 130 erau **spam editat**e.

 

Un avocat consultat de Digi24 arată de ce este important accentul pus pe proxenetism: „Viitorul cod nu face decât să legifereze o stare de fapt deja existentă. Ceea ce este important de pedepsit este proxenetismul, proxenetism care se regăseşte şi în viitorul Cod Penal şi care reprezintă o faptă gravă. Prostituţia rămâne în continuare contravenţie, cum se întâmplă şi astăzi

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Prostituţia NU mai e INFRACŢIUNE în noul Cod Penal. ”Cea mai tânără prostituată avea şapte ani, un turist american a sunat înnebunit la 112, că nu înţelegea în ce ţară a ajuns”

 

 

Un primar de comună din România aşteaptă de câteva luni bune o prostituată pentru a o pune "la treabă". Treaba pe care femeia în cauză trebuie să o presteze se traduce prin muncă în folosul comunităţii, pentru că ea a adunat la primărie amenzi în valoare de circa 100.000 de lei, practicând cea mai veche meserie din lume. Prin noul Cod Penal care va intra în vigoare la 1 februarie 2014, practicarea prostituţiei în România nu mai este considerată infracţiune, ci doar contravenţie, astfel că amenzile vor continua să curgă. Nu în acelaşi ritm va fi şi plata lor.

 

 

Potrivit articolului 328 din actualul Cod penal din România, prostituţia reprezintă fapta persoanei care îşi procură mijloacele de existenţă sau principalele mijloace de existenţă, practicând în acest scop raporturi sexuale cu diferite persoane, faptă care se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la 3 ani. Proxenetismul este pedepsit, în baza articolului 329 din acelaşi Cod, cu închisoare de la doi ani şi până la 18 ani pentru cazurile de trafic cu **spam editat** în scopul exploatării sexuale.

 

Din datele furnizate de IGPR, la solicitarea gândul, reiese că în primele zece luni ale acestui an, au fost sesizate 909 de cazuri de prostituţie, în creştere faţă de perioada similară a anului trecut. De asemenea, în primele 10 luni ale anului 2012 (1 ianuarie – 31 octombrie), au fost sesizate 732 de cazuri de prostituţie, comparativ cu 712 de cazuri în aceeaşi perioadă a anului 2011.

 

Aceleaşi date mai arată că, în primele 10 luni ale anului 2013, au fost sesizate 208 de cazuri de proxenetism. În aceeaşi perioadă a anului 2012, au fost sesizate 243, comparativ cu 207 de cazuri sesizate în acelaşi interval din 2011.

 

În ceea ce priveşte contravenţiile pentru prostituţie, numai în Bucureşti au fost aplicate în primele 11 luni ale anului circa 11.100 de amenzi cuprinse între 500 şi 1.500 lei, potrivit datelor furnizate gândul de către Poliţia Capitalei.

 

 

 

Datele au furnizate de Poliţia Capitalei pentru gândul

 

Noul Cod penal românesc: prostituţia nu mai e incriminată, ci doar proxenetismul

 

Odată cu intrarea în vigoare a noului Cod penal, de la 1 februarie 2014, prostituţia nu mai este incriminată, ci doar proxenetismul şi traficul de persoane în scopul exploatării sexuale.

 

„Prin noul Cod, se permite, cel puţin în această situaţie, practicilor ilegale să înflorească. Gândiţi-vă că prostiituţia, fiind doar contravenţie, cu atât mai mult victimele respective vor fi expuse reţelelor de traficanţi pentru că nu riscă decât o contravenţie. Până acum, atâta timp cât prostituţia era infracţiune, mai existau victime care depuneau plângere împotriva lor, acum, fiind contravenţie, chiar nu le mai pasă, mai ales că astea sunt infracţiuni care se probează cu martori şi este foarte greu să găseşti fete să depună mărturie împotriva celor care fac parte din aceste reţele”, a afirmat avocatul Iulian Urban, fost parlamentar, pentru gândul. După părerea acestuia, soluţia cea mai bună pentru România era ca prostituţia să rămână incriminată, “dar să fie legalizată, pentru că este exact pragul în care poţi să elimini reţelele de trafic de carne vie”.

 

Psiholog: Trei sferturi dintre victimele traficului de carne vie sunt **spam editat**

 

Franţa a decis recent amendarea celor care solicită şi plătesc pentru servicii sexuale. Germania, în schimb, a devenit un paradis sexual odată cu legalizarea prostituţiei, multe dintre prostitiuate fiind romance. Unele dintre ele ajung acolo fără voia lor, prin intermediul reţelelor de trafic de persoane. Potrivit datelor Agenţiei Naţionale Împotriva Traficului de Persoane (ANITP), solicitate de gândul, în primul semestru al acestui an au fost identificate 222 de victime ale traficului de persoane – exploatate sexual, toate fiind de gen feminin. Mai mult de jumătate dintre acestea, respectiv 130 de victime, erau **spam editat**e.

 

În anul 2012, au fost identificate 526 de victime, dintre care 279 **spam editat**e (271 fete şi 8 băieţi).

 

 

 

Datele provin de la ANITP

 

Reţelele de trafic de persoane au racolat în scopul exploatării sexuale, în ultimii trei ani, persoane, în principal, din judeţele Dolj, Iaşi, Olt, Timiş, Botoşani, Argeş, Constanţa, Braşov, Suceava, Arad Galaţi şi Mureş. De altfel, potrivit Agenţiei, aceste judeţe sunt şi în topul sclaviei sexuale. Principalele destinaţii în afara graniţelor ale persoanelor traficate în scopul exploatării sexuale sunt Italia, Germania, Spania sau Marea Britanie.

 

Psihologul Iana Matei, preşedintele organizaţiei „Reaching Out Romania”, care încearcă să refacă vieţile victimelor traficului de persoane, contrazice datele Agenţiei: “Cazurile de persoane traficate în scopul exploatării sexuale sunt mult mai mari. Noi nu raportăm date către Agenţia Traficului de Persoane pentru că ei impun să furnizăm şi CNP-ul victimelor sau alte date cu caracter strict personale, pe care fetele nu vor să le dea”.

Mars in morți matii la coteț ,ordinarule. Nu te ai plictisit sa tot ataci o femeie? Ești prost de dai in gropi . Zat,arătare împuțită .

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Atunci sa blocheze topicul frate, că așa nu știe lumea ce sa creada

 

   De asta fetele isi deschid zilnic topice noi, ca sunt troli care fac mizerie pe topicele lor. Eu l-am rugat pe admin sa imi deblocheze topicul, ca nu am timp sa imi deschid zilnic topic nou. Proxenetii si psihopatii fara ocupatie urmaresc fiecare miscare a fetelor pe  care au pus ochii si intervin cu rahaturi pe orice topic nou ai deschide.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...