Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! ANAISE 0762342118


Postări Recomandate

Salut baieti!!

 

Am vizitat aceasta domnisoara ieri,locatia ei se afla pe bulevardul unirii,apartamentul este ok,ingrijit,curat,cu prosopel la baie etc....cei care practica sportul asta stiu despre ce este vorba  :laugh2 .

Dupa dus am inceput cu un oral umed la cererea mea neprotejat,dupa care am pus caciulita si dai frate... am schimbat cateva pozitii si am finalizat pe corpul ei!

Despre Anaise va spun ca este o fata simpatica,un pic timida(cel putin asa mi s-a parut mie) dar ok.Vreau sa va spun ca ea este cea din poze,este plinuta intr-adevar dar are forme frumoase,cel putin sanii chiar mi-au placut,funduletul ok,cracii la fel,pentru cei care prefera femeile cu forme generoase,ea se incadreaza bine.

M-am dus la ea din curiozitate,am stat 25-30 de min,cadoul 100 ron/finalizarea,fara cim,fk am corupto pana la urma,eu zic ca a fost si un pic de chimie si s-a lasat sarutata de cateva ori!!! :hug1 

Una peste alta o fata ok,cred ca mai are de invatat,are ceva lipici si cred ca voi reveni!!

Ca note nu mai detaliez toata prestatiaei este de 8 iar ca locatie un 10.

Sa futeti bine dragi mei tovarsi!!! :bow 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Salut baieti!!

 

Am vizitat aceasta domnisoara ieri,locatia ei se afla pe bulevardul unirii,apartamentul este ok,ingrijit,curat,cu prosopel la baie etc....cei care practica sportul asta stiu despre ce este vorba  :laugh2 .

Dupa dus am inceput cu un oral umed la cererea mea neprotejat,dupa care am pus caciulita si dai frate... am schimbat cateva pozitii si am finalizat pe corpul ei!

Despre Anaise va spun ca este o fata simpatica,un pic timida(cel putin asa mi s-a parut mie) dar ok.Vreau sa va spun ca ea este cea din poze,este plinuta intr-adevar dar are forme frumoase,cel putin sanii chiar mi-au placut,funduletul ok,cracii la fel,pentru cei care prefera femeile cu forme generoase,ea se incadreaza bine.

M-am dus la ea din curiozitate,am stat 25-30 de min,cadoul 100 ron/finalizarea,fara cim,fk am corupto pana la urma,eu zic ca a fost si un pic de chimie si s-a lasat sarutata de cateva ori!!! :hug1 

Una peste alta o fata ok,cred ca mai are de invatat,are ceva lipici si cred ca voi reveni!!

Ca note nu mai detaliez toata prestatiaei este de 8 iar ca locatie un 10.

Sa futeti bine dragi mei tovarsi!!! :bow 

Multumesc dragul meu pentru recenzie te pupic si te mai astept
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...