Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare! Am fost acum o săpt aprox. la dra in cauză. O experiență neplăcută....

Nu cred ca intrasem de 2 min si deja mi-a cerut banii si desfacea prezervativul... (nu exagerez...). M-am cerut eu la duș ca na totusi veneam de la un drum de Buc.

În fine, pe scurt...am revenit în camera, aruncă un prezervativ pe o pula sculata 20%(cu greu) începe un oral de toata jena, după 1-2 min se cere la normal....pe o pula acum ajuns la un 60% (cu indulgență..) :)))

Nu merge nimic, incerc sa o pun capră...unde ma lovește un miros...nu tocmai placut... Atât imi mai trebuia.

M-am îmbrăcat si am plecat.(clar neterminat, ne- nimic..)

Concluziile le trageți voi.

Va salut

Link spre comentariu

Este o recenzie total negativa comparand cu recenziile precedente. Este ca si cum ai vizitat o cu totul alta domnisoara. In septembrie planuiesc sa vin la Brasov pentru 2 saptamani si chiar ma gandeam sa o vizitez pe domnisoara dar dupa recenzia ta mi-am luat gandul de la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Decizia iti apartine,eu doar mi-am expus experiența cu d-ra. E o vorba...cică la pomul lăudat sa nu te duci cu sacul...

Am mai fost eu asa, îndemnat de câteva recenzii buna si cand am ajuns...dezamăgire totală...dar na,trăim si învățăm:)))

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare! Am fost acum o săpt aprox. la dra in cauză. O experiență neplăcută....

Nu cred ca intrasem de 2 min si deja mi-a cerut banii si desfacea prezervativul... (nu exagerez...). M-am cerut eu la duș ca na totusi veneam de la un drum de Buc.

În fine, pe scurt...am revenit în camera, aruncă un prezervativ pe o pula sculata 20%(cu greu) începe un oral de toata jena, după 1-2 min se cere la normal....pe o pula acum ajuns la un 60% (cu indulgență..) :)))

Nu merge nimic, incerc sa o pun capră...unde ma lovește un miros...nu tocmai placut... Atât imi mai trebuia.

M-am îmbrăcat si am plecat.(clar neterminat, ne- nimic..)

Concluziile le trageți voi.

Va salut

Îmi pare rău că ai avut o experiență neplăcută!

Cine știe...poate a deranjat-o ceva,poate era într-o pasa proastă,poate nu se simțea bine,sau pur și simplu nu a fost "chimie"între voi,sunt multe variabile... Întradevăr cere banii înainte pentru că e pățită din cate mi-a povestit,dar daca asta o face sa se simtă mai bine din punctul meu de vedere e ok.Eu am rămas în relații bune cu ea.

 

Și eu eram de pe drumuri,programarea a fost respectată,m-a întâmpinat exact că în poze,fresh,am fost la dush,prosop curat,geluri, șampoane că la hotel de unica folosință,in dormitor lumânări parfumate,m-a relaxat cu un masaj din proprie initiativa,mă rog ...frumos...

 

După m-a întrebat cu ce să mă servească,am cerut o cafea,mi-a făcut,am stat la o țigară și palavre. Eu unul n-am ce să-i reproșez,nu m-am grăbit deloc,nu mirosea,mai mult chiar am venit pentru o ora și am stat doua. La final i-am atras eu atenția că am depășit timpul pentru că nu dădea semne să fi observat.

 

Toate cele bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Da... eu nu contest experientele avute de altii, eu doar am expus-o pe a mea.

Crede-mă, as fii vrut si eu sa scriu una pozitivă, în urma unei întâlniri frumoase.... in loc de una negativă, în urma unei întâlniri în care am aruncat pur si simplu 150 lei in 15 min.... de facut nimic...

Asta e...nu e bai.

Apropo, a mai fost acum cativa ani in Bv si stiam ca o cunosc de undeva (chiar i-am zis asta) si partea cea mai tare...E ca tot asa plecasem si atunci...

Repet, in fine, pt mine nu mai are importanță

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Apropo, am gasit-o si pe forum (am zis bine ca am mai vizitat-o mai demult) o găsiți la inactive, asta e un rebranding , a renunțat la contul vechi. Hmmm...

Da-ne si noua linkul cu profilul de la inactive, sa verificam...

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Cum se desfășoară o întâlnire alaturi de mine ? Este simplu . Atata timp cat esti o persoana care respecta femeia esti si tu la rândul tau respectat de catre mine.

 

Fii responsabil si foloseste PREZERVATIVUL !!!! Fara exeptie la mine totul este protejat oral + normal.

Nu accept persoane in stare de ebrietate sau sub influenta substanțelor interzise !!!!

 

Nu practic sexul anal , dominare , URO sau orice altceva care nu se afla in meniul meu.

 

Imi selectez clientela si nu accept sa fiu jignita , bruscată sau intimidata !!!!

 

Cadoul se oferă la inceput fara exeptie !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...