Sari la conținut

Yasmina 0748855712


coldfusion

Postări Recomandate

  • Oras:On-line
  • Oras:On-line

la scurt timp dupa ce scrii mesajul, iti apare in partea dreapta - jos, langa butoanele de citare si raspuns, un alt buton editeaza...dar cred ca e cam tarziu acum. doar adminii sa mai corecteze ca a trecut ceva timp de cand ai scris recenzia

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator ddaniel69
Reputație: 0

asa decurge actiunea......te priveste discret de la geam....iti spune sa astepti la usa de la intrare si sa intri cand iesie, intra vreunul.........de baie, nici pomeneala de igienizare preliminara la ea sau sa imi ofere mie......am cerut eu si mi.a raspuns mergi acolo, vezi ca asta e folosit mai putin..........o moda, sa ii platesc taxiul, ce treaba are asta nu inteleg..........la pat nu se implica de loc, degustat amar.......dupa primul numar nici maca nu s-a igienizat la baie...........vorbeste la telefon in acest interval............interesul ei este prosteala pe bani

locatie> 3

oral> 5 

aspect > 5

NU RECOMAND

Link spre comentariu

"ddaniel69"

 

Recenzia ta din pacate nu are nici inceput ,nici cuprins , dar nici un sfarsit. In primul rand nu stiu ce ai vrut tu sa spui intr-un final. Baie am in locatie...prosoape am curate...dusuri fac pe cat de des pisibil ptr. ca tin la igiena mea ... la telefon nu vorbesc in decursul intalnirii doar in pauza sau la sfarsitul actiunii si atunci cu cei de acasa doar daca e ceva urgent.

 

P.S: VROIAI SA TE FORTEZ EU SA FACI TU DUS?

Eu nu vreau sa intru in discutii ce nu isi au rostul dar sincer nu este nici o legatura in ceea ce spui.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

asa decurge actiunea......te priveste discret de la geam....iti spune sa astepti la usa de la intrare si sa intri cand iesie, intra vreunul.........de baie, nici pomeneala de igienizare preliminara la ea sau sa imi ofere mie......am cerut eu si mi.a raspuns mergi acolo, vezi ca asta e folosit mai putin..........o moda, sa ii platesc taxiul, ce treaba are asta nu inteleg..........la pat nu se implica de loc, degustat amar.......dupa primul numar nici maca nu s-a igienizat la baie...........vorbeste la telefon in acest interval............interesul ei este prosteala pe bani

locatie> 3

oral> 5

aspect > 5

NU RECOMAND

Ba vere..cred ca ai greșit recenzia...sau cel puțin așa mi se pare mie.

Ești primul care se duce această duduie la locatia ei și e pus să plătească taxiul...

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ba vere..cred ca ai greșit recenzia...sau cel puțin așa mi se pare mie.

Ești primul care se duce această duduie la locatia ei și e pus să plătească taxiul...

În urmă cu 2-3 săptămâni am vorbit cu Yasmina pentru o întrevedere şi a stabilit ea ora şi mi-a spus: " te costă 150 lei ora plus 20 lei taxiul ". Oi fi eu român dar nu pricep de ce să mergem 2 persoane spre aceeaşi destinaţie cu maşini diferite, mă oferisem să o duc cu maşina mea. Nu am mai sunat-o pentru confirmare pentru că mi-am rezolvat "neliniştile metafizice" la puţin timp după convorbirea în care Yasmina mi-a făcut generoasa ofertă. Bine că nu venea de la cosmeticiană ori de la solar.

În concluzie: nu te contrazic deoarece nu i-am plătit taxiul domnişoarei dar ... mi s-a solicitat acest lucru.

Link spre comentariu
Vizitator ddaniel69
Reputație: 0

nu pot sa filozofesc aici nu stiu ce fantezii despre recenzie si doar sa spun adevarul: implicare 0, oral de 5, o suge fara nici o implicare, adanc sau altceva, pozitii sta cum o pui insa nu se implica, un pic strimta si cu putine geamate de spectacol

cat priveste taxiul e foarte adevarat si nu s-a lasat fara sa ii platesc 20 lei, ca sa confirm pot spune ca mai era cu o bruneta slaba, care a ramas pe banca afara si cu care a plecat cu taxiul dupa

dar in fine, credeti ce vreti

si succes la dat cu banii aiurea

te duci la fufe fate, dar la ceva ce merita, iar rolul acestor discutii ar fi benefice pentru noi, nu pentru ele

Link spre comentariu

Dragii mei... hai sa va explic care e treaba pana la urma ca stiu despre cine e vb.

Eu in week-and vin la locatie doar cu programare. Ca sa ma aduca clientii de acasa cu masinile nu mi se pare normal sa fie vazuta azi intr-o masina si maine in alta. Eu cand fac o programare ptr sambata dau duminica ...cer comfirmare cu macar 1 ora inainte... si in plus ...pretul pe ora ptr servicii =150 ron ...e normal sa cer si bani de taxi...

NU cred ca este o avere 20 de lei. Mie nu mi se pare logic sa platesc taxi din banii mei. Daca vrei sa f..i platesti...

Am destula rabdare cu absolut toata lumea .si dupa cum am mai spus ma modelez dupa fiecare ...ca nu's Dumnezeu sa le stiu pe toate.

'ddaniel69' cred ca am fost foarte corecta cu tine si nu mai vb aberatii...

Daca nu ti-am fost pe plac trebuia sa-mi spui direct ceea ce vrei si ceea ce-ti place.

 

HAI SA LASAM PROSTIILE SI SA REVENIM LA RECENZII.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Si nu inteleg ce e cu taxiul...daca zici ca ai fost la mn....

Ne cam luați putin de prosti.... La inceput nu știai nimic de taxi, apoi vag ti-ai amintit ca de fapt ceri bani de taxi spre final te-ai luminat bine de tot si vrei sa revenim la recenzii !?! :))))) nu cred ca suntem toti la fel de prosti.... Urat din partea dumneavoastra domnisoara iasmina... Urat!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Sa ma fut pe linoleum daca am auzit una mai tare ca asta....auzi la Yasmina....tre sa platim taxiul in weekend daca vrem ca ea sa se miste de acasa la locatie. Ce vorbesti frate.....strategie, nu gluma...

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Locatie - 7,5 - garsoniera , apa calda, prosop curat, fara papuci, pat mic cam obosit


Fata - 9,5 - bine hranita, 1,70, sani marisori nr. 3-4 si fund made in Hell - brazilianca mai ales ca o ajuta si tenul, curata, epilata proaspat


Oral - 8 - neprotejat - cam ajutat de mana, fara DT, CIM, o limba, doua pe accesorii.


Normal - 10 - protejat - a fost in chef, cu doar 2 pozitii, lady on top cand m-a calarit perfect si finalizare in caprita&doggy cand ma ridica in cer vederea fundului ei generos, stramta si bine lubrifiata.


Tarif - 100 lei - 35 minute.


 


Am trecut la actiune cu un oral rapid si dupa aia normalul pentru care venisem cu un rodeo frumos din partea ei si dupa aia pompand pe la spate cu fundul brazilian in fata. M-am simtit bine ca de fiecare data cu aceasta bruneta de treaba la care raportul calitate/pret e supraunitar totdeauna.


 


Recomandare - desigur pentru pretul corect si fundul deosebit de apetisant.

  • Like 3
Link spre comentariu

Yasmina ai mai slabit ? sau mi se pare mie? in ultimile poze arati foarte bine :)

 

 

Buna ziua ! Intr-adevar am mai slabit putin! Trebuie sa arat foarte bine ... Tin la aspectul meu si igiena mea! Am facut mari eforturi si inca ma tin  de ele sa fiu pe placut tuturor... Pe zi ce trece trebuie sa fiu tot mai BUNA...

 

PROGRAM: 10 - 18  ( + 1 - 1 ORA) DEPINDE DE PROGRAMARI

 

 

HALAT:       ORAL (NE)PROTEJAT + NORMAL PROTEJAT

 

   1 NR ( 20 MIN) - 100 RON                  \

    1 ORA (60 MIN)- 150 RON                  -   +50 LEI PTR CATE O FANTEZIE ( URO ,SCATO,SQUIRT)

   1 ORA 30 MIN - 3 NR - 200 RON        /

 

   TELEFON : 0748855712

 

    ID MESSENGER: [email protected]

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...