Sari la conținut

Yasmina 0748855712


coldfusion

Postări Recomandate

 Sunt la locatie cu program de lucru: 10- 17. Ma gasiti la nr. de telefon 0748855712.


 


Halat: 100 ron 1 nr : oral (ne)protejat normal protejat


   


           150 ron  1 ora : 2 nr oral si normal


 


           200 ron 1 ora 30 min: 3 nr ... oral si normal


 


         URO   SCATO    SQUIRT  MASAJ DE RELAXARE :  50 LEI IN PLUS ( la nr sau ora)


      


         LOCATIE:  Gara Nicolina


  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna ziua tuturor!

 

Am vizitat-o pe d-ra Yasmina.

 

Voi descrie pe scurt experiența cu ea.

 

Având în vedere că stau aproape de ea, în lipsă de altceva, am zis ca merită încercată, având în vedere că media recenziilor e una bună.

 

Am sunat, a fost disponibilă peste câteva minute, am mai aşteptat jos, desigur, în jur de 15 min.

 

Fata nu arată rău la corp, bine proporționată, sâni ok dar lăsați, fundul frumos, înaltă, blondă, pe tocuri. Undeva la 8 la corp.

 

Locația - o garsonieră care arăta deloc special. O canapea, un fotoliu, si mobilă veche. Nu am folosit baia, făcusem duş înainte. Vedere frumoasă de la geam, asta pot spune. În rest, slăbuț. Nota 5

 

Acțiunea: sunt subiectiv, cum sunt, de altfel, toate recenziile de aici. Nu mi-a plăcut deloc. Nu e deloc caldă, nu interacționează, nu răspunde la stimuli, e foarte tăcută, atitudine zero. Poate nu am făcut eu click cu ea, sau poate sunt obişnuit cu Andreea de la top, unde merg de obicei.

 

Am făcut un oral, soft, eu pe fotoliu. Cu întrebari: "dar de ce să ma uit la tine?", "cum să termini în gură?", în fine. Doar capul intra asa putin, asta e oralul. Repet, daca nu imi place mie, nu inseamna ca e rau, fiecare cu ce ii place. Pentru mine e de 4. finalizare hand job, mai mult eu, ca ea obosea la mână, şi nu am ținut-o vreo 3 ore, ci vreo 10-15 minute tot oralul.

 

Tarif: 100 lei nr. 150/h parcă.

 

Atitudinea nu e ceea ce îmi place. Nu am ce notă să dau.

 

Oral: 4

Corp: 8, arată binişor, cu potențial dacă ar fi îmbrăcată mai provocator.

Locație: 5

 

Strict subiectiv, nu îmi place, nu revin.

 

Salut.

  • Like 11
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:moon
  • Oras:moon

Buna ziua tuturor!

 

Am vizitat-o pe d-ra Yasmina.

 

Voi descrie pe scurt experiența cu ea.

 

Având în vedere că stau aproape de ea, în lipsă de altceva, am zis ca merită încercată, având în vedere că media recenziilor e una bună.

 

Am sunat, a fost disponibilă peste câteva minute, am mai aşteptat jos, desigur, în jur de 15 min.

 

Fata nu arată rău la corp, bine proporționată, sâni ok dar lăsați, fundul frumos, înaltă, blondă, pe tocuri. Undeva la 8 la corp.

 

Locația - o garsonieră care arăta deloc special. O canapea, un fotoliu, si mobilă veche. Nu am folosit baia, făcusem duş înainte. Vedere frumoasă de la geam, asta pot spune. În rest, slăbuț. Nota 5

 

Acțiunea: sunt subiectiv, cum sunt, de altfel, toate recenziile de aici. Nu mi-a plăcut deloc. Nu e deloc caldă, nu interacționează, nu răspunde la stimuli, e foarte tăcută, atitudine zero. Poate nu am făcut eu click cu ea, sau poate sunt obişnuit cu Andreea de la top, unde merg de obicei.

 

Am făcut un oral, soft, eu pe fotoliu. Cu întrebari: "dar de ce să ma uit la tine?", "cum să termini în gură?", în fine. Doar capul intra asa putin, asta e oralul. Repet, daca nu imi place mie, nu inseamna ca e rau, fiecare cu ce ii place. Pentru mine e de 4. finalizare hand job, mai mult eu, ca ea obosea la mână, şi nu am ținut-o vreo 3 ore, ci vreo 10-15 minute tot oralul.

 

Tarif: 100 lei nr. 150/h parcă.

 

Atitudinea nu e ceea ce îmi place. Nu am ce notă să dau.

 

Oral: 4

Corp: 8, arată binişor, cu potențial dacă ar fi îmbrăcată mai provocator.

Locație: 5

 

Strict subiectiv, nu îmi place, nu revin.

 

Salut.

finalizarea unde a fost? CIM, COF, COB?

 

multumesc!

Link spre comentariu

 

 Sunt la locatie cu program de lucru: 10- 17. Ma gasiti la nr. de telefon 0748855712.

 

Halat: 100 ron 1 nr : oral (ne)protejat normal protejat

   

           150 ron  1 ora : 2 nr oral si normal

 

           200 ron 1 ora 30 min: 3 nr ... oral si normal

 

         URO   SCATO    SQUIRT  MASAJ DE RELAXARE :  50 LEI IN PLUS ( la nr sau ora)

      

         LOCATIE:  Gara Nicolina

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:moon
  • Oras:moon

hai ca am trait sa o vad si pe asta, de ce mi-ai dat minus? ti-am pus o intrebare simpla, iar tu in loc sa raspunzi sau sa nu ma bagi in seama, era mult mai elegant, imi dai un minus????

am citit in primele tale recenzii ca ai intrat la masaj cu un cuplu...si eram interesat sa vad ce tarif ar fi fost pentru acest tip de serviciu,

nu te mai deranjez, o zi placuta sa ai!

  • Like 2
Link spre comentariu

 Sunt la locatie cu program de lucru: 10- 17. Ma gasiti la nr. de telefon 0748855712.


 


Halat: 100 ron 1 nr : oral (ne)protejat normal protejat


   


           150 ron  1 ora : 2 nr oral si normal


 


           200 ron 1 ora 30 min: 3 nr ... oral si normal


 


         URO   SCATO    SQUIRT  MASAJ DE RELAXARE :  50 LEI IN PLUS ( la nr sau ora)


      


         LOCATIE:  Gara Nicolina


  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

 

 Sunt la locatie cu program de lucru: 10- 17. Ma gasiti la nr. de telefon 0748855712.

 

Halat: 100 ron 1 nr : oral (ne)protejat normal protejat

   

           150 ron  1 ora : 2 nr oral si normal

 

           200 ron 1 ora 30 min: 3 nr ... oral si normal

 

         URO   SCATO    SQUIRT  MASAJ DE RELAXARE :  50 LEI IN PLUS ( la nr sau ora)

      

         LOCATIE:  Gara Nicolina

Te pup,mersi c nu ai ridicat preturile ;

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...