Sari la conținut

Yasmina 0748855712


coldfusion

Postări Recomandate

Va salut!

 

Miercuri am avut ocazia sa trec pragul dsoarei Yasmina, pragul din zona Garii Internationale.

 

Dsoara s-a dovedit a fi o prezenta placuta, ceva la 165cm, 60kg, sanii putin lasati, dar placuti, iar fundul.. Probably the best ass in the world!

 

Am optat pentru un numar, oral neprotejat si normal protejat, la care domnisoara a dat semne de rezistenta. Oralul a fost piperat cu de toate, insa fara DT, CIM, CIF. Normalul... omg ce fund!

 

Ramane sa revin pentru restul timpului pana la o ora la solicitarea dumneai!

 

Locatie: 7 - garsoniera, curat

Fizic: 8

Oral: 7

Normal: 9 (nu a fost prea mare, nu a durut, OMG ce fund!)

Per total, ma declar multumit. Astept invitatia la nr 2 ;)

  • Like 9
  • Minus 9
Link spre comentariu

Dragul meu " Romanasul " ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea! Te mai astept cu mare drag! Iti doresc o zi cat mai frumoasa!

 

 

 

Sunt disponibila de luni pana vineri de la ora 10:00 pana la ora 20:00 in functie de programari , iar sambata si duminica sunt zilele mele libere, pot fi disponibila si in aceste zile doar cu programare facuta pana vineri seara pana la ora 18:00 .

 

.

  • Like 3
Link spre comentariu

Dragii mei, vroiam sa va spun ca si maine 9.05.2015 voi fi la locatie cu program de lucru: 10- 17. Ma gasiti la nr. de telefon 0748855712.

 

Halat: 100 ron 1 nr : oral (ne)protejat normal protejat

   

           150 ron  1 ora : 2 nr oral si normal

 

           200 ron 1 ora 30 min: 3 nr ... oral si normal

 

         URO   SCATO    SQUIRT  MASAJ DE RELAXARE :  50 LEI IN PLUS 

      

         LOCATIE:  Gara Nicolina

 

 

   Va transmit multi pupici si va astept cu programari... :atm 

  • Like 1
Link spre comentariu

Halat: 100 ron 1 nr : oral (ne)protejat normal protejat


   


           150 ron  1 ora : 2 nr oral si normal


 


           200 ron 1 ora 30 min: 3 nr ... oral si normal


 


         URO   SCATO    SQUIRT  MASAJ DE RELAXARE :  50 LEI IN PLUS 


      


         LOCATIE:  Gara Nicolina


 


 


   Va transmit multi pupici si va astept cu programari...


  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Buna Yasminica cf papusico te-am vazut azi ...stii tu unde te-am atins discret pe umar ca mai erai cu o tipa bruneta, dar ma zapacit din nou funduletul tau bombat ce se zarea prin colantii aia transparanti ce se faceam vizibili bikynii si posterioarul ala fenomenal...:* abea astept sa ne mai revedem pupici dulci, esti o fata de TOP

  • Like 1
Link spre comentariu

Halat: 100 ron 1 nr : oral (ne)protejat normal protejat


   


           150 ron  1 ora : 2 nr oral si normal


 


           200 ron 1 ora 30 min: 3 nr ... oral si normal


 


         URO   SCATO    SQUIRT  MASAJ DE RELAXARE :  50 LEI IN PLUS 


      


         LOCATIE:  Gara Nicolina


 


        telefon: 0748855712


 


     id messenger: [email protected]


  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

De mult vroiam sa ajung la yasmina dupa ce am vazut recenziile de aici dar nu raspundea la telefon asta pana acum vreo 2sapt in urma cand a raspuns fiind prin zona unde activeaza o sun raspunde si ma indruma pana la bloc nestiind sigur ce sa faca daca ma primeste sau nu fiindca credea k sunt **spam editat** luinduse dupa voce. In sfarsit ajung la scara si imi spune pana intre cineva k era inchisa usa, si am noroc fiindca atunci a urcat cineva si hop su eu dupa el urc in lift la et 9 o sun iar sami spuna usa si ajung la ea.

Surpriza dupa usa o blonda in lenj intima pe tocuri frumusica chiar la fata cu putina burtica dar nu deranjeaza deloc sanii mari dar lasati putin fiindca cred k are copil (fetita fiindca are tatuat numele ei ) dar piesa derezistenta e fundul ei ssuper bombat.

Ii spun k vreau sa ma racoresc putin imi da prosop baia curata nu ai treaba ai tot ce.ti trebuie. Ies de la dus si incepem cu un oral reciproc mai mult eu ma intind pe pat si pune curu ala superb pe fata mea si ma lasa sa mi fac de cap in acest timp incearca si ea sa l ia la pupu putin dar nesemnificativ eu fiind concentrat pe troasca ei super umeda moale si gustoasa :)) .

Ii zic totusi sa il ia si ia un pic la pupu il ia si se vede k stie diar k trepuia mai mult. da atentie la oo .

Trecem la normal cu ea deasupra dupa schimbam si tot asa ceva timp pana cand zice sa incerc sa termin findca trecuse ceva timp si avea dreptate miam luat un nr. Ii zic k asa imi dau eu drumu greu nush dc si am continuat destul timp pana mam lasat pagubas k eram si obosit si oricum trecuse timpu ea sa pus pe fotoliu drzbracata eu continuind sal iau la mana pana miam dat drumu .

Mam dus la baie imbracat si plecat cu toate k as fi stat acolo toata ziua fiindca eo prezenta placuta cu toate k in unele momenta parea plictisita dar nu sunt carcotas plus k era cald afara si cu totii stim k vara suntem asa putin mai relaxati k sa zic asa .

Si acum notele

Locatie : gardoniera curata, baie curata cu prosop uscat gel dush tot ce trebuie 9

Aspect : blonda frumusica, cu un cur bestial sani mari dar lasati putin si putina burtica care nu da rau 8.5

Oral: nu prea mia facu dar cat a facut sa vazut k stie doar k probabil nu ia placut cariciu meu :))7

Normal: se implica are rabdare poti so pui cum vrei k nu zice nimik 9

 

In concluzie o prezenta placuta care merita si sunt sigur k daca o prinzi intro zi buna iti da de vorbesti singur MERITA VIZITATA!!!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...