Sari la conținut

Alice mall Vitan 👀👄


Postări Recomandate

  • Oras:Vitan
  • Oras:Vitan

Am prins.o si eu intr.o seara, programare respectata, ea draguta la fata cu niste urme din pubertate cred, un zambet frumos, inaltuta si bine facuta. I.am dat banii pt o fin, m.am dus la dus si am inceput actiunea. Oral bun, fk, 69 , pizda frumoasa, lubrifiant, sex normal, gemete false, terminat, imbracat si plecat.

Note : 8 pe linie la oral normal gfe si locatie, igiena buna, manichiura, pedichiura mov ca.n poze.

Concluzia: de revenit clar, corecta, la un pret ok si un program destul de bun.

100lei fin.

Ms pentru recenzie! Te pup
  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pacat , scurta cariera .

Stai linistit ...cariera ei este destul de veche  pe aici  (cu cel putin 4 Topice deschise)

Urmeaza un nou rebranding cu schimbarea  nr. de tel , a pozelor si a locatiei  (este obisnuita)

 

Intrebati-o doar de numele ei de scena : Denisa , Ioana , Gabitza , Alexandra , Alexia .... sa vedeti ce zice  :laugh2

 

PS:E din gama lui Cinestie , .lansate la apa pe aici  :no2  Ia spune Cinestie , ca vad ca te uiti repede , asa-i  ?  Ce dracu' daca nici eu nu stiu d'astea   :laugh2

  • Like 10
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Stai linistit ...cariera ei este destul de veche pe aici (cu cel putin 4 Topice deschise)

Urmeaza un nou rebranding cu schimbarea nr. de tel , a pozelor si a locatiei (este obisnuita)

 

Intrebati-o doar de numele ei de scena : Denisa , Ioana , Gabitza , Alexandra , Alexia .... sa vedeti ce zice :laugh2

 

PS:E din gama lui Cinestie , .lansate la apa pe aici :no2 Ia spune Cinestie , ca vad ca te uiti repede , asa-i ? Ce dracu' daca nici eu nu stiu d'astea :laugh2

Miky , nu ma intereseaza , era misto gagica !!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...