Sari la conținut

Alice mall Vitan 👀👄


Postări Recomandate

  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

Stai linistit ...cariera ei este destul de veche  pe aici  (cu cel putin 4 Topice deschise)

Urmeaza un nou rebranding cu schimbarea  nr. de tel , a pozelor si a locatiei  (este obisnuita)

 

Intrebati-o doar de numele ei de scena : Denisa , Ioana , Gabitza , Alexandra , Alexia .... sa vedeti ce zice  :laugh2

 

PS:E din gama lui Cinestie , .lansate la apa pe aici  :no2  Ia spune Cinestie , ca vad ca te uiti repede , asa-i  ?  Ce dracu' daca nici eu nu stiu d'astea   :laugh2

asa de smechera era vagaboanta asta?decand e pe piata?

si cand citesti ce cuminte si ascultatoare e ea in recenzii :)

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

A plecat in afară? La asta te referi ?

Stiu ca voia sa plece

nu cred ca are sanse prea mari pe afara si nu zic asta cu rautate.afara a plecat marfa de calitate aici au ramas tiganciile si maimutele lesinate dupa bani.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

asa de smechera era vagaboanta asta?decand e pe piata?

si cand citesti ce cuminte si ascultatoare e ea in recenzii :)

Initial am vrut sa-ti dau un raspuns mai amplu dar m-am razgandit.Pe scurt; Miky- 8600 de postari nicio recenzie versus 25 de recenzii foarte bune si dupa parerea ta el detine adevarul absolut  :slap2

  • Like 23
  • Minus 20
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Miky , nu ma intereseaza , era misto gagica !!

Daca te duci dupa CINESTIE .....toate sunt misto (cel putin de 9)  :laugh2  bineanteles ca  decizia e doar a ta 

 

PS: Ptr. CINESTIE  .....25 de Recenzii bune   :slap2   ...cand urmeaza a 26-a ? Vezi ca sunt pe faza....sa fie tot d'aia "misto" ....si musai cu pauza la oral    :)

  • Like 8
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Daca te duci dupa CINESTIE .....toate sunt misto (cel putin de 9) :laugh2 bineanteles ca decizia e doar a ta

 

PS: Ptr. CINESTIE .....25 de Recenzii bune :slap2 ...cand urmeaza a 26-a ? Vezi ca sunt pe faza....sa fie tot d'aia "misto" ....si musai cu pauza la oral :)

Am fost la domnisoara , am si recenzat-o . Era chiar ok.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cine a fost si o cunoaste stie ca e o fata super. eu unul o respect , e viata ei si face ce vrea,nu e frumos sa o critice lumea aiurea. sa nu se inteleaga ca ii i-au apararea, dar decat sa scrii de rau ,mai bine taci si e mai frumos.o zi buna. la toata lumea , asteptam sa se intoarca daca e cum se zice ca a plecat.

Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

cine a fost si o cunoaste stie ca e o fata super. eu unul o respect , e viata ei si face ce vrea,nu e frumos sa o critice lumea aiurea. sa nu se inteleaga ca ii i-au apararea, dar decat sa scrii de rau ,mai bine taci si e mai frumos.o zi buna. la toata lumea , asteptam sa se intoarca daca e cum se zice ca a plecat.

Nu este chiar așa, aici este un forum de informare sau ma rog asa se vrea nu scriem doar lucrurile bune

Colegul Miky o confundă pe Alice cu alta fata plus ca are un conflict cu "cinestie".....treaba lor

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu este chiar așa, aici este un forum de informare sau ma rog asa se vrea nu scriem doar lucrurile bune

Colegul Miky o confundă pe Alice cu alta fata plus ca are un conflict cu "cinestie".....treaba lor

cum am zis mai sus. mie imi place de Alice. nu ma intereseaza daca a facut si altceva in trecut. e normal. sa isi traiasca viata, dar e cea mai simpatica si amabila din cate am intalnit eu. o seara buna la toti

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

Initial am vrut sa-ti dau un raspuns mai amplu dar m-am razgandit.Pe scurt; Miky- 8600 de postari nicio recenzie versus 25 de recenzii foarte bune si dupa parerea ta el detine adevarul absolut  :slap2

nimic personal,dar daca ar fi sa ma iau dupa unul care se baga peste tot si bombardeaza toipcele cu informatii de te crucesti si sa ma iau dupa miki,as merge pe mana lui miki fara sa stau pe ganduri

 

si app de recenzii...ce recenzii? ca in ultima perioada iti bati joc de toti si scrii in batjocora  ,,,acum n-am timp revin cu detalii'' sau ,,am fost, detalii mai tarziu'' cu toate ca nu  mai faci nimic .

Pe mine ma doare-n pula ca nu astept pana futi tu sau altul daca mi se pune pata pe o vagaboanta,doar ca asta da de inteleles ca iti bati joc de ceilalti de pe forum

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

Am fost la domnisoara , am si recenzat-o . Era chiar ok.

de aceea mi se pare si mie ciudat,nu era ea o frumusete rara dar era amabila si cauta sa se faca placuta si sa crezi ca esti cu o iubita in pat.

probabil ca e pe la constanta ca a mai fost plecata pe acolo.revine in toamna :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

de aceea mi se pare si mie ciudat,nu era ea o frumusete rara dar era amabila si cauta sa se faca placuta si sa crezi ca esti cu o iubita in pat.

probabil ca e pe la constanta ca a mai fost plecata pe acolo.revine in toamna :))

Da dubioasa disparitie , fara sa anunte nimic , mai ales ca era foarte activa pe topic !

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Da dubioasa disparitie , fara sa anunte nimic , mai ales ca era foarte activa pe topic !

 

 
plecata in luna de miere cu Cinestie ...din cate am auzit :)
  • Like 7
  • Minus 13
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...