codered Reputație: 3190 Postat Septembrie 19, 2012 Oras:Oradea Oras:Oradea Postat Septembrie 19, 2012 Astazi pe anuntul :"MIRUNA, Marriott, exista un mic paradis unde visul oricarui barbat poate deveni realitate, vei intra in lumea celei mai senzuale domnisoare, lux, discretie si calitate, suna-ma,"300lei0732.998.409 sau 0732998409 Pozele sunt WOOWWW! Am s-o vizitez cat de curand, pana atunci imi poate oferi cineva detalii?
Vizitator oly Reputație: 0 Postat Septembrie 19, 2012 Postat Septembrie 19, 2012 Da. Fata de la pagina 5 ) 1
Ape Primate Reputație: 151 Postat Septembrie 19, 2012 Telefon: [email protected] Oras:Bucuresti Telefon: [email protected] Oras:Bucuresti Postat Septembrie 19, 2012 Hai sa nu-i dam inaca-n cap si sa mai asteptam pana o mutam la "De evitat".. Recenta experienta cu Laura - Camera de comert ne-a invatat ca uneori ne pripim sa ingrapam bunaciuni reale la "De evitat". Ca un fan al categoriei, dar totusi om cu un singur penis nu m-ar deranja sa le mai descopere si altii si sa ma bucur si eu de descoperirea lor. E clar ca pozele-s sunt cele de pe linkul postat de oly. La fel de clar e si ca la detaliile de pe site-ul cu pricina locatia e Cluj.... Totusi, exista posibilitatea ca fetei sa nu-i fi mers in cariera de modeling si sa se fi reprofilat... La fel de bine se poate sa fi fost intr-atat de talamba incat sa puna la anunt pozele facute la photo-shoot-ul cu pricina... pfiiu daca combinatia celor 2 supozitii (si buna si talmba) se dovedeste a fi reala ... I may have to marry this girl! Editat dupa 1 minutUuups... Iar am postat prea tarziu! Ce vigilenti sunt moderatorii saptamana asta... 1
Vizitator oly Reputație: 0 Postat Septembrie 19, 2012 Postat Septembrie 19, 2012 Daca intradevar fetei nu prea ia mers cu modelingul,sunt aproape sigur ca in meseria de escorta are un doi clienti asigurati ( eu primul dupa care urmeaza codered ). dar...sanse sa fie ea sunt cam cat are rapid sa castige campionatul anul asta )
Vizitator Raffaello Reputație: 0 Postat Septembrie 19, 2012 Postat Septembrie 19, 2012 Da cu Rapiduletu' ce ai sefu?
codered Reputație: 3190 Postat Septembrie 20, 2012 Oras:Oradea Oras:Oradea Autor Postat Septembrie 20, 2012 Oly, nu stiu cum ai dibuit-o,dar "thanks for the warning".Eu cred am sa o sun si ii bag chestia cu fata de la pagina 5,sa vedem ce spune !
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum