Sari la conținut

0726360502 - Alessandra


Postări Recomandate

  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

O poza cu dotarea?

Caută pe Google... Dc sa dai un asemenea mesaj unei femei așa frumoase și deosebite cum este ea. Ești un frustrat care caută băgare in seama.... Nu apreciezi și nu înțelegi nimic. Vezi că pe net găsești material pentru sesiunea ta de ononist.

  • Like 2
Link spre comentariu

Mda, daca chiar va intereseaza aceste detalii si multe altele. uitativa mai atent in topicul Alexandrei . cu siguranta gasiti tot ce doriții fara a mai da mesaje inutile si repetative 😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o astazi pe Alessandra, fiind venit in trecere prin Bucuresti, am stabilit la telefon toate detaliile si pretul. Apartamentul este langa piata iancului, usor de gasit. M-a asteptat doar invelita cu un prosop si formele ei se vedeau foarte bine.

 

Locatia 9/10 foarte curata si cocheta , patul matrimonial e moale si comod

 

ON 10/10 buzele ei sunt absolut foarte moi si cuprind si domnii bine dotati

 

AP 10/10 fundul ferm si stramt, dar se si dilata usor si poti intra adanc cu putina grija si atentie, personal imi place ea sa stea si eu sa dau, dar la silueta ei are potential sa se miste bine in orice pozitie

 

GFE 10/10 poate fac eu ceva bine, dar cu putin respect si profesionalism presupun ca se comporta asa cu orice client

 

Pret 250 lei/ finalizare

 

Sper sa ne revedem la Cluj!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o astazi pe Alessandra, fiind venit in trecere prin Bucuresti, am stabilit la telefon toate detaliile si pretul. Apartamentul este langa piata iancului, usor de gasit. M-a asteptat doar invelita cu un prosop si formele ei se vedeau foarte bine.

 

Locatia 9/10 foarte curata si cocheta , patul matrimonial e moale si comod

Ms iubițel

 

ON 10/10 buzele ei sunt absolut foarte moi si cuprind si domnii bine dotati

 

AP 10/10 fundul ferm si stramt, dar se si dilata usor si poti intra adanc cu putina grija si atentie, personal imi place ea sa stea si eu sa dau, dar la silueta ei are potential sa se miste bine in orice pozitie

 

GFE 10/10 poate fac eu ceva bine, dar cu putin respect si profesionalism presupun ca se comporta asa cu orice client

 

Pret 250 lei/ finalizare

 

Sper sa ne revedem la Cluj!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o astazi pe Alessandra, fiind venit in trecere prin Bucuresti, am stabilit la telefon toate detaliile si pretul. Apartamentul este langa piata iancului, usor de gasit. M-a asteptat doar invelita cu un prosop si formele ei se vedeau foarte bine.

 

Locatia 9/10 foarte curata si cocheta , patul matrimonial e moale si comod

 

ON 10/10 buzele ei sunt absolut foarte moi si cuprind si domnii bine dotati

 

AP 10/10 fundul ferm si stramt, dar se si dilata usor si poti intra adanc cu putina grija si atentie, personal imi place ea sa stea si eu sa dau, dar la silueta ei are potential sa se miste bine in orice pozitie

 

GFE 10/10 poate fac eu ceva bine, dar cu putin respect si profesionalism presupun ca se comporta asa cu orice client

 

Pret 250 lei/ finalizare

 

Sper sa ne revedem la Cluj!

Mulțumesc frumos 😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...