Sari la conținut

0726360502 - Alessandra


Postări Recomandate

  • Oras:Iancului
  • Oras:Iancului

Mai alabama mancami ai supozitoru de sfanta Marie sa iti meargă bine tot anu... Vad ca stii cam multe de Ale eu zic ca ar trebui sa mananci mai mult cacat si tu si posta ta.... Roaga te tu sa te ierte sf Marie ca ti ai rupt gaozu 🤣🤣🤣🤣🤣 si ce sa zic... Ceapa e sanatoasa 🤣🤣🤣🤣 parfum natural 🤣🤣🤣🤣

 

O zi buna tuturor â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Aoleu cănd îi aud pe uni fată cu sf maria sau isus mi se ridică păru în cap .

 

 

Vă da cumva maria să măncați sau vă intretine ea copii sau vă aduce ea banii...

 

Păcate..poi ea e mai păcătoasa ca noi după ce a fost crucificat fisu a fugit cu pularău în paris ce dracu 🤣

 

Si nevastăsa lui isus a fost maria tereza fostă prostituată ce dracu..

 

Si prima femeie de pe glob eva tot o curvă a fost după ce ia zis Dumnezeu să nu crape din măr ea tot a crăpat măru si asa mai departe despre ce vorbim

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Am inteles...deci oricine face o recenzie cu anumite neplaceri este pus ca varianta Fake ? Haha

Alessanda este trecuta si arata imbatranita si obosita. Regret enorm ca am fost sa o vizitez . Iar gura nu ii mirosea a carii ii mirisea a ceapa.

Colegele astea de apartament care se baga ca suppzitorul unde nu trebuie va rog sa va abtineti ca nu am pus recenzia mea pentru voi ci pentru viitori clienti.

 

Am dat nota si de 10 si de 3 pana la urma care este problema ?? Asta a fost experienta mea si punct.

Nu exista inca in romania ts de calitate iar ea daca era top inca ramanea in italia asa cum a stat pana acum nu venea aici. Rog adminul sa imi baneze contul pentru ca nu mai vreau sa intru si sa vb aici

 

De astazi a inceput postul Sfintei Marie asa ca apropiati-va la rigaciunea 2 saptamani si lasati pacatele trupesti. Sanatate !

acum hai sa nu mai mancam. anunta inainte sa nu mancam ceapa , Eu de a dracu mananc usturoi sa nu aveti tendinta de a saruta cu forta .

eu nu sunt colega de apartament cu nici una , dar afla ca de cate ori am fost la ea in casa nu am vazut mizerie sau sa miroasa urat .

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Discutii referitoare la religie pe un site de sex nu-si au rostul. Maria Magdalena chiar este numita cea mai mare curva Biblica. Plus ca Iisus a mai spus ceva: primii sa arunce piatra cei care sunt nevinovati. Si nu a mai aruncat nimeni.

 

Poate ca Afrodita, in necredinta ei, crede mai mult decat o face Alabama, care pare sa nu stie ca in primul rand nu te lauzi cu credinta ta, mai ales pe un site ca asta. 

 

Daca crezi, indiferent in ce crezi, Dumnezeu, Iahve, Budha, Santa Muerte, Geea, Zeitatile indiene ale sexului sau in Zeul Apei Calde si a Pateului de Ficat, nu fa din credinta ta un tam-tam galagios, ci incearca sa o porti in suflet, in liniste si in tacere.

 

Dar, cum am spus, nu este un subiect de discutii pe care sa-l porti pe un asemenea site.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Omg o dam in biserica acuma si sf maria pe bune:)))))) este simplu tot ce este ciudat este ca se vb urit despre alessandra si aiurea dar daca studiem umpic forumul mai nou vedem clienti care parca Erau discreti si retrasi acuma ii vezi cum acepta poze cand si-o trag sau ca tin in brate pe respectiva wtf bai frate AICI NU COMENTATI CAND VA FACE POZE SI SUNTETI PUSI PE NIMFOMANE UNDE II DISCRETIA VOASTRA SI INTIMITATEA SI VOI AVETI TUPEUL SA VB AIUREA LA ADRESA ALESSANDREI PE BUNE ............

Link spre comentariu

Sa revenim la ale noastre zic.

 

Am vizitat o pe Alessandra. Vreau sa va spun ca demult cautam transexuale pe publi 24 la care sa merg pt prima data...insa pur si simplu n aveam curaj...insa pozele Alessandrei m au atras cel mai mult...

 

Alessandra a fost prima mea experienta cu o trans...si vreau sa spun ca am avut f multe emotii...nu stiam cum va fi..insa Alesandra prin felul ei de a fi m a facut sa scap de emotii

 

 

 

Locatia: Iancului....usor de ajuns..apartamentul dpmdv arata f bine

 

 

 

Si acum sa spun cateva cuvinte despre intalnire... cand mi a deschis usa am ramas surpins placut de frumusetea Alesandrei...mi a placut ca e foarte feminina...Sanii sunt absolut superbi.....iar Alessandra chiar e frumoasa...daca o vezi pe strada..cu siguranta intorci capul dupa ea! Am inceput cu preludiul cu sarutari pe sani iar apoi un oral bun facut de Alessandra... Excitat fiind a montat prezervativul si am pus o caprita..pozitia mea preferata in care am si terminat...

 

Imi place de Alessandra ca e o femeie cu mult bun simt....purtati va frumos cu ea si cu siguranta ea se va purta la fel de frumos....

 

 

 

Programul de lucru: eu am vizitat o ziua...

 

 

 

Note: Oral - 9

 

Anal- 10

 

Tarif: am stat o finalizare.. 250 de lei

 

 

 

Concluzia: eu imi fac abonament...deci recomand cu incredere!

  • Like 1
Link spre comentariu

Sa revenim la ale noastre zic.

 

Am vizitat o pe Alessandra. Vreau sa va spun ca demult cautam transexuale pe publi 24 la care sa merg pt prima data...insa pur si simplu n aveam curaj...insa pozele Alessandrei m au atras cel mai mult...

 

Alessandra a fost prima mea experienta cu o trans...si vreau sa spun ca am avut f multe emotii...nu stiam cum va fi..insa Alesandra prin felul ei de a fi m a facut sa scap de emotii

 

 

 

Locatia: Iancului....usor de ajuns..apartamentul dpmdv arata f bine

 

 

 

Si acum sa spun cateva cuvinte despre intalnire... cand mi a deschis usa am ramas surpins placut de frumusetea Alesandrei...mi a placut ca e foarte feminina...Sanii sunt absolut superbi.....iar Alessandra chiar e frumoasa...daca o vezi pe strada..cu siguranta intorci capul dupa ea! Am inceput cu preludiul cu sarutari pe sani iar apoi un oral bun facut de Alessandra... Excitat fiind a montat prezervativul si am pus o caprita..pozitia mea preferata in care am si terminat...

 

Imi place de Alessandra ca e o femeie cu mult bun simt....purtati va frumos cu ea si cu siguranta ea se va purta la fel de frumos....

 

 

 

Programul de lucru: eu am vizitat o ziua...

 

 

 

Note: Oral - 9

 

Anal- 10

 

Tarif: am stat o finalizare.. 250 de lei

 

 

 

Concluzia: eu imi fac abonament...deci recomand cu incredere!

 

 

 

 

@Alabama...de ce mi ai copiat recenzia? asta e recenzia mea facuta de mine...

 

In alta ordine de idei...Ma repet..Alessandra e o femeie f curata si cu bun simt

Link spre comentariu

Cea mai tare transexuala a României.părerea mea din ceia ce vad aici Și prima din viața mea deși am mai fost odată la Alexandra momente de ne uitat. O piesa extrem de frumoasa parca am facut 💋🥂ðŸ¾dragoste cu Bianca Drăgușanu stilata finuta și de mare clasă Love you "Alexandra

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...