Sari la conținut

Raluca vino sa te fac fericit 0741772155


Postări Recomandate

La 27.10.2021 la 17:57, Danidor a spus:

Mă bucur pentru voi...Raluca ești generator de fericire, să oferi iubire necondiționată!,să fii sănătoasă și primitoare...in zona Confecții...am locuit  și eu acum câțiva ani ,ce amintiri memorabile am ,pe-atunci Ralucutza era la grădiniță...sau la școala primară...Băieți futăcioși va admir ,aveți gusturi,stați bine cu ciocanul și...desigur grași la portofel!👊💪✌❤

Vulpea care nu ajunge la struguri, spune ca sunt acri

Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD
La 26.10.2021 la 13:15, Danidor a spus:

Da,Raluca,da drăguță nici eu nu am fost ca și Terent...ne testezi pe amândoi și hotărăști pe care-l alegi,care rămâne...sau nu te mai încurci cu  "prospături" ...mergi doar cu  ei consacrați,nu mai nominalizăm...se știe,iar tu mai îi ști,dar acordă-ne o șansă,eu unul promit nu te voi dezamăgi...❤Să ai o zi cu spor în dragoste și la ...loto 6 din 6 norocoase!pace și iubire,Raluca1234!✌❤😘🌹

Nuuu 

Fals.Raluca alege pe cine vrea și când vrea 

Corect. Într-adevăr este de nota 10

Nu alege pe cei " consacrați".....Fals 

Eu o cunosc de când stătea pe str. Lacului 

Apoi am fost în Grădiște

Acum .....nimic 

Cum îți explici??? 

 

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Care e problema ta ,mr aurelev...?Ti-a  cerut cineva să fii obiectiv,observator din partea Ralucăi?!Care-i "șopârla" cu strugurii...sunt acri?!?;tu i-ai gustat...?...un proverb spune :câineleoare de prea multă alergătură și prostul de grija altuia...!"lasă-ne...și du-te pe pustii,la biboli;unde a înțărcat mutu iapa...!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 minute, Danidor a spus:

Care e problema ta ,mr aurelev...?Ti-a  cerut cineva să fii obiectiv,observator din partea Ralucăi?!Care-i "șopârla" cu strugurii...sunt acri?!?;tu i-ai gustat...?...un proverb spune :câineleoare de prea multă alergătură și prostul de grija altuia...!"lasă-ne...și du-te pe pustii,la biboli;unde a înțărcat mutu iapa...!

Rectific;"câinele moare de prea multă alergătură,și prostul de grija altuia..."...sorry...fiecare sa stea în pătratica lui...nu mă ajuți,ci cauți să mă încurci...stay tune,bro!

Link spre comentariu
La 20.10.2021 la 15:18, gabrogabro a spus:

Raluca e un ingeras care are in fata o tava plina de struguri , ciuguleste din cand in cand un bob . Cred ca va este familiara senzatia, cand nu ti-e foame , dar [...] inchizi ochii si savurezi pana la ultimul miligram !!!

😊😉🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 ore, Adi-XXX a spus:

 

Frumoasa poza și titulara😍

Am doar câteva întrebări și sper sa nu ma intelegi gresit:

1 De pe unde ai poza?( de curiozitate)😁

2 Cu acordul ei ai postat? Intreb pt ca ultima oara când am postat poze cu ea stiu ca a avut cv probleme și chiar am vorbit și cu pisicut pentru ai șterge toate  pozele de pe topic( la rugămintea ei)

Repet nu vreau sa se înțeleagă ceva gresit, doar ca îmi este foarte draga☺️ si respect foarte mult și intimitatea ei, multumesc anticipat.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Bravo🙄, supăraț-o cât mai mulți👊, mai mult loc in “circuit” pt noi restul😁

Va mai mirați atunci de ce nu vrea sa cunoască oameni noi, pentru ca nu poate avea încredere in voi sa ii respectați intimitatea, mai bine pentru ea sa fie linistita și sa poată lucra cu drag cu aceea lângă care se simte bine și apreciata.

Eu asta am dedus după multele conversații pe care le avut cu ea; sănătate la toată lumea.

Te pup cu drag @Raluca12344😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Salut

Inițial nu am vrut sa scriu dar sper sa fie de folos

La sfirsit ul acestei Saptamini am avut privilegiul de a primi invitația în acest grup (circuit închis). 

Aceasta invitație a început asa "In ultimi doi ani am ales sa lucrez cu circuit inchis datorita neplacerilor întimpinate cu oameni noi".  Va zic cine are urechi de auzit sa audă cine nu..... 

 După primirea invitației la ceva timp a urmat o discuție cu aceasta fenomenala ființă Raluca pe wats unde am stabilit intilnirea pt a doua zi. Va mărturisesc ca în mintea mea au fost  zeci de scenarii din momentul programări și pina la momentul intilniri.nici unul nu a fost pe aproape măcar. Cind am ajuns în apropierea locației m-au cuprins niște emoții adolescentine de nedescris (care nu au mai ieșit din mintea mea pina seara. Ajuns în locație am fost primit de fenomenala Raluca cu bucurie și emoții ( amindoi aveam). De aici totul a decurs ca și-o intilnire din tinerețe (ma rupt) mai multe nu va spun dar și  seara aveam buzele amorțite. 

MULȚUMESC PENTRU INVITAȚIE FENOMENULUI NUMIT RALUCA. 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Deoarece sunt printre ultimii intrati in clubul select al Ralucai, nu ma pot abtine, nu pot sa imi strig fericirea doar in pumni, asa ca voi impartasi cu voi. Intentia mea nu este sa va fac in ciuda, ci doar de a da glas fericirii mele. Nevasta mea nu e un bun ascutator.😁

Sunt doar la a patra intalnire cu Raluca, asa am stabilit ca ne vom intalni saptamanal o data. Totdeauna astept cu nerabdare ziua de miercuri. Incep sa o sun inca de vineri, insist luni, marti, iar ultima faza a disperarii inseamna ca ii trimit mesaj futaciosului. El ma linisteste si imi comunica faptul ca nu lucreaza zilnic, nu lucreaza pe banda, sa stau linistit ca odata salvat numarul meu in telefonul ei, ma va primi. Multumesc.

De fapt, nici azi nu stiu cum de am intrat in club, degeaba mi-a explicat Ralu ca i-am scris frumos. Mi-a aratat ca dupa ultima ei postare a primit peste 150 mesaje. Cum de s-a oprit tocmai asupra mesajului meu nu voi intelege niciodata, doar nu scriu eu ca Sandra Brown. Oricum, multumesc lui Doamne Doamne pt aceasta "coincidenta" sau minune.

Din momentul in care intri la ea, chiar de prima data, am primit sarut, pana la iesire cand te copleseste cu saruturi, dar de alea adevarate, la care si sotia le-a uitat gustul. Raluca e o fata mica de statura, blonda, sani medii spre mici, foarte sensibili la mangaiat si pupat, fund bombat si extrem de tare, un zambet permanent si mereu vesela, deschisa, sociabila. Nu e nimic fals in ea, nici fizic, nici spiritual.

Totdeauna imi incep actiunea cu un masaj pe care i-l fac eu ei. De aia intotdeauna stau minim o ora. Dupa cateva discutii, totul curge natural spre apropierea buzelor, spre mangaieri reciproce, continuam cu saruturi in toata regula (ca la cinema in ultimul rand}, urmate de pupaturi pe tot corpul si incheiate cu punctul principal de atractie, piersicuta. Simti ca ii face placere totul, sunt sigur ca nu face aceasta meserie doar pt bani. Azi am reusit sa ii provoc un orgasm si am inceput sa o cunosc, cand imi striga "nu te opri, nu te opri" stiu ca mai e putin pana la fericirea ei. Tremurand toata, o tin in brate pana se calmeaza. In tot acest timp, muschii din interiorul pizdulicii se contracta puternic, parca ar dori sa iti extraga toata seva. Nu am mai intalnit asa ceva.

La final am primit un oral pe canapea, ea stand in genunchi. E atat de misto sentimentul si privelistea, incat nu ma puteam satura de atentia ei la oo, supt cu zgomote finute, umed, pe lungime, pe latime, pe limba, peste tooot.

Sincer va spun ca in momentul in care ies pe usa si imi spune sa am grija de mine pana data urmatoare, incep sa numar in gand cate zile mai am pana miercurea viitoare. 

De sase luni, de cand m-am apucat de aceasta meserie, fac intre 3 si 5 vizite saptamanale diferitelor fete disponibile. De cand am cunoscut-o pe Ralu, am redus la maxim 2, din care una e Ralu. Dar cand ies de la altele, instant ma gandesc ca a fost bine, dar nici pe departe ca si cu Ralu. Daca am dat de aur, oare de ce nu ma opresc din sapat? 

Stie cineva cate zile mai sunt pana miercuri? Asa-i ca azi e marti?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

...azi e ...vineri!...Este weekend!Și ti-l doresc minunat ca tine,Raluca12344!Ești o zânuță cu unsuflețel special,în care încape multă iubire,iubire pură,ca o floare cu un parfum răvășitor  și cel care îți simte aroma se îmbată și devine iremediabil posedat și obsedat,nebun și bolnav de dorință...da,recunosc mi se întâmplă și mie...am inceput de la ora 23 și până în jur de ora 05 și...30 minute!,am citit totul despre tine de pe topic,și am rămas fascinat și,îndurerat pe alocuri,văzând că ai fost și hărțuită,atacată și invinuită pe nedrept consider eu,nu ti'a fost deloc ușor,o mânuță de om,la 1,60 m -Minionă și vreo 50 de kg,ești ca o fetiță,dar având un suflet atât de bun și o inimioară atât de mare și iubitoare ,ești de un bun simț extrem și f educată și civilizată,și nu porți ranchiună celor care ți-au vrut răul,sau au intenționat să te denigreze...Ești exemplară,unică,Raluca!!!Iertare se găsește în inima ta nespus de mare și iubitoare,preafrumoasă și delicată fată...m-as bucura să știu că ai uitat,nu doar iertat unele intervenții mai "non fair play!"...dar, crede-mă...voiam să atrag atenția,poate am greșit...voi mai vigilent,promit ...și dacă voi avea privilegiul excepțional de a te cunoaște de a avea marea onoare sa primesc invitația...m-ai face cel mai fericit muritor...Sa-ti dea Dumnezeu,tot ce mai bun și mai frumos  și meriți!Dumnezeu să te păzească și sa fie cu tine și lângă tine,Raluca!❤

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania/Arad
  • Oras:Romania/Arad
2 hours ago, Danidor said:

...azi e ...vineri!...Este weekend!Și ti-l doresc minunat ca tine,Raluca12344!Ești o zânuță cu unsuflețel special,în care încape multă iubire,iubire pură,ca o floare cu un parfum răvășitor  și cel care îți simte aroma se îmbată și devine iremediabil posedat și obsedat,nebun și bolnav de dorință...da,recunosc mi se întâmplă și mie...am inceput de la ora 23 și până în jur de ora 05 și...30 minute!,am citit totul despre tine de pe topic,și am rămas fascinat și,îndurerat pe alocuri,văzând că ai fost și hărțuită,atacată și invinuită pe nedrept consider eu,nu ti'a fost deloc ușor,o mânuță de om,la 1,60 m -Minionă și vreo 50 de kg,ești ca o fetiță,dar având un suflet atât de bun și o inimioară atât de mare și iubitoare ,ești de un bun simț extrem și f educată și civilizată,și nu porți ranchiună celor care ți-au vrut răul,sau au intenționat să te denigreze...Ești exemplară,unică,Raluca!!!Iertare se găsește în inima ta nespus de mare și iubitoare,preafrumoasă și delicată fată...m-as bucura să știu că ai uitat,nu doar iertat unele intervenții mai "non fair play!"...dar, crede-mă...voiam să atrag atenția,poate am greșit...voi mai vigilent,promit ...și dacă voi avea privilegiul excepțional de a te cunoaște de a avea marea onoare sa primesc invitația...m-ai face cel mai fericit muritor...Sa-ti dea Dumnezeu,tot ce mai bun și mai frumos  și meriți!Dumnezeu să te păzească și sa fie cu tine și lângă tine,Raluca!❤

Genul asta de post-uri ma sperie si fac multe cruci cand citesc cu ocazionala interjectie "Doamne fereste"

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Iar s-a găsit un "lup moralist",pe-aici...dvstră cu ce ocazie,v-am deranjat cu ceva?...nu cerceta ,și nu incerca să mă contracareze stimabile...rezervă-ti stările de teamă pentru alte chestiuni...ce urmărești?,te-am supărat cu ceva...pe dta și (eventual) acoliți ești pe post de purtător de cuvânt,te-am întrebat ce număr porți la jambiere...lasă-mă,cum și eu te las...dacă nu m-am adresat ție,nu vad care-i șeful cu intervenția ta...?!?...Zi cum ți-o dorești...!Scze,Raluca...de ...weekend pe placul vostru!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
6 hours ago, Danidor said:

...azi e ...vineri!...Este weekend!Și ti-l doresc minunat ca tine,Raluca12344!Ești o zânuță cu unsuflețel special,în care încape multă iubire,iubire pură,ca o floare cu un parfum răvășitor  și cel care îți simte aroma se îmbată și devine iremediabil posedat și obsedat,nebun și bolnav de dorință...da,recunosc mi se întâmplă și mie...am inceput de la ora 23 și până în jur de ora 05 și...30 minute!,am citit totul despre tine de pe topic,și am rămas fascinat și,îndurerat pe alocuri,văzând că ai fost și hărțuită,atacată și invinuită pe nedrept consider eu,nu ti'a fost deloc ușor,o mânuță de om,la 1,60 m -Minionă și vreo 50 de kg,ești ca o fetiță,dar având un suflet atât de bun și o inimioară atât de mare și iubitoare ,ești de un bun simț extrem și f educată și civilizată,și nu porți ranchiună celor care ți-au vrut răul,sau au intenționat să te denigreze...Ești exemplară,unică,Raluca!!!Iertare se găsește în inima ta nespus de mare și iubitoare,preafrumoasă și delicată fată...m-as bucura să știu că ai uitat,nu doar iertat unele intervenții mai "non fair play!"...dar, crede-mă...voiam să atrag atenția,poate am greșit...voi mai vigilent,promit ...și dacă voi avea privilegiul excepțional de a te cunoaște de a avea marea onoare sa primesc invitația...m-ai face cel mai fericit muritor...Sa-ti dea Dumnezeu,tot ce mai bun și mai frumos  și meriți!Dumnezeu să te păzească și sa fie cu tine și lângă tine,Raluca!❤

wtfff

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...