Sari la conținut

Andreeabubu 0735271854


Vizitator andreeabubu

Postări Recomandate


Dupa ce am purtat o discutie la telefon referitor la ora care imi convine mie si cand este ea libera pentru a ma primi am purces catre ea in aglomeratia din Bucuresti,Am mai fost la Andreea si am avut o experienta foarte placuta cu ea, asa ca tensiunea mi-a luat-o razna la gandul ca s-ar putea sa intarzii din cauza traficului si a stopurilor pe care culmea le prind pe toate pe rosu.Am parcat masina in fata blocului ei si am sunat-o cerandu-mi scuze pentru intarzierea de aproape 15 minute.Mi-a deschis usa si m-a poftit in casa sarutandu-ma usor pe obraz,bucuroasa ca ma revede.Poftit in camera unde urma sa aibe loc actiunea mi-a inmanat un prosop si m-a condus la baie.Cand s-a intors cu spatele ca sa ma lase sa ma dusez mi s-a sculat instantaneu vazad cum arata,inalta de peste 1,75 pe tocuri,bruneta,parul lung si un cur bestial,o fata luminoasa si toata numai un zambet.Reantors de la dus a plecat ea sa se igienizeze,actiune ce a durat cam 5 minute,dupa care a revenit cu un prosop care-i ascundea trupul scluptat perfect pentru meseria asta.Actiunea a inceput cu sarutari pe corp pana a ajuns la pula pe care a luat-o in gura constiincios sugand-o ca pe o acadea,dandu-i limbi,coborand si la oute pe care le-a pupat,le-a supt,le-a dezmierdat.Am terminat intr-un CIM de toata frumusetea,tremurand tot de parca eram electrocutat,sincer imi tremurau picioarele,inima mi-o luase la trap vazand cum sta sa culeaga si ultima picatura ca sa umple paharul.A plecat prima la dus ca sa scuipe recolta inmagazinata.Dupa dusurile facute de ambii combatanti am trecut iar la pat pentru numarul doi.Totul a inceput ca la primul numar cu oralul de revigorare a celui mic,dupa care a montat prezervativul si s-a asezat frumos in '' caprita''.M-a primit in ea dupa cateva incercari nereusite pentru ca este foarte stramta,da din cur in ritmul impus de client,geme incet excitandu-te si mai tare,este o placere sa futi asa ceva.Am schimbat pozitia in lot si am terminat,obositi si plini de transpiratie,imbratisati ca doi elevi de liceu.

locatie 10

gfe 9 pentru ca nu am facut FK probabil nepotrivire

oral 9

normal 9 

cadoul 200

o recomand cu placere si sigur voi reveni cand voi fi in zona.Ciocane tari va doresc si futeti-o fratilor ca merita

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...