Sari la conținut

Andreeabubu 0735271854


Vizitator andreeabubu

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Citeste primele pagini si o sa intelegi !!

Nu este singura care nu are recenzii,sunt nenumarate fete inscrise pe nimfo care au clienti fara numar dar nu au recenzii pentru ca sunt doar cativa care fac in rest le este frica sa faca sa nu fie luati ''la misto''

  • Like 16
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

In 3 luni pline, doar 4 recenzii, in rest doar up-uri.

De ce oare?

 

a pierdut putin startul ...de d'aia 

 

asa se intampla cand mergi pe mana lui Cinestie din prima ...si apoi te intrebi de ce nu te mai viziteaza  baietii

  • Like 13
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Duminica seara, in miez de noapte. Sun la Andreea si o intreb daca mai este disponibila. Cica da, insa sa vin repede ca era pe picior de plecare. Ii spun ca ajung in 30-45 de minute si-mi spune ca e ok si ma asteapta. Oarecum ma simt dator. Sar intr-un taxi, ma opresc pe drum si ma agat de o floare, ii spun aluia sa dea bice la Logan, ajung la locatie. Ah ... sa nu uit ... de pe drum ii trimit un sms ca sunt in taxi si ajung. Ajung la adresa cu pricina, sun ... ce sa vezi ... abonatul nu raspunde. Sun de citeva ori, mai trimit un sms ... nimic.

Pacat ... Ce mare chestie sa dea un telefon sau un mesaj?! Sau sa fi spus de la inceput ca nu poate. Sau macar sa trimita un mesaj a doua zi cu scuze ca a intervenit ceva neprevazut. Macar asa, de forma. In conditiile astea, nu stiu cum ar fi fost daca as fi ajuns pana la ea ca deh ... neseriozitatea se manifesta pe multiple planuri.

Si uite asa s-a facut si cu recenzie naspa, si a ajuns si biata floare la gunoi. Oi fi stricat orzu' pe gaste?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator andreeabubu
Reputație: 0

Duminica seara, in miez de noapte. Sun la Andreea si o intreb daca mai este disponibila. Cica da, insa sa vin repede ca era pe picior de plecare. Ii spun ca ajung in 30-45 de minute si-mi spune ca e ok si ma asteapta. Oarecum ma simt dator. Sar intr-un taxi, ma opresc pe drum si ma agat de o floare, ii spun aluia sa dea bice la Logan, ajung la locatie. Ah ... sa nu uit ... de pe drum ii trimit un sms ca sunt in taxi si ajung. Ajung la adresa cu pricina, sun ... ce sa vezi ... abonatul nu raspunde. Sun de citeva ori, mai trimit un sms ... nimic.

Pacat ... Ce mare chestie sa dea un telefon sau un mesaj?! Sau sa fi spus de la inceput ca nu poate. Sau macar sa trimita un mesaj a doua zi cu scuze ca a intervenit ceva neprevazut. Macar asa, de forma. In conditiile astea, nu stiu cum ar fi fost daca as fi ajuns pana la ea ca deh ... neseriozitatea se manifesta pe multiple planuri.

Si uite asa s-a facut si cu recenzie naspa, si a ajuns si biata floare la gunoi. Oi fi stricat orzu' pe gaste?

Dragul meu  in primul rand tin sa precizez faptul ca eu nu lucrez la ore tarzii in noapte si eu de  regula imi respect programarile si esti primul care imi zice acest lucru. Poate ca din greseala dragul meu ai confundat numerele de telefon si nu sunt eu persoana in cauza. A si sa nu uit un lucru de precizat daca nu ma insel s-ar putea ca domnia ta sa isi mai fi facut programari la mine si in alte zile si ce sa vezi nu ti-ai facut simtita prezenta. 

  • Like 29
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...