Sari la conținut

Andreeabubu 0735271854


Vizitator andreeabubu

Postări Recomandate

Ai numarul ei Liviule aka @cinestie, nu poti sa o suni?

Iar umbli cu cioara vopsita? bosorogule...hai cu minusurile

Nu ma inereseaza disputa ta cu Cinestie,ma pis pe voi .Cerati-va la dg nu pe topicul fetelor si nu ma bagati pe mine in disputa voastra si a clonelor voastre

Link spre comentariu

Salut,

 

Astazi am mers la domnisoara AndreeaBubu, pe seara. Este adevarat ca gusturile nu se discuta, am sa imi exprim parerea.

Citind pe topicul de fata m-am dus cu indoiala, dar am zis sa ma conving singur.

 

Andreea este o fata frumusica, draguta, m-a primit foarte cald si nici macar o secunda nu m-am simtit “ca la prostituate”. M-a surprins, fiind un pic mai inalta decat mine(1.70) si era si pe tocuri.

Am sarit in dus pentru improspatare, ma astepta in fata usii zambind, calda.

 

Nu vreau sa scriu Fifty Shades ||| aici asa ca, halatul 200/ora si merita fiecare letcaie, dupa mine.

Oral neprotejat, asa am vrut, nota 10.

Corp bine intretinut, nu fitness dar, pentru top shelf platesti top shelf si nu e cazul aici pentru ca e rezonabil.

Sani micuti, dar pentru mine nu a contat niciodata.

 

Compenseaza pentru orice lipsuri i-am gasi cu o atitudine de amanta ce abia asteapta sa te vada, asa am simtit eu.

Eu am sa revin sigur si stie asta, in acelasi timp o recomand in orice zi a saptamanii, si de doua ori Duminica.

 

Multumesc Andreea

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator andreeabubu
Reputație: 0

Salut,

 

Astazi am mers la domnisoara AndreeaBubu, pe seara. Este adevarat ca gusturile nu se discuta, am sa imi exprim parerea.

Citind pe topicul de fata m-am dus cu indoiala, dar am zis sa ma conving singur.

 

Andreea este o fata frumusica, draguta, m-a primit foarte cald si nici macar o secunda nu m-am simtit “ca la prostituate”. M-a surprins, fiind un pic mai inalta decat mine(1.70) si era si pe tocuri.

Am sarit in dus pentru improspatare, ma astepta in fata usii zambind, calda.

 

Nu vreau sa scriu Fifty Shades ||| aici asa ca, halatul 200/ora si merita fiecare letcaie, dupa mine.

Oral neprotejat, asa am vrut, nota 10.

Corp bine intretinut, nu fitness dar, pentru top shelf platesti top shelf si nu e cazul aici pentru ca e rezonabil.

Sani micuti, dar pentru mine nu a contat niciodata.

 

Compenseaza pentru orice lipsuri i-am gasi cu o atitudine de amanta ce abia asteapta sa te vada, asa am simtit eu.

Eu am sa revin sigur si stie asta, in acelasi timp o recomand in orice zi a saptamanii, si de doua ori Duminica.

 

Multumesc Andreea

multumesc si te astept cu drag :kiss3

  • Like 19
Link spre comentariu

Citind recenziile pe care am fost nevoit sa le caut,mi-am facut curaj si am mers sa vad cu ochii mei.Andreeabubu este o tipa inalta,frumoasa ,cu parul negru si lung .Cand mi-a deschis usa si am vazut-o pe tocurile acelea inalte m-am gandit ca isi merita banii pentru asepect.Dupa dusul de rigoare am trecut la actiune.Oralul foarte bine executat ,normalul a fost in pozitia capra ,dupa ce am lins-o un pic ca prea mirosea frumos.Are sanii micuti dar fermi,carnea tare pe ea cum rar vezi.Nu prea ma pricep la recenzii fiind nou pe aici asa ca voi spune ca m-am simtit ca si cum as fi fost la o amanta.

locatia 8

gfe 8 merita mai mult daca facea fk

oral 9

normal 10 este foarte stramta 

Cadoul 200 bine investiti ,voi reveni la ea de cate ori sunt prin zona

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator andreeabubu
Reputație: 0

Citind recenziile pe care am fost nevoit sa le caut,mi-am facut curaj si am mers sa vad cu ochii mei.Andreeabubu este o tipa inalta,frumoasa ,cu parul negru si lung .Cand mi-a deschis usa si am vazut-o pe tocurile acelea inalte m-am gandit ca isi merita banii pentru asepect.Dupa dusul de rigoare am trecut la actiune.Oralul foarte bine executat ,normalul a fost in pozitia capra ,dupa ce am lins-o un pic ca prea mirosea frumos.Are sanii micuti dar fermi,carnea tare pe ea cum rar vezi.Nu prea ma pricep la recenzii fiind nou pe aici asa ca voi spune ca m-am simtit ca si cum as fi fost la o amanta.

locatia 8

gfe 8 merita mai mult daca facea fk

oral 9

normal 10 este foarte stramta 

Cadoul 200 bine investiti ,voi reveni la ea de cate ori sunt prin zona

multumesc pentru recenzie si te astept cu drag

  • Like 18
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...