Sari la conținut

Parerea mea, Pisha-m-as pe Voi.


Postări Recomandate

  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

vorbe adavarate de la Pisicut pentru cine a deschis topicul...... :)))))))))) 

 

 

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Tu nu poti sa razi de nimeni, viata si-a batut joc de tine! Spre deosebire de tine nu sunt nici homosexual, nu amenint decat idioti ca tine si, in ceea ce te priveste, imi face placere sa vad cum iti etalezi prostia, "potenta" si idiotenia!'Deocamdata te mai las sa mananci cacat, asteapta-ta insa sa o iei in freza!. Ups, am "santajat", "amenintat" o curva, asta este bai bulangiule, o curva penala si mincinoasa!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Tu nu poti sa razi de nimeni, viata si-a batut joc de tine! Spre deosebire de tine nu sunt nici homosexual, nu amenint decat idioti ca tine si, in ceea ce te priveste, imi face placere sa vad cum iti etalezi prostia, "potenta" si idiotenia!'Deocamdata te mai las sa mananci cacat, asteapta-ta insa sa o iei in freza!. Ups, am "santajat", "amenintat" o curva, asta este bai bulangiule, o curva penala si mincinoasa!

Miki77'

miky cacat, se stie!

Bulangiule, te sfatuiesc sa stai in banca matale, am aflat ca stai rau cu anaf-ul, dna-ul, cica te-ai laudat pe aici ca ai case,  au vazut cat de prost esti si te-au luat in vizor. Cica mai mare idiot, labagiu si muist nu a existat pana sa te nasti!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tu nu poti sa razi de nimeni, viata si-a batut joc de tine! Spre deosebire de tine nu sunt nici homosexual, nu amenint decat idioti ca tine si, in ceea ce te priveste, imi face placere sa vad cum iti etalezi prostia, "potenta" si idiotenia!'Deocamdata te mai las sa mananci cacat, asteapta-ta insa sa o iei in freza!. Ups, am "santajat", "amenintat" o curva, asta este bai bulangiule, o curva penala si mincinoasa!

 

Ce sa iei in freza pizdocule?  De la un limbist ca tine , care cum vede o pizda cum i se aprind calcaiele. Termina cu amenintarile astea avocatelule mincinos , ca te chis in freza unu-doi .Nu vezi cat esti de prost  Lisandrule? . Ai evoluat pe aici pe 3 conturi , la fel de prost  si pe toate si-au batut poola toti de tine.

Te agiti ca un fraier cand nu-ti iei doza ,  limbricule de om. Ba imi dai si  epoleti , pardon stelute la profil , crezand ca ce ? Ai mai rezolvat o smecherie si pe ziua de azi :no2

 

Nebunuleeee care esti tu nebun  ......ai ramas setat de la stelute  :laugh2 :laugh2 :laugh2

Ia priveste in poza asta ,  sa vezi ce de stelute ti-au dat majoritatea 

 

post-194745-0-28293000-1494334496_thumb.jpg

 

Si apropo de moldoveni , ia spune care ti-a spart rozeta de nu ai depasit inca  momentul ?

 

post-194745-0-34610400-1494334517_thumb.jpg

 

Nu spun degeaba ca ai mari sechele pe creierasul tau prajit  .....dar continua sa te zdruncini pe aici cu mine  semidoctule  :)

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Bulangiule, te sfatuiesc sa stai in banca matale, am aflat ca stai rau cu anaf-ul, dna-ul, cica te-ai laudat pe aici ca ai case,  au vazut cat de prost esti si te-au luat in vizor. Cica mai mare idiot, labagiu si muist nu a existat pana sa te nasti!

 

Da , nebunuleeee  care esti tu nebun . Sa vina ANAF-ul si DNA-ul  !!! :laugh2

ANPC-ul sau ITM-ul  ....nu este cazul , ca sunt prea mici  ca institutii  

 

Ai turbat in lesa cand ai vazut , futu-ti ANAFura ta  de drogat prost si invidios .

Acusi o chem pe Violeta cu un kkt de caine uscat , sa-ti dea drumul din lesa pe miriste , sa-l tragi pe nas si poate te linistesti  :)

 

PSu: Vezi ca am si 7 masini  si vreo 5  terenuri  :)

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Ce sa iei in freza pizdocule?  De la un limbist ca tine , care cum vede o pizda cum i se aprind calcaiele. Termina cu amenintarile astea avocatelule mincinos , ca te chis in freza unu-doi .Nu vezi cat esti de prost  Lisandrule? . Ai evoluat pe aici pe 3 conturi , la fel de prost  si pe toate si-au batut poola toti de tine.

Te agiti ca un fraier cand nu-ti iei doza ,  limbricule de om. Ba imi dai si  epoleti , pardon stelute la profil , crezand ca ce ? Ai mai rezolvat o smecherie si pe ziua de azi :no2

 

Nebunuleeee care esti tu nebun  ......ai ramas setat de la stelute  :laugh2 :laugh2 :laugh2

Ia priveste in poza asta ,  sa vezi ce de stelute ti-au dat majoritatea 

 

attachicon.gifAdvanced.jpg

 

Si apropo de moldoveni , ia spune care ti-a spart rozeta de nu ai depasit inca  momentul ?

 

attachicon.gifAdvanced1.jpg

 

Nu spun degeaba ca ai mari sechele pe creierasul tau prajit  .....dar continua sa te zdruncini pe aici cu mine  semidoctule  :)

 

 

Condition e Inji?

 

Mie imi place de el :) Nu va mai certatz

 

:D

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
 

Las-o mai moale și tu cu steluțele...după ce mai mulți membrii cu reputație i-au dat o steluță lu Lisandru - pe contul la care faci referire - tu i-ai dat 5 (cinci) :slap2 Eu am ”mirosit” omul și nu l-am băgat în seamă...de-aia Alexandru69, Advanced și Condition mi-au dat câte o steluță...URO-maș pe ele...

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Condition e Inji?

 

Mie imi place de el :) Nu va mai certatz

 

:D

Ce Inji , fata ? :laugh2  

Cum sa nu-l zapacesc cand nu conteneste cu injuriie chiar daca l-am lasat o saptamana in pace. Inclusiv pe PMu 

 

Ii trag la bot non-stop ca vad ca a inceput sa-i placa  

  • Like 9
  • Minus 13
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Las-o mai moale și tu cu steluțele...după ce mai mulți membrii cu reputație i-au dat o steluță lu Lisandru - pe contul la care faci referire - tu i-ai dat 5 (cinci) :slap2 Eu am ”mirosit” omul și nu l-am băgat în seamă...de-aia Alexandru69, Advanced și Condition mi-au dat câte o steluță...URO-maș pe ele...

da frate , recunosc , i-am dat 5  pe la inceput cand m-am inscris aici , ca nu intelegeam de ce isi bat toti pulicica de el , ca si de Miskin

 

Dupa aceea am realizat  ce hram poarta si ca omul e turbat din nascare 

Link spre comentariu
  • Oras:Printre Oameni
  • Oras:Printre Oameni

Da , nebunuleeee care esti tu nebun . Sa vina ANAF-ul si DNA-ul !!! :laugh2

ANPC-ul sau ITM-ul ....nu este cazul , ca sunt prea mici ca institutii

 

Ai turbat in lesa cand ai vazut , futu-ti ANAFura ta de drogat prost si invidios .

Acusi o chem pe Violeta cu un kkt de caine uscat , sa-ti dea drumul din lesa pe miriste , sa-l tragi pe nas si poate te linistesti :)

 

PSu: Vezi ca am si 7 masini si vreo 5 terenuri :)

Eu i-am dat o steluță de pe alt cont :D

Dar nu vă spun care :rax2

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Eu i-am dat o steluță de pe alt cont :D

Dar nu vă spun care :rax2

ti-l ghicesc si-ti dau raspunsul in PMu  :rax2

 

cu stelutele lui cu tot de  om bolnav :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

da frate , recunosc , i-am dat 5  pe la inceput cand m-am inscris aici , ca nu intelegeam de ce isi bat toti pulicica de el , ca si de Miskin

 

Dupa aceea am realizat  ce hram poarta si ca omul e turbat din nascare 

Sugi pula turbatule, sunt in spatele tau haladitule, ai belit-o!

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

da frate , recunosc , i-am dat 5  pe la inceput cand m-am inscris aici , ca nu intelegeam de ce isi bat toti pulicica de el , ca si de Miskin

 

Dupa aceea am realizat  ce hram poarta si ca omul e turbat din nascare 

Sugi pula turbatule, sunt in spatele tau haladitule, ai belit-o!

 

Las-o mai moale și tu cu steluțele...după ce mai mulți membrii cu reputație i-au dat o steluță lu Lisandru - pe contul la care faci referire - tu i-ai dat 5 (cinci) :slap2 Eu am ”mirosit” omul și nu l-am băgat în seamă...de-aia Alexandru69, Advanced și Condition mi-au dat câte o steluță...URO-maș pe ele...

Ti-o tragi cu miky javra mica? De ce te bagi in seama jartea, duci lipsa de muie?

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Eu doar rad de el , atata timp cat  se tine de capul meu 

 

O fi si homosexual pe deasupra  :)

Pizduta,mata este cea oropsita, a dat nastere unui handicapat ca tine! M-ai amenintat, ai grija, sotia ta deja a aflat cate case ai, cica te fute in gura si iti ia totul! O ajut cu placere si iau 30 procente, esti prea prost! Cred ca imi da si un bonus jartea! :laugh2  te fuck in culcare ssi in sculare labarule!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Sugi pula turbatule, sunt in spatele tau haladitule, ai belit-o!

hai noroc , sa ma suji ........sa prinzi tot cand m-a basesc  si sa deschizi gura cand sare kk  :laugh2

 

https://memecrunch.com/meme/BLP3X/come-caca/image.gif?w=400&c=1

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pizduta,mata este cea oropsita, a dat nastere unui handicapat ca tine! M-ai amenintat, ai grija, sotia ta deja a aflat cate case ai, cica te fute in gura si iti ia totul! O ajut cu placere si iau 30 procente, esti prea prost! Cred ca imi da si un bonus jartea! :laugh2  te fuck in culcare ssi in sculare labarule!

nebuna mica 2 sunt deja ale ei  ......ti-a luat-o inainte  :laugh2  ai pierdut comisionul avocatelule  :laugh2

 

si apropo de asta : m-am legat eu de maica-ta , pizdulice  proasta ? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

hai noroc , sa ma suji ........sa prinzi tot cand m-a basesc  si sa deschizi gura cand sare kk  :laugh2

 

https://memecrunch.com/meme/BLP3X/come-caca/image.gif?w=400&c=1

Imi place cand sari cu botul meltean prost! Te-n gura de haladit, te fuck sa vorbesti singur! Ia spune muie, unde iti este nevasta, iti spun eu muie!?? :laugh2

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...