Sari la conținut

Parerea mea, Pisha-m-as pe Voi.


Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

hai noroc , sa ma suji ........sa prinzi tot cand m-a basesc  si sa deschizi gura cand sare kk  :laugh2

 

https://memecrunch.com/meme/BLP3X/come-caca/image.gif?w=400&c=1

Un cioban ca tine nu poate face altceva! Besi in mortii matii!

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Un cioban ca tine nu poate face altceva! Besi in mortii matii!

 

Prost ca tine sa mor daca am mai vazut :slap2

 

Cum , ba , sa-ti dai o stea la contul Advanced , cu contul Alexandru69 ?

 

Adica ti-ai facut un 69 singur ....morrr   :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Imi place cand sari cu botul meltean prost! Te-n gura de haladit, te fuck sa vorbesti singur! Ia spune muie, unde iti este nevasta, iti spun eu muie!?? :laugh2

uite ti-am dat cu PLUS de incurajare ....ia zii  !!! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

nebuna mica 2 sunt deja ale ei  ......ti-a luat-o inainte  :laugh2  ai pierdut comisionul avocatelule  :laugh2

 

si apropo de asta : m-am legat eu de maica-ta , pizdulice  proasta ? :laugh2

Da, te-ai legat de familia mea si iti promit ca te-ai futut singur in gura. Am amenintat o singura stoarfa, aia esti tu! Sa iti fut norocul tau de nu o sa ma cunosti cioban prost! O sa fie totul legal, iti vor bate jandarmii la stana cacanarule, sa ma pis pe neamul tau de sarac. Asta asa de divertisment, acum te privesc si ma intreb cum de esti atat de prost! Gaozarule, vrei sa te trag de maneca si sa te fut in gura?

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

nebuna mica 2 sunt deja ale ei  ......ti-a luat-o inainte  :laugh2  ai pierdut comisionul avocatelule  :laugh2

 

si apropo de asta : m-am legat eu de maica-ta , pizdulice  proasta ? :laugh2

Da, te-ai legat cioban prost, dca vrei sa mergem pana la capat, spune-mi pizda proasta! Eu unul nu am nimic de pierdut, tu se pare ca da, cel putin asa spune sotia ta! Vrei sa o dam in golaneli, na ca am aflat ce si cum! Pizda proasta ce esti, esti tare in clanta ciobane!? Bine, nu dau nume ca tine mizerie, o sa afle chiar acum!

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Da, te-ai legat de familia mea si iti promit ca te-ai futut singur in gura. Am amenintat o singura stoarfa, aia esti tu! Sa iti fut norocul tau de nu o sa ma cunosti cioban prost! O sa fie totul legal, iti vor bate jandarmii la stana cacanarule, sa ma pis pe neamul tau de sarac. Asta asa de divertisment, acum te privesc si ma intreb cum de esti atat de prost! Gaozarule, vrei sa te trag de maneca si sa te fut in gura?

 

Ia-o mai rarut , rapandula , de om si treci  pe la alea care au facut URO cu tine , tu in mod pasiv si dupa aceea  incearc-o cu noi ca nu se stie s-ar putea sa te darame jetul 

 

Trebuie sa fii in plm antrenat deja . Ce dracu' ne jucam asa cu muia ta si tu sa risipesti jetul  ? :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Da, te-ai legat cioban prost, dca vrei sa mergem pana la capat, spune-mi pizda proasta! Eu unul nu am nimic de pierdut, tu se pare ca da, cel putin asa spune sotia ta! Vrei sa o dam in golaneli, na ca am aflat ce si cum! Pizda proasta ce esti, esti tare in clanta ciobane!? Bine, nu dau nume ca tine mizerie, o sa afle chiar acum!

Sun-o pe fix ca-ti raspunde . Iti dau numarul  ? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

de ce nu inchid moderatorii topicul asta, titlul e de toata jena si continuarea nu isi mai are rostul: s-a carat bombalurina, diamond by Adesgo

Atata timp cat exista prosti ca tine si miky, nu o sa il inchida!

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

 

 

Bre, m-am pierdut si io in useri. Advanced nu e inginerul? Aka Inji? Tre sa stau sa citesc mai mult pe aci pe la DG, ca m-am pierdut in rebranduriri.

 

Mie de Advanced tot imi place :P In general imi cam place de toata lumea, mai ales azi.  :laugh2

 

Da` acum pe bune...a deschis prezicatoarea de cutremure Tina Mahala topicul asta si voi continuati mahalaua? Group hug si gata.

 

Aaaaaaa, uitasem sa ii zic diamantei sa nu se mai ia de Diamond Prince, ca-i un scump. Si a fost intotdeauna. Dar presupun ca omul se poarta cu fiecare cum se poarta si respectivul/respectiva cu el.

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Care drogat betivule?' Cate case ai ma sandilaule, cum de poti fi atat de prost?

 

te vad cam incordat , ai pierdut sirul? 

 

du-te ia un kkt de caine in dinti , dar vezi sa nu-l fumezi si p'asta  , mai bine il digeri , iti spun eu , ca-ti face mai bine :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Sun-o pe fix ca-ti raspunde . Iti dau numarul  ? :laugh2

Nu merci, te fut in gura in direct muistule! Te-n gura de labagiu, crezi ca poti face ce vrei? Stai ca ... te fute nevastat-a in gura imediat!

Link spre comentariu

Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Bre, m-am pierdut si io in useri. Advanced nu e inginerul? Aka Inji? Tre sa stau sa citesc mai mult pe aci pe la DG, ca m-am pierdut in rebranduriri.

 

Mie de Advanced tot imi place :P In general imi cam place de toata lumea, mai ales azi.  :laugh2

 

Da` acum pe bune...a deschis prezicatoarea de cutremure Tina Mahala topicul asta si voi continuati mahalaua? Group hug si gata.

 

Aaaaaaa, uitasem sa ii zic diamantei sa nu se mai ia de Diamond Prince, ca-i un scump. Si a fost intotdeauna. Dar presupun ca omul se poarta cu fiecare cum se poarta si respectivul/respectiva cu el.

 

nu e bre , vezi ca a scris si Marian Cristescu cine este  :laugh2

 

prima oara isi facea 69  singur , de aceea a devenit vestit  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...